BioTrue ONEday

1
Paket Seçiniz
484,90 ₺
 • Kazancınız
  109,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 2.799,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm BioTrue ONEday Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm BioTrue ONEday
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • BioTrue ONEday Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Materyal nesofilcon A
  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 42 Dk/t (93* -3.00D için)
  Su İçeriği %78
  Merkez Kalınlık 0.1 mm -3.00D için
  Malzeme Türü Hidrojel
  Teknoloji Hd Optik Teknolojisi
  Kullanım Şekli Günlük kullan-at lens
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  % Mercek Malzemesi %22 nesofilkon A
  Çap 14.2 mm
  Temel Eğri 8.6 mm
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.25 D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3,00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,25 D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Sonunda kuru ve rahatsız edici hale gelen lenslerden bıktınız mı? Biotrue ONEday kontakt lenslerini deneyin. HyperGel™'den üretilen günlük tek kullanımlık lens olan Biotrue ONEday lensler, tam 16 saat boyunca nemlerinin neredeyse %100'ünü korur. Ayrıca gün boyu konfor ve üstün UV koruması sağlarlar.

Canlı ve ne Görüş

Özellikler ve Faydalar

Biotrue ONEday lensler, 16 saate kadar takılabilen günlük tek kullanımlık lenslerdir, bu sürenin sonunda atılıp yeni bir setle değiştirilmelidir. Kullanım sürelerinin kişiden kişiye değişebileceğini unutmayın; bu nedenle göz doktorunuzdan daha fazla rehberlik almalısınız. Biotrue ONEday kontakları HyperGel adı verilen devrim niteliğinde bir malzeme ile üretilmektedir. Bu malzeme korneanın su içeriğiyle (%78) eşleşerek gün boyu konfor sağlar. Aynı zamanda gözyaşı filminin lipit katmanını taklit ederek lensin nemini ve şeklini diğer önde gelen günlük tek kullanımlık lenslerden daha iyi korumasını sağlar. Üstelik HyperGel, gözlerin beyaz, berrak ve sağlıklı kalması için bol miktarda oksijenin gözlere girmesini sağlar.

Biotrue ONEday kontakt lensler, yakın görüşlülük, uzak görüşlülük nedeniyle görme sorunları giderilmesi için kullanılır . Yüksek çözünürlüklü optiklere sahip Biotrue ONEday kontakt lensler aynı zamanda düşük ışık koşullarında halelerin ve parlamanın azaltılmasına da yardımcı olur. Ayrıca Biotrue ONEday lensler gözlerinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Bausch + Lomb, Biotrue ONEday'i net görüş, göz sağlığı ve rahatlığı destekleyen dengeli bir dizi özellik ile tasarladı.

Kimin İçindir

Biotrue ONEday kontakt lensleri, günlük tek kullanımlık lenslerin rahatlığını tercih eden kişiler için idealdir. Ayrıca meşgul profesyoneller veya lens bakımı rutininin zahmetinden hoşlanmayan aktif bir yaşam tarzına sahip herkes için de idealdir. Biotrue ONEday lensler takmadan çıkarmaya kadar nemli kaldığından, günlük tek kullanımlık bir lenste uzun süreli rahatlık arayan ilk kez lens kullananlar için de mükemmel bir seçenektir. Uzun süren olağanüstü konfor için Biotrue ONEday'i deneyin. Biotrue ONEday ve diğer kişileri Gözüm Optik - Lensci.com'dan bugün sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın !

Biotrue ONEday Nasıl Eklenir?

Biotrue ONEday yumuşak tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Biotrue ONEday doğru şekilde takılırsa gözleriniz rahat ve görüşünüz net olur.

BioTrue ONEday Sıkça Sorulan Sorular

 • Biotrue ONEday lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Biotrue ONEday kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Biotrue ONEday kontakt lensler, indirimlerden sonra 349,98 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Biotrue ONEday lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Biotrue ONEday lenslerle şekerleme yapamazsınız. Biotrue ONEday, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • Hangi Biotrue ONEday Paket indirimleri mevcut?

  Biotrue ONEday kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Biotrue ONEday kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Biotrue ONEday lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Biotrue ONEday kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Biotrue ONEday kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Biotrue ONEday sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Biotrue ONEday kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Biotrue ONEday kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa).Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Biotrue ONEday dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Biotrue ONEday lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch + Lomb üzerinden temin edilmektedir.

 • Biotrue ONEday Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Biotrue ONEday dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Biotrue ONEday de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Biotrue ONEday kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Biotrue ONEday indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Biotrue ONEday, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Bir kutu Biotrue ONEday kontakt lens ne kadar dayanır?

  1 kutu Biotrue ONEday lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Biotrue ONEday kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Biotrue ONEday kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Biotrue ONEday lens kutusunda kaç lens var?

  1 kutu Biotrue ONEday lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • BioTrue ONEday 6’lı setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  BioTrue ONEday 6’lı setinin maliyeti 2.099,90 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • BioTrue ONEday 6’lı set içeriği

  6 kutu BioTrue ONEday

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Biotrue ONEday kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Biotrue ONEday ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Hangisi daha iyi: Biotrue ONEday vs DAILIES AquaComfort PLUS?

  Hem Biotrue ONEday hem de DAILIES AquaComfort PLUS, her günün sonunda çıkarılıp atılan günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Her iki temas noktası da yüksek su içeriğine sahiptir ve maksimum konfor için gün boyu nemli kalan hidrojelden yapılmıştır. Yalnızca Biotrue ONEday kontakt lensleri UV koruması sağlar. Ayrıca üstün görme keskinliği için asferik lens tasarımına sahiptirler. Üstelik Biotrue ONEday kontakt lensleri göze DAILIES AquaComfort PLUS'tan daha fazla oksijen ulaşmasını sağlar.

 • Biotrue ONEday başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Biotrue ONEday lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Biotrue ONEday kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Biotrue ONEday kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Biotrue ONEday kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Biotrue ONEday kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Biotrue ONEday, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Biotrue ONEday kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Biotrue ONEday, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Biotrue ONEday reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Biotrue ONEday lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Biotrue ONEday lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Her ne kadar mükemmel günlük lensler olsa da, yüksek su içerikleri (%78) nedeniyle daha da kötüleştirebileceklerinden dolayı kuru göz sorunu yaşayan kullanıcılar için ideal olmayabilirler. Yüksek su içerikli kontakt lensler takıldığında hemen rahatlar, bir süngerin suyu emdiği gibi gözyaşlarını da emerler. Gözleriniz kuruysa bunun yerine düşük su içerikli kontakt lensleri düşünün. Lens kullanımı sırasında kuru gözlerin birçok faktörden etkilenen karmaşık bir sorun olduğunu unutmayın. Lens takarken göz kuruluğu yaşarsanız doktorunuza danışmanız en iyisidir.

 • Biotrue ONEday kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Biotrue ONEday kontakt lensler, Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojel'den yapılmıştır. %78 su içeriğine sahiptirler.

 • Biotrue ONEday’in üreticisi kimdir ?

  Biotrue ONEday, günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Biotrue ONEday lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Biotrue ONEday üretimi durduruldu mu?

  Hayır Biotrue ONEday kontakt lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Biotrue ONEday lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Biotrue ONEday kontakt lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Biotrue ONEday'in su içeriği nedir?

  Biotrue ONEday , %78 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Biotrue ONEday kontakt lensler günlük mü?

  Evet, Biotrue ONEday günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Biotrue ONEday ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Biotrue ONEday, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys’in iç-dış işareti var mı?

  Acuvue Oasys 6’lı Paket kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Biotrue ONEday ile uyuyabilir misiniz?

  Hayır, Biotrue ONEday günlük tek kullanımlık bir kontakt lenstir ve gece boyunca kullanılması önerilmez.Gece kullanımı denendiğinde ; , günlük lenslerin gece boyunca takılması durumunda olumsuz reaksiyon riskinin arttığını göstermiştir. Gece kullanımı için özel olarak onaylanmış kontakt lensler vardır.

 • Biotrue ONEday lenslerin üreticisi kimdir ?

  Biotrue ONEday , Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Biotrue lensleri iyi mi?

  Biotrue ONEday kontakt lensleri ve Biotrue marka kontakt lensleri Bausch + Lombs'un temel iletişim teklifleri arasındadır. Bausch + Lomb, görüş düzeltme ve optik alanında liderdir. Bir dizi gelişmiş konfor özelliği arasında Biotrue ONEday, %78 ile belirtilen en yüksek su içeriği seviyelerinden birine sahiptir. Biotrue ONEday 2012'de piyasaya sürülmesinden bu yana popüler bir seçenek olmaya devam etti ve Gözüm Optik - Lensci.com'da 2021 itibarıyla tüketiciler arasında popüler lensler olarak tercih edilir. Özel ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemek için göz uzmanınıza danışın.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Biotrue ONEday satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 30 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 1 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 2 ay, 12 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Biotrue kontakt lensleri silikon hidrojel midir?

  Biotrue ONEday kontakt lensleri silikon hidrojelden değil hidrojelden yapılmıştır. Her iki malzemenin de artıları ve eksileri var ancak hidrojel lensler yüksek su içeriği ve rahatlığıyla biliniyor.

 • Biotrue ONEday kontakt lenslerin maliyeti ne kadar?

  Biotrue ONEday kontakt lenslerin, kutu başına (göz başına) 349,98 ila 909 TL arasında değişen bir satış fiyatı vardır ve 1 kutu, 1 ay boyunca dayanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Biotrue ONEday, indirimlerden sonra kutu başına 349,98 TL listeleniyor. Kargo ücretleri ve diğer maliyetler satıcıya göre değişir veya zaman içinde farklılık gösterebilir. Biotrue ONEday’in fiyatı fiziksel mekanlarda değişiklik gösterir, ancak iş yapma maliyetlerindeki farklılıklar nedeniyle ortalama olarak online fiyatlardan daha yüksek olma eğilimindedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri mavi ışığı engeller mi?

  Biotrue ONEday, güneşe maruz kalmayı sınırlamak için UVA/UVB engelleme koruması sunar, ancak özel olarak mavi ışığı engellemek için tasarlanmamıştır.

 • Biotrue ONEday kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Biotrue ONEday kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • BioTrue ONEday’i tekrar kullanabilir miyim?

  Hayır, günlük lenslerinizi asla tekrar kullanmamalısınız. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, her kullanımdan sonra atılacak şekilde tasarlanmıştır, bunları yeniden kullanan kişiler acı verici ve riskli sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Günlük kontakt lensler daha incedir, daha kırılgandır ve diğer kontakt lensler gibi nemi tutmaz.

BioTrue ONEday Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR

her şey mükemmel teşekkürler

17.5.2022 11:36
Yazan: esra gül
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express