Soflens Comfort (Soflens 59)

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
269,70 ₺
*4 Kutu Soflens 59 aldığınızda
*150 TL Hediye Çeki

2 Adet Renu 100 ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm Soflens Comfort (Soflens 59)
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Su İçeriği %59
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 15.7 Dk/t -3.00D için
  Çap 14.20 mm
  Temel Eğri 8.60 mm
  Kullanım Şekli Aylık
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  % Mercek Malzemesi %41 hilafilkon B
  FDA malzeme grubu Grup 2 yüksek su >%50 su iyonik olmayan polimer
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50 D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5.75D, +6.00D

Ürün Bilgisi

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

ÜRÜN TEDARİK SÜRECİ 6-8 HAFTAYI BULABİLİR...

SofLens® 59 %59'dan az su içermez, böylece gözleriniz gün boyu taze hisseder. Tortuya dayanıklı bir malzemeden yapılmış olan bu lens, üstün, uzun süreli konfor sağlar.

Özellikler ve Faydalar

SofLens 59, yalnızca günlük kullanım için tasarlanmış aylık bir yedek lenstir. Uygun bakım ile değiştirilmesi gerekmeden önce 30 güne kadar her gün takılabilir. SofLens 59, adını gözlerinizin gün boyu taze kalmasına yardımcı olan %59 su içeriğinden alır. Bu lens, tahriş edici yüzey birikintilerine karşı dirençli bir malzemeden yapılmıştır, böylece gerçekten rahat bir kullanım deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Malzeme aynı zamanda korneaya üst düzeyde oksijen ulaşmasını sağlayarak parlak, sağlıklı gözleri de destekler.

SofLens 59, çoğu göz boyutuna rahatça uyacak şekilde UniFit™ Teknolojisi ile üretilmiştir. Ek olarak, lens kutunuzda kolayca fark edebilmeniz için bir görünürlük tonuyla birlikte gelir. Kimin İçindirler SofLens 59, aylık lenslerin rahatlığından ve avantajlarından yararlanan lens kullanıcıları için idealdir. Yüksek su içeriği, kontakt lens kullanımı nedeniyle göz kuruluğu yaşayan kişiler için de onu sağlam bir seçenek haline getiriyor. Rahatınız düşünülerek tasarlanmış bir lens için Bausch + Lomb'un SofLens 59 ürününü deneyin!

Soflens Comfort (Soflens 59) Sıkça Sorulan Sorular

 • SofLens 59 lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, SofLens 59 lenslerle kestirebilirsiniz. SofLens 59 , gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu SofLens 59 satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • SofLens 59 Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, SofLens 59 dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • SofLens 59 kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, SofLens 59 kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • SofLens 59'u başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, SofLens 59 lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • SofLens 59 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  SofLens 59 kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • SofLens 59 kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  SofLens 59 kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • SofLens 59 kontakt lensin iç-dış işareti var mı?

  SofLens 59 kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik- Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Hayır olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • SofLens 59 kutusunda kaç adet lens var?

  SofLens 59 lens, 6 aylık kontak lens 6 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 6 ay süreyle dayanır.

 • SofLens 59 kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  SofLens 59 kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak SofLens 59 kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • SofLens 59 kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  SofLens 59 kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • SofLens 59 kontaklarına alerjim olabilir mi?

  SofLens 59, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de SofLens 59 kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de SofLens 59 sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • SofLens 59 reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, SofLens 59 lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • SofLens 59 kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  SofLens 59 lensler, Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %59 su içeriğine ve Küresel lens tasarımına sahiptirler.

 • SofLens 59 kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  SofLens 59 de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • SofLens 59 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  SofLens 59 kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • SofLens 59 hangi tür kontakt lenslerdir?

  SofLens 59, Aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmışlardır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • SofLens 59 kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi SofLens 59 lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • SofLens 59'un su içeriği nedir ?

  SofLens 59 , su içeriği %59’dır.Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • SofLens 59 kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, SofLens 59 lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • SofLens 59 kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • SofLens 59'un üretimi durduruldu mu?

  Hayır, SofLens 59 kontakt lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • SofLens 59 lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, SofLens 59 kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır.

 • SofLens 59 kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, SofLens 59 ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • SofLens 59 lenslerin üreticisi kimdir ?

  SofLens 59, Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • SofLens 59 kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen SofLens 59 dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. SofLens 59 lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch & Lomb üzerinden temin edilmektedir.

 • SofLens 59 kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  SofLens 59 kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • SofLens 59 kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, SofLens 59 kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • SofLens 59 ile uyuyabilir misiniz?

  Evet, SofLens 59 lenslerinizi atmadan önce en fazla 6 gece kesintisiz olarak uyuyabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için onaylanmış diğer SofLens 59 lensleri arasında Astigmatizma ve Çok Odaklı çözümler de bulunmaktadır. Uzun süreli kullanımla ilgili tavsiye için uzmanınıza danışmak en iyisidir.

Soflens Comfort (Soflens 59) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

KALİTELİ

Ürün yüksek su içeriğinden dolayı yumuşak yıllardır bu markayı kullanıyorum çok büyük rahatlık gözde hissetmiyorum uzun süre kalınca kendini belli ediyor haliyle.Tavsiye ediyorum aşırı paralar vermeye gerek yok daha makul bu deneyebilirsiniz kıyaslamış olursunuz. Ayrıca çok hızlı kargolama  ertesi gün siparişim ulaştı destekleri için çok teşekkür ederim.

18.2.2022 11:16
Yazan: alev
5
(0/0)
4 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

BENİM İÇİN ALTERNATİFİ ŞİMDİLİK YOK

Arkadaşlar yaklaşık 15 yıldır kullanıyorum. Genel olarak bir sorun yaşamıyorum. Gözde çok az hissediliyor fakat rahatsızlık vermiyor. 12 saat civarı gözümde kaldıktan sonra kuruluk oluyor doğal olarak. Çok konforlu diyemem ama genel olarak sorun yaşamıyorum.

Daha kaliteli ve konforlu lens kullanmak için yorumları çok iyi olan pahalı lensler aldım denedim. Hiç birini adam gibi kullanamadım. Sürekli gözüme batma yada kayma sıkıntıları yaşadım. Kürkçü dükkanı gibi dönüp dolaşıp softlens comforta geldim. Bir ara üretimden kalkacak diyorlardı umarım kalkmaz. Bir arkadaşın dediği gibi ucuz diye kalitesiz sanmayın.

Anladığım kadarıyla herkesin göz yapısı, çapı, kavisi, nemi farklı. Kimisi memnun kalmayabilir, kimisi çok memnun kalabilir. Önemli olan size uygun lensi bulmak. Diğer kullanamadan çöpe attığım lenslere de kötü yorum yapamam, demek ki bana uygun değilmiş. Gözünüze uygun lensi bulduktan sonra çok macera aramaya gerek yok. Paranızı çarçur edebilirsiniz. Bulabilirseniz test lensleri ile başka modelleri deneyebilirsiniz.

15.8.2018 09:18
Yazan: Kerem
5
(4/0)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Soflens 59 kesinlikle tavsiye edilir

Yaklaşık 15 senedir lens kullanıyorum. Her çeşit markanın birçok modelini denedim. Bu lens ucuz diye kalitesiz zannetmeyin zaman içinde ben de bu yanılgıya düştüm. Daha pahalıları daha özelliklidir diye değişik markalar denedim. Diğer lenslerde gözümde kanlanmalar, batmalar göz damarımda çatlamalar gibi değişik problemler yaşadım. Bilmiyorum Doktora sormak lazım  kişiden kişiye lens markası değişir mi değişmez mi diye. Yorumda arkadaşın dediği gibi kesinlikle opti free solüsyon ile kullanın. Batmanın veya gözde hissedilmesinin en az olduğu lens diyebilirim. OLUMSUZ YORUMLARA KESINLIKLE KATILMIYORUM. O arkadaşların tecrübesiz olduğunu düşünüyorum. Görüşün daha güzel olduğu lensler var fakat gözde kuruma ve zamanla batma yapıyor.

30.8.2017 01:16
Yazan: gökhan
5
(3/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MEMNUN KALMADIM.

ilk lens deneyimime bu lens ile başladım ve hiç memnun kalmadım. optikçim su geçirginliğine bakarak bana bu lensi aldırttırdı ama gerçekten çok rahatsız edici bir lens. göze batma yapıyor bunun yanı sıra uzun süre kullandıgınızda gözünüze ağrı yapıyor vede çıkarttığınızda gözünüzde yanma oluyor. Kışın kullandığımda  uzağa doğru baktığımda görüş alanımı kısıtlıyordu, göz ağrımdan bakamıyordum ileriye. Yazında çok cabuk kurudugundan gözlerime yapışıyor vede her zaman ki gibi yanma  yapıyor. Fiyatıın uygunluguna bakmayın hiç iyi bir lens değil. tek iyi yani  açık mavi olduğundan gözünüzün rengi daha açık gözüküyo o kadar. Hiç bir şekilde tavsiye etmem. yeni lens olarak ruvesion2 hd kullanacağım yeni şipariş ettim gelsin  buraya tekrardan yazacağım. :) ama Soflens 59 u asla ve asla tavsiye etmiyorum.

13.7.2017 19:14
Yazan: Yasemin
5
(0/3)
7 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

harika

arkadaşlar 10 yıldır kullanıyorum çok memnunum.aslında bu yorumu diğer iki yorum yazan arkadaşın yorumlarını tasvip etmediğim için yazıyorum.ben bu lensi yeni başlayanlara tavsiye ediyorum zira su içeriği yüzde 59 daha fazla su içeriğine sahip olan başka bir ürün yok.bu da lensin yumuşak olmasını sağlıyor.göze batma vs. sorunlar kullanılan lens solüsyonundan kaynaklanıyor.opti free ile birlikte kullanırsanız 1 ay sonra bile gözünüzde batma yapmadığını farkedeceksiniz ki bu müthiş bir şey.lens kullananlar ne dediğimi anlamışlardır.

31.7.2016 00:38
Yazan: nuri
5
(7/0)
4 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

öneririm

lens çok iyi arkadaslar düzenli kullaılırsa solüsyonda bekletip temizleyip sabahtan akşama kadar 12 saat rahat kullanılabiliyor gayet yumuşak hissedilmiyor bile gözde

24.7.2016 09:38
Yazan: CİHAN UFUK
5
(4/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İlk denediğim lens

Lensi tavsiye etmiyorum çok kötü, takmaya çalışıtken katlandığı oluyor tersi düzü belirğin değil göze takınca 5-6 saat sonra kuruma yapıyor rahatsız ediyor ancak fiyatından dolayı arada sırada kullanmak için tercih edilebilir, günlük ve uzun süre kullanacaksanız tavsiye etmiyorum

31.5.2016 20:46
Yazan: Burhan
2
(0/4)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Tavsiye etmem

Arkadaşlar 5,6 saat sonra gözde kendini hissetirmeye başlıyor resmen çıkar beni diyor , çok yumuşak olduğu için takması diğer lenslere göre daha zor , bilgisyar basında olanlar sakın almasın belli süre sonra görüntü bozulmaya başlıyor . Kısacası tavsiye etmiyorum  

6.7.2015 07:50
Yazan: hasan
2
(1/3)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express