Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe

1
Paket Seçiniz
709,90 ₺
 • Kazancınız
  469,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 3.789,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.3
14.3

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Dezenfeksiyon Metodu İşleme için gerekirse MPS
  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Ürün Cinsi Numarali saydam lens
  Su İçeriği %38
  Merkez Kalınlık 0.085mm (-3.00D)
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 121 (-3.00D)
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Tek kullanımlık: Günlük kullan-at
  Kutu İçeriği 30 lens
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  % Mercek Malzemesi %62 senofilkon A
  Çap 14.3 mm
  Temel Eğri 8.5mm & 9.0mm
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D, +6,50D, +7,00D, +7,50D, +8,00D

Ürün Bilgisi

HydraLuxe® Teknolojisine sahip Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe ile göz kuruluğuna veda edin. Gözyaşı aşılayan bir tasarıma sahip olan bu günlük tek kullanımlık kontakt lensler, gün boyu üstün konfor için gözleri nemli tutar.

Özellikler ve Faydalar

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Teknolojisi günlük tek kullanımlık lenslerdir. Bu, lenslerin her bir çiftinin yalnızca bir gün takılması gerektiği, ardından çıkarılıp atılması gerektiği anlamına gelir. Ertesi sabah yeni bir çift lens takmanız yeterli.

Bu kontak lensler, Johnson & Johnson'ın yeni HydraLuxe Teknolojisini içerir; zahmetsiz göz kırpma ve göze zarar vermeyen üstün konfor için lensi yağlayan/kayganlaştıran gözyaşı benzeri moleküllerden oluşan gelişmiş bir ağ içeren benzersiz bir tasarımdır.

Bu kontakt lensler aynı zamanda son derece rahattır çünkü %62 su içeriğine sahip bir silikon hidrojel malzeme olan senofilcon A'dan yapılmıştır. Silikon hidrojel temas noktaları, gözlerin nemli, berrak ve sağlıklı kalması için bol miktarda oksijenin gözlere ulaşmasını sağlar. Ayrıca bu kontakt lensler, daha keskin ve net görüş için kontrast hassasiyetini %30'a kadar artırır. Bu nedenlerden dolayı Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Teknolojisi özellikle bilgisayar başında veya kuru odalar gibi zorlu ortamlarda çalışan kişiler için kullanışlıdır.

HydraLuxe Teknolojisine sahip Acuvue Oasys 1-Day ayrıca UVB ışınlarının %99'unu ve UVA ışınlarının %90'ını bloke etme avantajına da sahiptir. Göz yüzeyini nemli ve rahat tutan Hydraluxe'ün gözde ki yakından görünümü.

Kimin İçindir

Acuvue Oasys Kontakt Lens Ailesi'ndeki diğer ürünler gibi, HydraLuxe Teknolojili Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe lensler de uzun süreli dijital cihaz kullanımından dolayı göz rahatsızlığı ve/veya kuruluk yaşayan kişiler için çok uygundur.

Bu rahat, kurumayan lensler aynı zamanda nemlendirici göz damlalarını bırakmak isteyen kontakt lens kullanıcıları için de ideal bir seçenektir. Ayrıca yoğun programları veya aktif yaşam tarzları olan kişiler için de mükemmel kontakt lens seçeneğidir. HydraLuxe Teknolojisine sahip Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe ile rakipsiz konforu ve olağanüstü görüşü deneyimleyin. Acuvue Oasys 1-Day'i ve diğer önemli lensleri Gözüm Optik-Lensci.com 'dan bugün sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın !

HydraLuxe Teknolojisi ile Acuvue Oasys 1-Day Nasıl Takılır?

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Teknolojisi yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe düzgün bir şekilde takılırsa gözleriniz rahat olmalı ve görüşünüz net olmalıdır.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Sıkça Sorulan Sorular

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lenslerle şekerleme yapamazsınız. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe , gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lensler, indirimlerden sonra 519,98 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe , Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, bir doktorun öngörüsüne göre gençler ve potansiyel gençler tarafından kullanılabilir. Genel olarak, kullanmak için sabit bir asgari yaş yoktur. Yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir kararla kullanabilirsiniz. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir ve bunlar bir çocuk için kullanımı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörlerine dayanır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak 1-Day Acuvue Moist kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe ile 1-Day Acuvue Moist arasındaki fark nedir?

  1-Day Acuvue Moist ve Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, kullandıkları ıslatma teknolojisi açısından farklılık göstermektedir. 1-Day Acuvue Moist Nemli kontakt lensler, lens malzemesine kalıcı olarak bir ıslatma maddesi yerleştiren LACREON Teknolojisine sahiptir. Sonuç olarak, lensi nemli tutan ve tahrişi önleyen uzun süreli bir nem yastığıdır. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, adından da anlaşılacağı üzere HydraLuxe Teknolojisine sahiptir. HydraLuxe Teknolojisi, zahmetsizce göz kırpma için lensi yağlayan/*Kayganlaştıran* gözyaşı benzeri moleküllerden oluşan gelişmiş bir ağ içeren benzersiz bir tasarımdır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojel'den yapılmıştır. %38 su içeriğine sahiptirler.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe ‘in üreticisi kimdir ?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet ,Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler düşük su içeriğine (%38) sahip olduğundan kuru gözleri olan kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler kuru gözlere de iyi gelebilir ; Gözyaşı aşılanmış bir tasarıma sahip olup, yorgun göz ve kuruluk semptomlarını azaltmaya yardımcı olur.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe 'in su içeriği nedir?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerin su içeriği %38'dir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler günlük mü?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe’in iç-dış işareti var mı?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe’i tekrar kullanabilir miyim?

  Hayır, günlük lenslerinizi asla tekrar kullanmamalısınız. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, her kullanımdan sonra atılacak şekilde tasarlanmıştır, bunları yeniden kullanan kişiler acı verici ve riskli sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Günlük kontakt lensler daha incedir, daha kırılgandır ve diğer kontakt lensler gibi nemi tutmaz.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe lenslerin üreticisi kimdir ?

  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır. Acuvue Oasys 1 Day with Hydraluxe'de Hydraluxe nedir? HydraLuxe, Johnson & Johnson Vision Care tarafından formüle edilen tescilli bir ıslatma teknolojisidir. HydraLuxe, sürtünmeyi azaltmaya ve en yoğun gözlerin yüzeyini nemlendirmeye yardımcı olabilecek polivinilpirolidon (PVP) içerir. Gözyaşı ile aşılanmış benzersiz tasarım, stabil bir gözyaşı filmi oluşumuna yardımcı olmak için müsinleri taklit eder. Geliştirilmiş bir sistem sayesinde çalışıyor yüksek oranda nefes alabilen hidratlı silikon ile entegre PVP kullanan gözyaşı benzeri moleküllerden oluşan bir ağdır.

 • Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe ile Acuvue Oasys arasındaki fark nedir?

  Acuvue Oasys kontakt lensleri iki haftada bir değiştirilen lenslerdir. İki hafta boyunca her gün veya yedi güne kadar sürekli olarak takılabilirler. Bunun aksine Acuvue Oasys 1-Day lensler günlük tek kullanımlık lenslerdir. Acuvue Oasys lensler, gözlerinizi nemli ve rahat tutmak için HYDRACLEAR PLUS Teknolojisini kullanırken, Acuvue Oasys 1-Day lensler, zahmetsiz göz kırpma ve tüm gün konfor sağlamak için HydraLuxe Teknolojisini kullanır.

 • Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe kontakt lenslerini kimler kullanabilir?

  ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler özellikle bilgisayar başında çalışan veya kuru, tozlu odalar gibi zorlu ortamlarda çalışan kişiler için uygundur. Bu kontakt lensler, ortamınızın taleplerine ayak uydurmak için gün boyu konfor sağlar.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe satın almam gerekiyor?

  Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe kontakt lenslerini 6 ay boyunca kullanmak için 6 kutu lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe kontakt lenslerin maliyeti ne kadar?

  Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe kontakt lenslerin, kutu başına (göz başına) 519,98 ila 1050,90 TL arasında değişen bir satış fiyatı vardır ve 1 kutu, 1 ay boyunca dayanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe, indirimlerden sonra kutu başına 519,98 TL listeleniyor. Kargo ücretleri ve diğer maliyetler satıcıya göre değişir veya zaman içinde farklılık gösterebilir. Acuvue Oasys 1- Day with HydraLuxe fiyatı fiziksel mekanlarda değişiklik gösterir, ancak iş yapma maliyetlerindeki farklılıklar nedeniyle ortalama olarak online fiyatlardan daha yüksek olma eğilimindedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

kaliteli

aylık lenslerden buna geçtim farkını hissettim.gözlerim alerji olmuyor daha ince aylık lense göre daha rahat

15.2.2022 09:30
Yazan: kenan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok iyi

Çok hızlı kargo, çok kaliteli lensler. Orijinal ve uzun süre son kullanma tarihi var.

29.10.2020 19:28
Yazan: Alphan
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express