1-Day Acuvue Moist For Astigmatism

1
Paket Seçiniz

 •  Kazancınız
       39,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 3.199,90 ₺
Kazancınız
168,68 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.5
14.5

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm 1-Day Acuvue Moist For Astigmatism Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm 1-Day Acuvue Moist For Astigmatism
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • 1-Day Acuvue Moist For Astigmatism Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Materyal Etafilcon A
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük
  Teknoloji Lacreon
  Dezenfeksiyon Metodu İşleme için gerekirse MPS
  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Merkez Kalınlık 0.090 mm
  Kutu İçeriği 30 lens, 1 aylık tedarik.
  Su İçeriği %58
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullanım, günlük kullan-at
  Malzeme Türü Hidrojel
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 23,8
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  % Mercek Malzemesi %42 etafilkon A
  FDA malzeme grubu Grup 4 >%50 su iyonik polimer
  Çap 14.5 mm
  Temel Eğri 8.5 mm 9.0 mm
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75 D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D

Ürün Bilgisi

1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens , merceği yerinde tutmak için göz kapağıyla birlikte çalışan benzersiz BLINK STABILIZED Tasarım özelliğine sahiptir. Günlük aktivitelerinizin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan net ve istikrarlı bir görüştür.

1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens ayrıca lens malzemesine kalıcı olarak su tutan bir bileşen yerleştiren LACREON Teknolojisine de sahiptir. Başka hiçbir şeye benzemeyen rahat bir kullanım deneyimi sağlayan uzun süreli bir nem yastığı oluşturur.

Ayrıca 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens , günlük tek kullanımlık lensler arasında en yüksek UV koruma seviyelerinden birini sağlar. Bu lens, UVB ışınlarını %97'den ve UVA ışınlarını %82'den fazla bloke ederek zararlı UV radyasyonunun geçişine karşı korunmaya yardımcı olur.

1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens, kolay kullanım için renklendirilmiştir.

Kimin İçindirler

1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens, astigmat nedeniyle görme sorunu yaşayan ve sürekli olarak net görüş, gün boyu konfor ve UV radyasyonuna karşı koruma sağlamak için gelişmiş özelliklere sahip temaslar arayan kişiler için uygundur.

Günlük tek kullanımlık ürünlerin sunduğu özgürlük ve rahatlığın özlemini çekiyorsanız, göz doktorunuzla 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı lensi denemek için danışmalısınız. Gözüm Optik - Lensci.com'da 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensi üreticinin izin verdiği garantili en düşük fiyatla satın alabilirsiniz. İnternette veya mağazalarda daha ucuza bulamazsınız!

Astigmatizma Hakkında

Astigmatizma, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatizmi olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmatizma gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

1-Day Acuvue Moist For Astigmatism Sıkça Sorulan Sorular

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ile 1- Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens arasındaki fark nedir?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens yalnızca 2 haftaya kadar günlük kullanımdan veya 1-DAY Acuvue Moist Astigmatlı lense kıyasla art arda 6 geceye kadar günlük uzun süreli aşınmadan sonra değiştirilmesi gerekir. Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, gözlerinizin parlaklığını korurken sizi rahat ettirmek için daha fazla oksijen iletimi sağlayan HYDRACLEAR PLUS Teknolojisine sahip silikon hidrojelden yapılmıştır. Öte yandan, 1-DAY Acuvue Moist Astigmatlı lens, iyonik hidrojel ile yapılır ve bu günlük tek kullanımlık lenslerin LACREON Teknolojisi sayesinde gözlerinizi gün boyunca rahatça nemlendirerek daha yüksek bir su içeriği yüzdesini tutmasını sağlar.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens lenslerle şekerleme yapamazsınız. 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens ile uyuyabilir misiniz?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens ile uyumamalısınız. 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensi günlük olarak kullandıktan sonra mutlaka çıkarıp atmalısınız. Lensleri takmak inanılmaz bir rahatlık sağlasa da, kontakt lenslerinizle şekerleme yapmak veya uyumak önemli miktarda oksijen yoksunluğuna ve daha yüksek göz enfeksiyonu riskine yol açabilir....

 • 1- Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens'i tekrar kullanabilir miyim?

  Hayır, günlük lenslerinizi asla tekrar kullanmamalısınız. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, her kullanımdan sonra atılacak şekilde tasarlanmıştır, bunları yeniden kullanan kişiler acı verici ve riskli sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Günlük kontakt lensler daha incedir, daha kırılgandır ve diğer kontakt lensler gibi nemi tutmaz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens satın almam gerekiyor?

  6 ay boyunca yetecek 6 kutu 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensi ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensi 14 saate kadar kullanabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler, indirimlerden sonra 486,65 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangi 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens indirimleri mevcut?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa).Gözüm Optik - Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı lenslerin üreticisi kimdir ?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens, Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens kutusunda kaç lens var?

  1 kutu 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • 1-Day Acuvue Astigmatlı kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, bir doktorun öngörüsüne göre gençler ve potansiyel gençler tarafından kullanılabilir. Genel olarak, kullanmak için sabit bir asgari yaş yoktur. Yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir kararla kullanabilirsiniz. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir ve bunlar bir çocuk için kullanımı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörlerine dayanır.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensin iç-dış işareti var mı?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler, , Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojel'den yapılmıştır. %58 su içeriğine ve Torik lens tasarımına sahiptirler.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensin su içeriği nedir?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerin su içeriği %58'dir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler günlük mü?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensin üretimi durduruldu mu?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lenslerimi temizlemem gerekiyor mu?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lensler günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir; sabah taktığınız lensleri, gece uyumadan önce çıkarmanız ve atmanız anlamına gelir. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler temizlik gerektirmez.

1-Day Acuvue Moist For Astigmatism Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER LENSCİ.COM

lensci.com - Gözüm optik ilgi, alaka,kargo bilgisi, paketleme tam profosyenel çok teşekkürler güvenle alış veriş yapabilirsiniz 10 numara ***** yıldız

11.12.2020 13:27
Yazan: İLKAY
5
(0/0)
4 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler Lensci.com

Salı günü arayıp lensi siparis verdim ve persembe saat 1de geldi gerçekten ilgili bir personele sahipler ,güvenle alisveris yapabilirsiniz teşekkürler Lensci.com

26.5.2016 13:48
Yazan: Kevser
5
(4/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express