Dailies Aqua Comfort 30 Plus

1
Paket Seçiniz
509,90 ₺
 • Kazancınız
  149,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 2.909,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.0
14.0

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm Dailies Aqua Comfort 30 Plus
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Saydam lens
  Kutu İçeriği Kutuda 30 adet
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullan at lens
  Su İçeriği %69
  Malzeme Türü Hidrojel
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  FDA malzeme grubu Grup 2 yüksek su >%50 su iyonik olmayan polimer
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %31 nelfilcon A
  Çap 14.0
  Temel Eğri 8.7 mm
  Sferik Güç -15.00D, -14.50D, -14.00D, -13.50D, -13.00D, -12.50D, -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00 D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1.25 D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75 D, +6,00D, +6,50D, +7,00D, +7,50D, +8,00D

Ürün Bilgisi

Dailies® AquaComfort Plus® by Alcon (90 PK) ile her gün o "yeni lens" hissinin tadını çıkarın. Göz Kırpmayla Etkinleştirilen Nem teknolojisine sahip bu günlük tek kullanımlık kontakt lensler, taktığınız andan gün sonunda çöpe attığınız ana kadar olağanüstü rahatlık sağlar.

Özellikler ve Faydalar

Dailies Aqua Comfort 30 plus günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Kontakt lenslerin her bir çiftinin yalnızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında çıkarılıp atılması gerektiği anlamına gelir. Ertesi sabah yeni bir çift lens takmanız yeterli. Göz Kırpmayla Etkinleştirilen Nem teknolojisini sunan tek marka olan Dailies Aqua Comfort 30 plus, her göz kırpmada kuru, tahriş olmuş gözleri rahatlatmak için kullanılan suda çözünür bir sentetik polimer olan polivinil alkolü (PVA) serbest bırakarak gün boyu ferahlatıcı bir rahatlık sağlar. Dailies Aqua Comfort 30 plus ayrıca nelfilcon A'dan yapıldığı için çok rahattır. Bu hidrojel lens malzemesi yüksek su içeriğine (%69) sahiptir ve bu da lensten daha fazla oksijenin geçmesine olanak tanır. Bu, gözlerin gün boyu nemli, temiz ve rahat kalmasına yardımcı olur. Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lens çiftlerinin her biri, kontakt lens kutunuzda kolayca fark edebilmeniz için gözle görülür şekilde renklendirilmiştir. Ayrıca Gözüm Optik - Lensci.com'un rakipsiz indirim teklifi, bu lensleri mümkün olan en düşük fiyata alabileceğiniz anlamına gelir.

Aktifleştirilmiş Nem Teknolojisi

Göz Kırpmayla Etkinleştirilen Nem teknolojisine sahip Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri , ferahlatıcı konfor için her göz kırpmada polivinil alkol (PVA) salgılar. Kimin İçindirler Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri, son derece rahat oldukları için kontakt lens kullanmaya yeni başlayanlar için idealdir. Ayrıca mükemmel lens kullanma alışkanlıklarının oluşturulmasına da yardımcı olurlar. Bu tek kullanımlık lensler aynı zamanda lens bakım rutininin zahmetinden hoşlanmayan kontakt lens kullanıcıları için de mükemmel bir seçenektir. Günün sonunda bu kontakt leşleri çıkarıp atın ve ertesi sabah yeni bir çift takın.

Dailies Aqua Comfort 30 plus lensler aynı zamanda miyopi (miyopi) veya uzak görüşlülüğü (hipermetrop) olan kişiler için de tavsiye edilir. Bu lensler çeşitli lens dioptri güçlerine sahiptir. Dailies Aqua Comfort 30 plus ile her göz kırpışınızda canlandırıcı konforun keyfini çıkarın. Dailies Aqua Comfort 30 plus diğer önemli lensleri Gözüm Optik - Lensci.com'dan bugün sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın !

Dailies Aqua Comfort 30 plus Nasıl Takılır ?

Dailies Aqua Comfort 30 plus yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri doğru şekilde takılırsa görüşünüz net olmalı ve gözleriniz gün boyu rahat hissetmelidir.

Dailies Aqua Comfort 30 Plus Sıkça Sorulan Sorular

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Dailies Aqua Comfort 30 Plus lenslerle şekerleme yapamazsınız. Dailies Aqua Comfort 30 Plus, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler, indirimlerden sonra 438,32 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Dailies Aqua Comfort 30 Plus dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Dailies Aqua Comfort 30 Plus lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Dailies Aqua Comfort 30 Plus’ı sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Hangi Dailies Aqua Comfort 30 Plus indirimleri mevcut?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik - Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Dailies Aqua Comfort 30 Plus lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 Plus dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 Plus ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensin bir kutusu ne kadar sürer?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensin bir kutusu (30 lens, 1 aylık bir tedarik) size üç ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus’ı başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 Plus lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus 6’lı setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus 6’lı setinin maliyeti 2.629,9 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus 6’lı set içeriği:

  6 kutu Dailies Aqua Comfort 30 Plus

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 Plus lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus kontakt lensler, Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojelden yapılmıştır. %69 su içeriğine ve Küresel lens tasarımına sahiptirler.

 • Dailies Aqua Comfort 30 Plus tedarikçi firması kimdir ?

  Dailies Aqua Comfort 30 Plus günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • Hangisi daha iyi ? : Dailies Total 1 kontakt lens mi yoksa Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lens mi?

  Hem Dailies Total 1 hem de Dailies AquaComfort Plus üstün, güvenilir konfor sağlayan günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Lens malzemesi, su içeriği ve oksijen geçirgenliği açısından büyük farklılıklar gösterirler. Dailies AquaComfort kontakları hidrojelden yapılmış yüksek su içerikli kontakt lenslerdir. Oksijen geçirgenlikleri düşüktür ancak nemli ve pürüzsüz kalmak için üç farklı ıslatıcı madde kullanarak bunu telafi ederler. Dailies Total 1 kontakt lensleri ise silikon hidrojelden yapıldıkları için yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptirler. Water Gradient ve SmarTears Teknolojisi sayesinde Ayrıca kuruluğu ve rahatsızlığı önlemeye yardımcı olan iki benzersiz ıslatma teknolojisine de sahiptirler.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Dailies Aqua Comfort 30 plus lensleri yüksek su içeriğine (%69) sahip lenslerdir bu nedenle kuru gözlerin daha da kötüleşmesine neden olabilir. Lensleri yerleştirdikten hemen sonra rahat etmelerini sağlar. Ancak yüksek su içeriği, hidrojel lenslerde her zaman yüksek oksijen geçirgenliği anlamına gelmez. Yüksek su içerikli lensler kuru göz sorunlarını şiddetlendirebilir çünkü süngerin suyu emdiği gibi gözyaşlarını da emerler. Gözleriniz kuruysa Dailies Aqua Comfort 30 plus gibi yüksek su içerikli lensler yerine düşük su içerikli kontakt lensleri tercih edin.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lens ile uyuyabilir misiniz?

  Hayır, Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lens ile uyumamalısınız. 1 Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensi günlük olarak kullandıktan sonra mutlaka çıkarıp atmalısınız. Lensleri takmak inanılmaz bir rahatlık sağlasa da, kontakt lenslerinizle şekerleme yapmak veya uyumak önemli miktarda oksijen yoksunluğuna ve daha yüksek göz enfeksiyonu riskine yol açabilir....

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus’ın su içeriği nedir?

  Dailies Aqua Comfort 30 plus, %69 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Dailies Aqua Comfort 30 plus, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus’ın üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Dailies Aqua Comfort 30 plus ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus lenslerin üreticisi kimdir ?

  Dailies Aqua Comfort 30 plus, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus ile Dailies Total 1 arasındaki fark nedir?

  Dailies Aqua Comfort 30 plus, Dailies Total 1 için kullanılan silikon hidrojel yerine iyonik olmayan hidrojel Nelfilcon A ile yapılmıştır. Dailies Aqua Comfort 30 plus ,üç farklı ıslatma maddesinin bir kombinasyonunu kullanarak nem tutma sağlarken, Dailies Total 1 yalnızca SmarTears teknolojisine güvenir. Dailies Aqua Comfort 30 plus’ın nem tutma oranı %69 iken, Dailies Total 1’de %33'tür. Dailies Total 1, LACREON Teknolojisini kullanarak gözlerinizi gün boyunca rahatça nemli tutmasını sağlayan daha yüksek bir nem içeriğine sahiptir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus’ın renkleri mevcut mu ?

  Hayır, Dailies Aqua Comfort 30 plus’ın renkleri mevcut değildir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensleri nelfilcon A olarak bilinen bir hidrojel malzemeden yapılmıştır. Nelfilcon A iyonik olmayan bir hidrojeldir, yani protein birikintilerine karşı dirençli olma eğilimindedir.

 • Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lensler kolayca yırtılır mı?

  Kontakt lensler kurudukça sıklıkla yırtılır veya çatlar. Nelfilcon A yüksek su içeriğine (%69) sahip olduğundan Dailies Aqua Comfort 30 plus lensler, lense daha fazla oksijenin girmesini sağlar. Bu, gün boyunca gözlerin hoş, temiz ve nemli kalmasını sağlar. Kontakt lensleri takmak ve çıkarmak için doğru standart tekniği izlerseniz net ve hoş bir kullanım deneyimine sahip olursunuz. Sert lensler diğer yumuşak lenslere göre yırtılmaya daha yatkın olmaz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Dailies Aqua Comfort 30 plus satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 30 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 1 ay kullanıma uygun olmakla birlikte altı kutu aldığınızda 6 ay, 12 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

Dailies Aqua Comfort 30 Plus Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Memnuniyet

Yumuşak ve kullanımı rahat bir ürün tavsiye ederim

18.4.2018 19:20
Yazan: Burcu
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lens kayıyor

Lens sürekli kayıyor. Dailies Total 1'de hiç sorun yaşamadım.

3.1.2018 21:45
Yazan: gülseren petek
3
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Tavsiye+++

5 yıllık lens kullanıcısıyım lensimi genelde spor amaçlı kullandım 4-5 çeşit farklı lensler denedim en son hem fiyatıyla hem kalitesiyle hemde günlük lenslerin hijyenikliği kolaylığı sebebiyle bu ürünü 6 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

2.5.2017 10:47
Yazan: Yunus Emre
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Güzel ürün

Benim gibi sporda ve araç kullanırken günlük lens kullanıyorsanız düşünmeden alın,ne batma ne takma zorluğu yaşamadım, tertemiz kullanıp çıkarıp atıyorum,bu fiyata da bulamazsınız çok hesaplı inanın toplamda 3 kutu stok yaptım diğer ürünlerden de aldım,ayrıca Lensçi.com ağır kargolama yapıyor diyenlere kızıyorum İzmir /bergamaya 1 günde ulaştırdılar,sipariş öncesi stok bilgisi alın , yardımcı ve ilgili kişiler zaten

10.9.2016 17:17
Yazan: HÜSEYİN
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express