Air Optix Night & Day Aqua

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
657,70 ₺
*4 Kutu Air Optix Night&Day
*150 TL Hediye Çeki
*
2 Adet Renu 360 ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
13.8
13.8

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Air Optix Night & Day Aqua Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Air Optix Night & Day Aqua
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Air Optix Night & Day Aqua Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Numarali saydam lens
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Su İçeriği %24
  Merkez Kalınlık 0,08 mm
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 175
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Gece-gündüz lens
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %76 lotrafilcon A
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel
  Çap 13.8
  Temel Eğri 8.4 mm / 8.6 mm
  Sferik Güç -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.75D, -7.50D, -7.25D, -7.00D, -6.75D, -6.50D, -6.25D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25 D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Air Optix® Night & Day® AQUA kontakt lensleri (6 PK), kullanım programınızda size esneklik sağlar ve kontakt lenslerinde uyuyan kişiler için doktorların en çok önerdiği markadır. Piyasadaki en nefes alabilen lens malzemeleri arasında yer alan bu lensler, diğer yumuşak kontakt lenslerden daha fazla oksijen geçirgenliğine izin verir. Bu nedenle, 30 geceye kadar sürekli kullanım için FDA onaylıdırlar.

Özellikler ve Faydalar

Air Optix Night & Day AQUA kontakt lensleri, 30 geceye kadar günlük veya sürekli olarak takılabilen aylık tek kullanımlık lenslerdir. Bununla birlikte, herkes bu kontakt lensleri 30 gece boyunca takamaz. Eğer göz doktorunuz (ECP) farklı bir kullanım programı öneriyorsa, onların tavsiyelerine uymak en iyisidir. Bu devrim niteliğindeki kontakt lensler, lotrafilcon A adı verilen son derece nefes alabilen bir silikon hidrojel malzemeden yapıldıkları için birkaç gece kullanımda rahat kalabilirler. Bu malzeme, beyaz, sağlıklı görünen gözler için lensten sürekli olarak bol miktarda oksijen akmasına izin verir.

Air Optix Night & Day AQUA kontakt lensleri ayrıca lensi tahriş edici lipidlerden ve birikintilerden korumak için ultra ince koruyucu bir nem tabakası oluşturan Alcon'un yenilikçi SmartShield® Teknolojisine de sahiptir. SmartShield Teknolojisi ayrıca gözyaşlarının mercek üzerinde eşit şekilde yayılmasını sağlayarak nemin tutulmasını artırır. Bu, lenslerin gün boyu rahat kalacağı anlamına gelir. Esnek bir lens takma deneyimi için Air Optix Night & Day AQUA'yı seçin.

SmartShield Teknoloji

Kimin İçindir

Air Optix Night & Day AQUA kontakt lensleri, ister gecenin ortasında ister sabahın ilk işinde olsun, net ve rahat görüşe ihtiyaç duyan meşgul insanlar için en iyi seçimdir. Bu lensler aynı zamanda temas halindeyken sık sık şekerleme yapan veya yanlışlıkla uykuya dalan kişiler için de idealdir. Air Optix Night & Day AQUA kontakt lenskeri aynı zamanda aylık tek kullanımlık lenslerin rahatlığını tercih eden kullanıcılar için de uygundur. Yoğun programınıza uygun kontakt lensler istiyorsanız Air Optix Night & Day AQUA'yı denemek için doktorunuzla görüşün. Bunları kendiniz denemeye hazır olduğunuzda Gözüm Optik - Lensci.com'daki en düşük kontakt lens fiyatlarına göz atmayı unutmayın. Uzun Süre Aşınmış Kontakt lensler Hakkında Uzun süreli aşınma kontakt lensleri, gece boyunca veya 30 güne kadar sürekli olarak takılabilen kontakt lenslerdir. Bu kontakt lensler genellikle silikon hidrojel malzemelerden yapılır çünkü yüksek düzeyde nefes alabilir olmaları gerekir.

FDA tarafından onaylanan maksimum süre boyunca uzun süreli aşınma kontakt lenslerin takılmasına herkes tolerans gösteremez. Örneğin Air Optix Night & Day AQUA lensleri, bazı kişilerin 30 günlük süre dolmadan lenslere ara vermesi gerekecektir. Aslında Air Optix Night & Day AQUA kontakt kullanıcılarının yalnızca üçte ikisi kontak lenslerini 30 gecenin tamamı boyunca takıyor. Uzun süreli lensler konusunda yeniyseniz, doktorunuz gözlerinizin uzun süreli lensleri ne kadar iyi tolere ettiğini görmek için bir kullanım programı belirlemenize yardımcı olacaktır. Gözlerinizin bu lenslere nasıl tepki verdiğine bağlı olarak, doktorunuz lensleri takabileceğiniz süreyi kademeli olarak artırabilir. Uzun süre aşınmaya maruz kalan kontakları çok uzun süre takmanın, diğer göz sorunlarının yanı sıra kornea ülseri, göz enfeksiyonları ve görme kaybı riskinizi artırabileceğini unutmamak önemlidir. Uzun süreli aşınma temas riskini en aza indirmek için doktorunuz tarafından önerilen takma programını izleyin.

Air Optix Night & Day AQUA'ya Nasıl Takılır?

Air Optix Night & Day AQUA yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Air Optix Night & Day AQUA kontakt lensleri doğru şekilde takılırsa görüşünüz net ve gözleriniz gün boyu rahat hissetmelidir.

Air Optix Night & Day Aqua Sıkça Sorulan Sorular

 • Air Optix Night & Day lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Air Optix Night & Day lenslerle kestirebilirsiniz. Air Optix Night & Day gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Air Optix Night & Day lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Air Optix Night & Day kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Air Optix Night & Day kontakt lensler, indirimlerden sonra 1.080,28 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Night & Day Aqua 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Air Optix Night & Day Aqua 4’lü setinin maliyeti 4.689,90 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir. Air Optix Night & Day Aqua 4’lü set içeriği: 4 kutu Air Optix Night & Day Aqua ve 2 adet 100 ML Renu solüsyon

 • Air Optix Night & Day Aqua lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua lensleri düşük su içeriğine (%24) sahip olduğundan kuru gözlü kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Air Optix Night & Day Aqua lensler SmartShield Teknolojisine sahip oldukları için kuru gözlere de iyi gelir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kutusunda kaç adet lens var?

  Air Optix Night & Day Aqua lens, 6 aylık kontak lens 6 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 6 ay süreyle dayanır.

 • Air Optix Night & Day Aqua Paket kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Air Optix Night & Day Aqua dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Air Optix Night & Day Aqua lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Air Optix Night & Day Aqua sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Air Optix Night & Day Aqua lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik - Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Hangi Air Optix Night & Day Aqua indirimleri mevcut?

  Air Optix Night & Day Aqua kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Air Optix Night & Day Aqua Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Air Optix Night & Day Aqua başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Air Optix Night & Day kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Air Optix Night & Day de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Air Optix Night & Day Aqua kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Air Optix Night & Day Aqua, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Air Optix Night & Day Aqua reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Air Optix Night and Day'i ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Air Optix Night and Day, geceler de dahil olmak üzere 30 güne kadar kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Night & Day Aqua paketin tedarikçi firması kimdir ?

  Air Optix Night & Day Aqua 1-2 Haftalık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Air Optix Night & Day Aqua kontak lensler, Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %24 su içeriğine ve Küresel lens tasarımına sahiptirler.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerin ömrü ne kadardır?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerinin aylık bir değiştirme programı vardır; 30 gün sonunda kontakt lensleri atmanız ve yenilerini takmanız gereklidir. Air Optix Night & Day kontakt lenslerinin her kutusu altı lens içerir, yani dört kutu (her göz için iki kutu) size 12 ay boyunca yetecektir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Air Optix Night & Day Aqua lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Air Optix Night & Day Aqua’nın su içeriği nedir?

  Air Optix Night & Day Aqua, %24 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Air Optix Night & Day Aqua’nın su içeriği nedir?

  Air Optix Night & Day Aqua, %24 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Air Optix Night & Day Aqua’nın üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Air Optix Night & Day Aqua indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Air Optix Night & Day Aqua, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Night & Day Aqua lensleri aylık mı?

  Evet, Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Air Optix Night & Day Aqua lenslerin üreticisi kimdir ?

  Air Optix Night & Day Aqua, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Air Optix Night & Day Aqua lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Air Optix Night & Day Aqua kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik-Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Air Optix Night & Day Aqua gece kullanımına uygun mudur ?

  Evet Air Optix Night & Day Aqua, 30 gün/geceye kadar (uyku dahil) uzun süreli kullanım için geliştirilmiştir. Air Optix Night & Day Aqua lensleri, 30 günlük konforlu bir kullanım deneyimi sağlamak için en yüksek nefes alabilirlik derecelerinden bazılarına sahiptir. Ayrıca doğal olarak birikinti birikimine karşı dayanıklıdır ve aynı zamanda bir ay süren değiştirme programı göz önüne alındığında hoş bir özelliktir.

 • Air Optix Night & Day Aqua’nın iç-dış işareti var mı?

  Air Optix Night & Day Aqua kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Air Optix Acuvue'dan daha mı iyi?

  Bunlar çok popüler 2 kontakt lens markasıdır ve özellikle kontakt lensler bireysel bir deneyim olduğundan, açık bir kazanan ilan edilemez. Air Optix, sınıfının lideri Gece ve Gündüz ürünü (30 gün/gece sürekli kullanım) dahil olmak üzere aylık lenslere odaklanırken Acuvue günlük, 2 haftalık ve 1 aylık seçenekler sunuyor. ...Göze uyum ,malzemedeki farklılıklar ve bunların nefes alabilirlik ,rahatlığı nasıl teşvik ettiği önemlidir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Air Optix Night and Day Aqua kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix Night and Day Aqua ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Air Optix Night & Day Aqua ile Air Optix Aqua arasındaki fark nedir?

  Hem Air Optix Night & Day Aqua hem de Air Optix Aqua, uzun süreli kullanım için FDA onaylı, aylık tek kullanımlık kontaklardır. Ancak yalnızca Air Optix Night & Day Aqua kontakları 30 güne kadar sürekli olarak takılabilir. Hem Air Optix Night & Day Aqua hem de Air Optix Aqua, lensin tahriş edici tortulara karşı direnmesine yardımcı olan SmartShield Teknolojisine sahiptir. Air Optix Aqua kontakt lensleri aynı zamanda lensin nemi muhafaza etmesine yardımcı olan TriComfort Teknolojisine de sahiptir.

 • Air Optix Night ve Day Aqua kontakt lensler neden bulanık?

  Bulanık veya puslu kontakt lenslerin ortaya çıkmasının en sık nedeni, yüzeylerinde birikinti ve protein birikintilerinin birikmesidir. Air Optix Night & Day AQUA yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir; hoş ve net bir görüş sağlamak için uygun bir solüsyon uygulaması izlemelisiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Air Optix Night and Day Aqua satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

Air Optix Night & Day Aqua Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Konforlu

Normalde 3 senedır bıofınıty kullanıyordum ama son zamanlarda rahatsız olmaya baslamıstım hafıf astıgmatımda ılerlemıs olabılır bılmıyorum. bu lensın konforunu görüş keskınlıgını cok begendım.

8.9.2021 16:43
Yazan: Selina
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HİZMETİ VE FİYATLARI ÇOK BEĞENDİM

3 yıldır lens kullanıyorum ve doktorum bu lensle başlatmıştı, yoğun okul hayatımda sürekli tak çıkar derdiyle uğraşmadım ancak burayı keşfedene kadar hep ne kadar pahalıya aldığımı gördüm. Üstelik solüsyon vs hediye edilmiyordu. İnternetten almak konusunda çekincelerim vardı ancak Lensci.com beni bu konuda yeterinde aydınlattı. Müşteri hizmetleri de çok sıcakkanlı ve yardımsever. Lenslerim kargoya verildikten ertesi günü elimde oldu. Etrafımdaki herkese de önermeye başladım. Teşekkürler :)

20.11.2020 15:39
Yazan: YAĞMUR
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel

Teknik bilgilerden girersek, 175 Dk/t oranıyla piyasadaki bulup bulabileceğiniz en hava geçirgenliği olan lenstir. %24 su içeriğiyle de kuru gözler için baya iyidir (su içeriği esasen ters prensiple çalışır yani yüksek su içeriği olanlar gözü daha çok kurutur çünkü göz yaşı tuzludur) Kesinlikle çok rahat! Siteye zaten diyebileceğim bir şey yok şipariş verdiğim günün ertesi ürün geldi. Paketleme çok güzel. Hediye olarak da günlük lens koymuşlar Biotrue'dan. Teşekkürler :)

8.10.2020 20:47
Yazan: Yağmur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İlginiz için çok teşekkürler :)

ürün elime bu gün geçti ve 2 gün olmadan geldi. Yanında 1 kutu bio true one day hediyesi vardı bunun için çok teşekkür ederim :) Ürünü hemen kullanmaya başladım ve şimdilik çok iyi.

24.4.2020 12:46
Yazan: emre
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

tavsiye ederim.

uzun yıllar önce lens kullanmış ara vermiş birisi olarak tekrar lens kullanmaya karar verdim.Doktorumun tavsiyesi ile bu marka almaya karar verdim.Sorunsuz kullanıyorum. Alışveriş için siteyi inceleyip müşteri hizmetlerine sorularımı sorduğumda sabırla cevap veren Esra hanıma özellikle teşekkür ediyorum. 2 gün içerisinde sorunsuz olarak kargoyla elime ulaştı.Her şey için teşekkürler

26.3.2019 13:59
Yazan: BURAK
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

2008 yılından beri bu lensi kullanıyorum

2008 yılından beri bu lensi kullanıyorum .hiçbir sıkıntı yaşamadım.bazen aylarca unutuyorum değiştirmeyi.başka markaları da denedim diğerleri 1 ayı geçer geçmez kızarıklık yapıyor bende ama bu lensde öyle bir sıkıntı yaşamadım.uzun süre kullanma imkanı sunuyor havuzda denizde sıkıntı çıkarmıyor.genel olarak 2 haftada 1 cumartesi pazar çıkarıp dinlendiriyorum bu şekilde 2 aydan fazla kullanıyorum .

15.1.2019 14:40
Yazan: ümit
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İLGİ ALAKA MÜKEMMEL

Ürünün kalitesinden yana sıkıntı yok teslimat yurt dışı olduğundan geç geliyormuş ancak firma zorda kalmamak için 1 aylık lens yollayacak mağduriyetimi gidermek için ilgi alakalarından dolayı 5 yıldızı fazlası ile hakettiler şiddetle alışveriş yapmanızı tavsiye ederim...

5.9.2018 10:32
Yazan: FARUK
5
(1/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HIZLI OLMASI LAZIM

Ürünü sürekli kullanıyorum kalitesinden şüphem yok şayet dün aradım görüştüm 8 hafta sonra teslim edileceğini söylediler buda 2 ay eder çok uzun bir süre daha önce aldığımda bu kadar uzun değildi 3 günde kargom gelmişti kargom ne zaman gelir bilemem ama geldiği gün yorum yapacağım saygılarımla

5.9.2018 08:20
Yazan: FARUK
1
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hızlı ve Güvenilir

Merhaba.İlk kez netten lens aldım keşke daha önce alsaydım diye pisman oldum o derece memnunum sipariş 2 günde elime ulaştı yemin ederim bide kardeşimle iddaya girdik hangimizinki daha hızlı gelcek diye ben kazandım haha(parliamentineydi :))
Yorum yapmam normalde ama memnun kaldıgım için bizzat girip yorum yazmak istedim gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.Herşey için teşekkür ederim.Hayırlı işler. :)

8.6.2018 19:35
Yazan: fahri
5
(1/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok iyi

Önce ki ürün de bu marka idi ama gündüz gece olan bu ürün çok iyi misal çap oranım 14 bu ürün 13.8 ama ona rağmen en ufak problem yok bazen saatlerce pc de oyun oynuyorum problem yok

9.12.2017 01:10
Yazan: Gökhan
5
(1/0)
4 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lens gelirse yorumu yapacağım

Lensler genellikle çok geç geldiği için bu yorumu yapıyorum, umarım site biraz daha hızlanmıştır. Lütfen lensleri hızlı gönderin, onun dışında kalite ve fiyat bakımından rakipsiz.

12.10.2016 15:43
Yazan: Erhan
4
(4/1)
7 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Gercekten bir ay gidiyor

Benim göz yapim cok kuru oldugu icin tercih ettim ve oldukca da memnun kaldim. Yine ayni markadan siparis vermeyi düsünüyorum. Tavsiye ederim.

23.12.2015 15:35
Yazan: ERDENER
4
(7/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express