1-Day Acuvue Moist

1
Paket Seçiniz
459,90 ₺
 • Kazancınız
  49,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 2.709,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm 1-Day Acuvue Moist Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm 1-Day Acuvue Moist
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • 1-Day Acuvue Moist Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Materyal Etafilcon A
  Ürün Cinsi Tek kullanım, günlük kullan-at
  Kutu İçeriği 30 lens
  Merkez Kalınlık 0.084 mm
  Su İçeriği %58
  Malzeme Türü Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 25.5
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %42 etafilkon A
  FDA malzeme grubu Grup 4 >%50 su iyonik polimer
  Temel Eğri 8.5mm, 9.00mm
  FDA malzeme grubu -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

1-Day Acuvue® Moist ile nemi içeride, tahrişi dışarıda tutun. Johnson & Johnson'ın özel LACREON® Teknolojisine sahip bu lensler gün boyu nemli ve rahat kalır. Ayrıca 1-Day Acuvue Moist lensler, günlük tek kullanımlık kontakt lenslerde mevcut olan en yüksek UV koruması seviyelerinden birine sahiptir.

Özellikler ve Faydalar

1-Day Acuvue Moist lensler, 14 saate kadar takılabilen günlük tek kullanımlık lenslerdir; bu sürenin sonunda atılıp yeni bir lensle değiştirilmelidir. Bununla birlikte, kullanım süreleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir, bu nedenle göz doktorunuza danışabilirsiniz. Bu son derece rahat temas noktaları , doğal gözyaşlarında bulunana benzer bir su tutucu bileşeni kalıcı olarak lens malzemesine yerleştiren LACREON Teknolojisine sahiptir. Sonuç olarak , lensin nemli kalmasına yardımcı olan ve tahrişi önleyen uzun süreli bir nem yastığıdır.

Lacreon teknolojisi nemi içeride tutmaya yardımcı olarak 20 saat veya daha uzun süre kalıcı bir nem yastığı oluşturur. Kaynak: J&J

1-Day Acuvue Moist lensler ayrıca günlük tek kullanımlık lensler arasında en yüksek UV koruma seviyelerinden birine sahiptir. UVB ışınlarının yaklaşık %97'sini ve UVA ışınlarının yaklaşık %82'sini bloke edebilirler. Ancak UV engelleyici kontaklar, gözü tamamen kapatmadıkları için koruyucu UV emici gözlüklerin yerini tutamazlar. UV emici gözlükleri belirtildiği şekilde kullanmaya devam etmelisiniz. Ek olarak, 1-Day Acuvue Moist kontakları etafilcon A adı verilen yüksek kaliteli bir hidrojel malzemeden yapılmıştır. Etafilcon A'dan yapılan lensler, doğal gözyaşı filmini taklit eden polivinilpirolidon adı verilen bir nemlendirme maddesi içerir. Malzemenin kendisi yüksek su içeriğine (%58) ve mükemmel bir güvenlik profiline sahiptir. Ayrıca, 2017 vaka kontrol çalışmasına göre, etafilcon A'dan yapılan günlük tek kullanımlık ürünler, diğer lens malzemelerinden yapılan günlük tek kullanımlık ürünlere kıyasla daha düşük kornea enfeksiyonu riskiyle ilişkilidir. 1-Day Acuvue Moist lensleri aynı zamanda yakın ve uzak görüşlü reçetelere de uyumludur.

Kimin İçindir

1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri, uygun günlük tek kullanımlık lens seçeneği arayan, hassas gözlere sahip kişiler için idealdir. Bu lensler daha fazla nem sağladığından, kontakt lens takarken göz kuruluğu, tahriş veya alerjiden şikayetçi olan kişiler için de iyi bir seçimdir. Günlük tek kullanımlık ürünler olan 1-Day Acuvue Moist lensleri aynı zamanda yoğun veya son derece aktif yaşam tarzlarına sahip olan ve lens bakımı rutininin zahmetinden özellikle hoşlanmayabilecek kişiler içindir. Ayrıca yakın ve uzak görüş reçeteleriyle geldikleri için miyop (uzak görüşlülük) veya hipermetrop (uzak görüşlülük) sorunu olan kişiler için de idealdirler. Göz kuruluğuna ve hassasiyete yatkınsanız doktorunuzla 1-Day Acuvue Moist'i denemek konusunda görüşün. Gözüm Optik - Lensci.com'dan 1-Day Acuvue Moist ve diğer lensleri bugün sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın !

1-Day Acuvue Moist Nasıl Takılır?

1-Day Acuvue Moist yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu tip lensler için standart prosedürü izlemelisiniz. Kontakt lenslerinize veya gözlerinize dokunmadan önce ellerinizi yıkayıp kurulayın. İlk lensinizi, baskın elinizin işaret parmağıyla kutusundan çıkarın ve çok amaçlı bir solüsyonla durulayın. Merceği kontrol ederek kavisli, çanak benzeri bir şekle sahip olduğundan emin olun, ardından alt göz kapağınızı aşağıda tutmak için baskın elinizin parmaklarını kullanın. Yukarıya bakın ve merceği yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensin düzgün bir şekilde yerine yerleşmesine yardımcı olmak için birkaç kez göz kırpın. Bu adımları diğer mercekle tekrarlayın. 1-Day Acuvue Moist lensler düzgün bir şekilde takılıp ortalanırsa, çok az veya hiç tahriş olmadan 14 saate kadar takılabilir.

1-Day Acuvue Moist Sıkça Sorulan Sorular

 • Kontakt lenslerde Lacreon nedir?

  LACREON, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen ve lense nem açısından zengin bileşen içeren bir teknolojidir. Bu bileşen doğal gözyaşları gibi işlev görür, böylece göz kırptığınızda nem göz boyunca tutulur ve mercek yüzeyinde bir yastık görevi görür.

 • 1-Day Acuvue Moist lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist lenslerle şekerleme yapamazsınız. 1-Day Acuvue Moist , gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist'i ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  1-Day Acuvue Moist lensler günlük tek kullanımlık lenslerdir ve 14 saate kadar takılabilirler; ancak bu kullanımdan sonra yenilenmelidir.LACREON teknolojisi sayesinde lensler minimum tahrişle gün boyunca rahatça takılabilir ve gözler için oldukça nemlendiricidir.

 • 1-Day Acuvue Moist lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist lensler, LACREON Teknolojisi sayesinde kronik kuru gözleri olan kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Bu teknoloji, gözlerin gün boyu taze kalmasını sağlamak için polivinilpirolidon (PVP) adı verilen bir ıslatıcı maddeyi lens malzemesine kalıcı olarak yerleştirir. PVP, ıslanabilirliği ve nem tutmayı arttırmak için kontakt lenslerde ve göz damlalarında yaygın olarak kullanılır.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu 1-Day Acuvue Moist satın almam gerekiyor?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerini 6 ay boyunca kullanmak için 6 kutu lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • 1- Day Acuvue Moist'i tekrar kullanabilir miyim?

  Hayır, günlük lenslerinizi asla tekrar kullanmamalısınız. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, her kullanımdan sonra atılacak şekilde tasarlanmıştır, bunları yeniden kullanan kişiler acı verici ve riskli sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Günlük kontakt lensler daha incedir, daha kırılgandır ve diğer kontakt lensler gibi nemi tutmaz.

 • Hangisi daha iyi ? : Acuvue Oasys kontakt lens mi yoksa 1-Day Acuvue Moist kontakt lens mi?

  Bu kontakt lensler 2 farklı kullanıcı için 2 ayrı lenstir; Acuvue Oasys 2 haftalık tek kullanımlık lenstir , 1-Day Acuvue Moist ise günlük tek kullanımlık lenstir. Her ikisi de gelişmiş konfor teknolojileri olan Hydraluxe ve Lacreon'a sahiptir. Farklı segmentleri hedefledikleri için bu şekilde karşılaştırılmaları zordur, ancak her iki ürünün de kendi segmentlerinde lider olduğu düşünülür. Özel ihtiyaçlarınızın neler olduğunu ve hangi lensin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek için doktorunuza danışın.

 • 1-Day Acuvue Moist ve TruEye arasındaki fark nedir?

  Hem 1-Day Acuvue Moist hem de Acuvue TrueEye günlük tek kullanımlık lenslerdir. TruEye'ın popülaritesi, ilk günlük silikon hidrojel kontakt lens olarak kabul edildiği 2008 yılındaki tanıtımına kadar uzanıyor. 1-Day Acuvue Moist daha yeni bir mercektir ve bu nedenle üreticinin görüş ve konfor teknolojisindeki en son gelişmeleri bünyesinde barındırır. TrueEye kontakt lenslerin daha yüksek oksijen geçirgenliğine sahip olması ve 1-Day Acuvue Moist'in su içeriği ile biraz farklıdır. Başka ince farklılıklar da vardır , özel ihtiyaçlarınızın neler olduğunu ve hangi lensin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek için doktorunuza danışın.

 • 1-Day Acuvue Moist ile Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe arasındaki fark nedir?

  1-Day Acuvue Moist ve Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, kullandıkları ıslatma teknolojisi açısından farklılık göstermektedir. 1-Day Acuvue Moist Nemli kontakt lensler, lens malzemesine kalıcı olarak bir ıslatma maddesi yerleştiren LACREON Teknolojisine sahiptir. Sonuç olarak, lensi nemli tutan ve tahrişi önleyen uzun süreli bir nem yastığıdır. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, adından da anlaşılacağı üzere HydraLuxe Teknolojisine sahiptir. HydraLuxe Teknolojisi, zahmetsizce göz kırpma için lensi yağlayan gözyaşı benzeri moleküllerden oluşan gelişmiş bir ağ içeren benzersiz bir tasarımdır.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 paket lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist 30 paket lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da 1-Day Acuvue Moist 30 paket lensler, indirimlerden sonra 374,98 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • 1-Day Acuvue Moist'in renkleri mevcut mu?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist, gözlerinize renk değişimi/iyileştirme sunan veya renkli üretimi olan bir kontakt lens değildir.

 • 1-Day Acuvue Moist ile uyuyabilir misiniz?

  1-Day Acuvue Moist gece boyunca kullanılamaz. Günlük tek kullanımlık kontak lens olduklarından yatmadan önce çıkarılmaları gerekir. Gece lensleri, gece lenslerinin gerektirdiği daha fazla miktarda oksijen iletimine ve nem tutulmasına olanak tanıyan farklı malzeme ve teknolojilerden yapılmaktadır.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 paket lens kutusunda kaç lens var?

  1 kutu 1-Day Acuvue Moist 30 paket lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • 1-Day Acuvue Moist silikon hidrojel lens midir?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensler silikon hidrojel malzemeden değil, oldukça gelişmiş bir hidrojel malzemeden yapılmıştır. Hidrojel lensler rahatlığı ve insan gözüyle biyouyumluluğuyla bilinir.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen 1-Day Acuvue Moist 30 Paket dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen 1-Day Acuvue Moist 30 Paket dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de 1-Day Acuvue Moist kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de 1-Day Acuvue Moist sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, 1-Day Acuvue Moist 30 Paket lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist 30 Paket dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensler de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, bir doktorun öngörüsüne göre gençler ve potansiyel gençler tarafından kullanılabilir. Genel olarak, kullanmak için sabit bir asgari yaş yoktur. Yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir kararla kullanabilirsiniz. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir ve bunlar bir çocuk için kullanımı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörlerine dayanır.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Bir kutu 1-Day Acuvue Moist 30 Paket kontakt lens ne kadar dayanır?

  1 kutu 1-Day Acuvue Moist 30 paket lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır. Her iki göz için de lens satın alacağınızda, en az 2 kutuya ihtiyaç olacaktır. Her iki göz için bu miktarın iki katı olacağını unutmayın.

 • 1-Day Acuvue Moist 30 Paketini başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist 30 Paket lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist 6’lı setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  1-Day Acuvue Moist 6’lı setinin maliyeti 2.249,9 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir. 1-Day Acuvue Moist 6’lı set içeriği: 6 kutu 1-Day Acuvue Moist

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  1-Day Acuvue Moist, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • 1-Day Acuvue Moist reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak 1-Day Acuvue Moist kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi 1-Day Acuvue Moist lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • 1-Day Acuvue Moist 'in su içeriği nedir?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerin su içeriği %58'dir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensler, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojel'den yapılmıştır. %58 su içeriğine sahiptirler.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensler günlük mü?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • 1-Day Acuvue Moist’in tedarikçi firması kimdir ?

  1-Day Acuvue Moist Günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, 1-Day Acuvue Moist, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • 1-Day Acuvue Moist ‘in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist kontakt lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • 1-Day Acuvue Moist’in iç-dış işareti var mı?

  1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • 1-Day Acuvue Moist kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist lenslerin üreticisi kimdir ?

  1-Day Acuvue Moist , Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

1-Day Acuvue Moist Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

hızlı kargo güzel paket

ürün çok güzel her şey güzeldi teşekkürler

27.1.2021 23:50
Yazan: Taha
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

güzel paketleme hızlı kargo

Ürünü dün akşam sipariş verdim ertesi gün öğlen elime ulaştı. Yurtiçi Kargo hizmetinin hızlılığı için teşekkür ederim. Ürün yapı olarak ince ve hijyenik olarak alerjik göz yapıları için çok uygun, rahatlıkla kullanıyorum.

7.8.2020 12:03
Yazan: Şeyma
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express