Acuvue Oasys

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
438,00 TL
Bu şartlar yalnızca abonelerine özeldir.
Detaylar için tıklayın!.
Kazancınız
508,70 ₺
*4 Kutu Oasys
*150 TL Hediye Çeki
2 adet Renu 100 ML Solüsyon ve 1 Adet Renu 360 ML Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.0
14.0

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Acuvue Oasys Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Acuvue Oasys
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Acuvue Oasys Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Ürün Cinsi Numarali saydam lens
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullanım; 2 haftada bir değişim. Uzatılmış kullanım: Haftada bir değişim
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 147
  Su İçeriği %38
  Merkez Kalınlık 0.070 mm
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Teknoloji Hydraclear Plus
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  Dezenfeksiyon Metodu Çok amaçlı solüsyon
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %62 senofilkon A
  Çap 14.0 mm
  Temel Eğri 8.4 mm, 8.8 mm
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D, +6,50D, +7,00D, +7,50D, +8,00D

Ürün Bilgisi

Acuvue Oasys HYDRACLEAR® PLUS Teknolojili kontakt lensler (6 lı paketlerde mevcuttur) iki haftada bir gözlerinizi nemli ve rahat tutan lenslerdir. Göz kuruluğu yaşayan veya kendilerini yeniden gözyaşı damlalarına bağımlı hisseden kontakt lens kullanıcıları için idealdirler.


Özellikler ve Faydalar
Acuvue Oasys HYDRACLEAR PLUS  iki haftada bir yenilenen kontakt lenslerdir. 2 hafta boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler, daha sonra çıkarılıp atılmalı ve yeni bir çift lensle değiştirilmelidirler.

Bu kontakt lensler Acuvue'nun yenilikçi HYDRACLEAR PLUS özelliğine sahiptir . Gözün gözyaşı filminin çalışma şeklinden ilham alan bu nemlendirici madde, gün boyu konfor için temas noktalarını ıslak ve pürüzsüz tutar.

Bu temas noktaları aynı zamanda son derece rahattır çünkü %62 su içeriğine sahip bir silikon hidrojel malzeme olan senofilcon A'dan yapılmıştır. Silikon hidrojel temas noktaları, gözlerin nemli, berrak ve sağlıklı kalması için bol miktarda oksijenin gözlere ulaşmasını sağlar.

Bu temas noktaları aynı zamanda UVB ışınlarının %99'undan fazlasını ve UVA ışınlarının %95'ini de engeller; bu, bugün piyasada bulabileceğiniz en yüksek düzeylerdendir. Ayrıca, her seferinde düzgün bir şekilde yerleştirebilmeniz için görünürlük renk tonu ve iç-dış işaretlerle birlikte gelirler.

Ek olarak, HYDRACLEAR PLUS teknolojili Acuvue Oasys, bulanık görmeye neden olan yaygın bir göz rahatsızlığı olan astigmatizmi olan kişiler için net ve canlı bir görüş sağlar. Ayrıca yakın görüşlü veya uzak görüşlü kişilerin net görmesine de yardımcı olabilir.

Hydraclear Teknolojisi
HYDRACLEAR PLUS, lens matrisi boyunca, gözyaşı filminin müsin tabakasını taklit eden ve gözyaşı filminin stabil kalmasına yardımcı olan ve sonuçta kuruluk semptomlarını azaltan yerleşik bir ıslatma maddesi içerir.

Kimin İçindirler
HYDRACLEAR PLUS Teknolojili kontakt lenslere sahip Acuvue Oasys, kontak lens kullanımı sırasında göz kuruluğu yaşayan kişiler ve aynı zamanda iki haftada bir/gece lens kullanmanın rahatlığını arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu rahat, kurumayan temas noktaları, yeniden gözyaşı damlalarına daha az bağımlı olmak isteyen herkes için de idealdir.

HYDRACLEAR PLUS teknolojisine sahip Acuvue Oasys, astigmatizma, yakın görüşlülük veya uzak görüşlülük nedeniyle görme düzeltmesine ihtiyaç duyan kullanıcılara seçenekler sunar.

Acuvue Oasys'i HYDRACLEAR PLUS ile denemeye hazır olduğunuzda,   Gözüm Optik-Lensci.com'da bu ve diğer kontakt lenslerin en düşük fiyatlarına göz atmayı unutmayın.

HYDRACLEAR PLUS ile Acuvue Oasys Nasıl Takılır
HYDRACLEAR PLUS'lı Acuvue Oasys yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR PLUS düzgün bir şekilde takılırsa gözleriniz rahat olmalı ve görüşünüz net olmalıdır.

Acuvue Oasys Sıkça Sorulan Sorular

 • Acuvue Oasys'i ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Acuvue Oasys, uzun süre kullanılabilen lensler olarak 6 gece/7 güne kadar (göz doktorunuzun kontrolü altında) sürekli olarak kullanılabilir, ancak bu kullanımdan sonra yenilenmelidir. Her günün sonunda lensleri çıkarıp temizliyorsanız ve lenslerle uyumuyorsanız, yenilemeden önce 2 haftaya kadar kullanabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Acuvue Oasys 6'li Paket lenslerle kestirebilirsiniz. Acuvue Oasys 6'lı Paket gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Acuvue Oasys ile uyuyabilir misiniz?

  Evet, Acuvue Oasys lenslerinizi atmadan önce en fazla 6 gece kesintisiz olarak uyuyabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için onaylanmış diğer Acuvue Oasys lensleri arasında Astigmatizma ve Çok Odaklı çözümler de bulunmaktadır. Uzun süreli kullanımla ilgili tavsiye için uzmanınıza danışmak en iyisidir.

 • Acuvue Oasys 6’lı Paket kontakt lenslerin maliyeti ne kadar?

  Acuvue Oasys 6'li Paket kontakt lenslerin, kutu başına (göz başına) 341,23 ila 910 TL arasında değişen bir satış fiyatı vardır ve 1 kutu, 3 ay boyunca dayanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Acuvue Oasys 6'li Paket, indirimlerden sonra kutu başına 341,23 TL listeleniyor. Kargo ücretleri ve diğer maliyetler satıcıya göre değişir veya zaman içinde farklılık gösterebilir. Acuvue Oasys'ın 6lı paket fiyatı fiziksel mekanlarda değişiklik gösterir, ancak iş yapma maliyetlerindeki farklılıklar nedeniyle ortalama olarak online fiyatlardan daha yüksek olma eğilimindedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Acuvue Oasys için en iyi Solüsyon hangisidir?

  Acuvue Oasys için, çok amaçlı bir solüsyon olarak tasarlanmış tek bir en iyi marka tavsiyesi yoktur. Acuvue Oasys'inde içinde olduğu yumuşak kontak lens kategorisinde kullanılan tüm Çok amaçlı bir solüsyonlar, Acuvue Oasys kontakt lensleri temizler, dezenfekte eder ve saklamaya yardımcı olur.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Acuvue Oasys satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 3 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 6 ay, 4 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Acuvue Oasys ve Acuvue Moist arasındaki fark nedir?

  ACUVUE OASYS ve 1-DAY ACUVUE MOIST hem yumuşak kontakt lensler hem de günlük kullanımlık kontakt lenslerdir ancak farklı değiştirme programları vardır. Acuvue Oasys 2 haftalık bir lenstir, Acuvue Moist ise günlük tek kullanımlık bir lenstir. Acuvue Moist, Oasys'ten daha yüksek su içeriğine sahiptir ancak bu, günlük lensler için olağandışı bir durum değildir. Her iki lens de UV engelleme özelliğinin yanı sıra kullanım amacıyla hafif bir renk tonu özelliğine sahiptir. Her ikisi de gün boyu konforu artırmak için ileri teknolojiler içerir, ancak bu konuda biraz farklı davranırlar. Sonuçta bu lensler kendi segmentlerinde ilgi çekici ve popüler seçeneklerdir. Uzmanınızın rehberliği özel ihtiyaçlarınızı belirlemenize yardımcı olacaktır.

 • Acuvue Oasys 6 Pack lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 6’lı Paket kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Acuvue Oasys 6'lı Paket kontakt lensler, indirimlerden sonra 341,23 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys 6 Pack kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Acuvue Oasys kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Acuvue Oasys kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Acuvue Oasys 6 Paketini sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Acuvue Oasys kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Acuvue Oasys lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Acuvue Oasys 6'lı Paket Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Acuvue Oasys 6’lı Paket dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Hangi Acuvue Oasys 6’lı Paket indirimleri mevcut?

  Acuvue Oasys 6’lı Paket kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Acuvue Oasys 6’LI Paket kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Acuvue Oasys 6’lı Paket kontak lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Acuvue Oasys 6'li Paket kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Acuvue Oasys 6'li Paket dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Acuvue Oasys lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • Acuvue Oasys 6'li Paket kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Acuvue Oasys 6’lı paket de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Acuvue Oasys 6’lı Paketini başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Acuvue Oasys 6 Paket lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Acuvue Oasys 6’lı Paket kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 6'li Paket kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Acuvue Oasys kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys kontak lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 6lı Paket kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys 6'li Paket kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Acuvue Oasys 6li Paket 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Acuvue Oasys 6'li Paketin 4’lü setinin maliyeti 1689,9 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Acuvue Oasys 6’lı Paket 4’lü set içeriği:

  4 kutu Acuvue Oasys 6’lı paket ve 2 adet 360 ML Renu solüsyon

 • Acuvue Oasys kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue Oasys ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Acuvue Oasys reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Acuvue Oasys lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 6lı paket kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Acuvue Oasys kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Acuvue Oasys kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 6lı paket kontak lensi FDA onaylı mıdır?

  Acuvue Oasys kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Acuvue Oasys 6’lı Paket kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Acuvue Oasys 6’lı Paket, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Acuvue Oasys 6lı Paket kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Acuvue Oasys 6 Paket kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Acuvue Oasys 6’lı Paket kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Acuvue Oasys kontak lensler, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %38 su içeriğine ve Küresel lens tasarımına sahiptirler.

 • Acuvue Oasys 6’lı paketin tedarikçi firması kimdir ?

  Acuvue Oasys 6'li Paket 1-2 Haftalık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • Acuvue Oasys 6’lı paket lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Acuvue Oasys kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Acuvue Oasys’in su içeriği nedir?

  Acuvue Oasys , %38 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Acuvue Oasys kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys 6’lı paket kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Acuvue Oasys 6’lı paket lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Acuvue Oasys ile Acuvue Oasys 1-Day arasındaki fark nedir?

  Acuvue Oasys kontakt lensleri iki haftada bir değiştirilen lenslerdir. İki hafta boyunca her gün veya yedi güne kadar sürekli olarak takılabilirler. Bunun aksine Acuvue Oasys 1-Day lensler günlük tek kullanımlık lenslerdir. Acuvue Oasys lensler, gözlerinizi nemli ve rahat tutmak için HYDRACLEAR PLUS Teknolojisini kullanırken, Acuvue Oasys 1-Day lensler, zahmetsiz göz kırpma ve tüm gün konfor sağlamak için HydraLuxe Teknolojisini kullanır.

 • Acuvue Oasys 6’lı Paketinde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys 6’lı Paket, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Acuvue Oasys kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Acuvue Oasys’in iç-dış işareti var mı?

  Acuvue Oasys 6’lı Paket kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Acuvue Oasys lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, Acuvue Oasys lensleri düşük su içeriğine (%38) sahip olduğundan kuru gözlü kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Acuvue Oasys lensler HYDRACLEAR PLUS Teknolojisine sahip oldukları için kuru gözlere de iyi gelir. Gözün gözyaşı filminin çalışma şeklinden ilham alan bu nemlendirici madde, gün boyu konfor için temas noktalarını ıslak ve pürüzsüz tutar.

 • Acuvue Oasys lenslerin üreticisi kimdir ?
  Acuvue Oasys, Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.
 • ACUVUE OASYS hangi tür kontakt lenslerdir?

  HYDRACLEAR PLUS teknolojisine sahip ACUVUE OASYS, iki haftada bir kullanılan, senofilcon A adı verilen silikon hidrojel malzemeden yapılmış tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Bu kontakt lensler hem yakın hem de uzak görüşlü reçeteler için mevcuttur.

Acuvue Oasys Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER

Daha önce buradan sipariş vermediğim için kararsızdım fakat keşke hep buradan alsaymısım ilgi alaka kalite hepsi çok iyi çalışanlara cok teşekkür ederim cok yardımcı oldular sistemsel bi kac sorun yaşadım hemen ilgilendiler ayrıca lens diger sitelere göre daha uygun umarım hep boyle indirimler olur

22.12.2023 20:18
Yazan: İlayda
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER.

İLK SİPARİŞİMDİ DENEME AMAÇLI ALDIM ÜRÜN ORJİNAL. PAKETLEME ÇOK İYİDİ HEDİYELER İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM.

22.11.2023 14:59
Yazan: YUSUF
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER

Bu siteden ilk defa sipariş verdim ve aşırı memnun kaldım. Siparişim 2. gün elime ulaştı. Lensler 2028 SKT li. Kargo kutusu ilk defa bu kadar özenli bir alışveriş yaptım. Yollanan hediyeler için de ayrıca teşekkürler. Arkadaşlarıma zaten tavsiye ettim ve benim gibi siteden daha önce alışveriş yapmamış ama tereddütü olan herkese de tavsiye ederim.

15.11.2023 11:18
Yazan: onur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER LENSCİ.COM

Bu siteden ilk defa alışveriş yapıyorum. Diğer sitelere oranla bu sitedeki ürünler daha uygun. Ayrıca solüsyonda göndermişler. Halen lensleri kullanma fırsatım olmadı. Ama daha öncesinden de bu markadan kullandığım için sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Ayriyeten de kutunun içince birden fazla hediye yollanmış. Hepsi için teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim almak isteyenlere...

10.11.2023 15:33
Yazan: ESRA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MEMNUNİYET!

Senelerdir lensi.com üzerinden alışveriş yapan birisi olarak hiç yorum yazmadığımı fark ettim. inanılmaz bir hız ve profesyonellikle çalışan tüm ekibe teşekkürler. İstediğiniz zaman hızlı bir şekilde hem canlı destek hem de telefonla ulaşabiliyorsunuz. Lensleri çoğu online siteye göre daha uygun fiyata satıyorlar. Ben 10 seneye yakındır lens kullanıyorum hep bu ürünü tercih ediyorum. En son yolladıkları lens kargosunda hediye olarak minik boy lens solüsyonu johnson&johnson plastik çantası ve aynası da eklemişler. Çok teşekkürler hizmetiniz için!

9.11.2023 17:58
Yazan: gamze
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

2027 tarihli

süpersiniz

28.9.2023 00:33
Yazan: samet
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER LENSCİ.COM

İlk lenslerimi aldığım site; saat 15:00 de verdiğim siparişim, ayna ve seyahat çantası hediyesi ile birlikte ertesi gün öğlen olmadan kapımdaydı. Hızlı ve uygun alışveriş için teşekkürler Lensci.com ;))

8.9.2023 16:12
Yazan: Ümit
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

KALİTENİN TEK ADRESİ

ÇOK MEMNUN KALDIM, KARGO KUTUSU ÇOK ÖZENLİYDİ HERŞEYİ DÜŞÜNMÜŞLER..
ARTIK TÜM SİPARİŞLERİMİ BURDAN VERİCEM..

7.9.2023 16:35
Yazan: aleyna
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HEM UYGUN HEM HIZLI

DAHA ÖNCE DE BURADAN ALIŞVERİŞ YAPTIK.MEMNUN KALDIK.KOLAY GELSİN.

2.8.2023 12:05
Yazan: İbrahim
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hızlı kargo kaliteli ürünler

13.03.2023 tarihinde sipariş ettiğim lenslerim 14.03.2023 tarihinde elime ulaştı, son kullanma tarihleri 2027 ve kargo özenle paketlenmiş kutuya konulmuş,fiyatları da hem internete hem de dışarıdaki optikçilere göre son derece uygun. Tavsiye ederim almak isteyenlere

14.3.2023 11:22
Yazan: Zeynep
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

%100 MEMNUNİYET KUSURSUZ HİZMET

Sayın Yetkili
Ürünler sıkıntısız , hizmet anlayışınız kusursuz, fiyatlarınız uygun. Çok teşekkür ederim.

1.3.2023 12:17
Yazan: DUYGU
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

gayet memnunum

5 yıl önce ilk siparisimi vermistim o zaman da en uygun siteydi hala oyle. Hem uygun hem guvenilir ve hızlı kargo siparis verdikten bir gun sonra urunum geldi cok tesekkur ederim. arkadaslarima da tavsiye ediyorum siz de tereddüt etmeden siparis verebilirsiniz.

18.2.2023 00:38
Yazan: Neslihan Kübra
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

çok hızlı kargo

alırken bende tereddüt etmiştim ama ilk kez bir kargo bu kadar hızlı geldi. artık tek adresim sizsiniz. emeğinize sağlık

17.1.2023 15:59
Yazan: rabia
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

BAŞARILI BİR SİPARİŞ

son kullanma tarihi 2027 .satıcıya çok teşekkürler.

3.1.2023 14:38
Yazan: ali yong
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İlk deneyim

13 senedir lens kullanıyorum ve genelde hep internetten alırım. Malum lens fiyatları baya bi arttı bende en uygun bu sitede görünce bir denemek istedim. Resmen sipariş verdiğimin 2.iş günü kapımdaydı ve gerçekten memnun kaldım. Bundan sonra da bu siteden almaya devam edeceğim.

30.12.2022 14:18
Yazan: Alanur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEREDDÜT ETMEYİN

6 senedir lens kullanıyorum, şu zamana kadar bu siteyi görmediğim için çok pişmanım. Piyasada iki katı olan bu lensi buradan yarı fiyatına aldım ki, ilk siparişim olduğu için bir tane aldım. Lenscigo'ya abone olduğum için her üç ay da bir gelmesini sağlayacağım. Keşke çok daha önce öğrenmiş olsaydım. Harika bir firma. 24 saat olmadan elime ulaştı. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Artık her zaman buradan sipariş edeceğim. Teşekkürler :)

17.11.2022 13:00
Yazan: İrem
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Başarılı bir sipariş.

Merhabalar, Lensler için ilk defa bu siteden siparişte bulundum, siparişin ertesi günü aras kargo aracılığı ile 2027 son kullanma tarihi olan lensleri aldım, sitenin özenli ve hızlı kargosu için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

31.10.2022 09:38
Yazan: ihsan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Bu siteden Lens Aldım.

Merhabalar, Lensler için ilk defa bu siteden siparişte bulundum, siparişin ertesi günü aras kargo aracılığı ile lensleri aldım, sitenin özenli ve hızlı kargosu için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

31.10.2022 09:35
Yazan: ihsan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

hızlı ve güvenilir alışveriş

ürün 1 gün içerisinde elime ulaştı. müşteri hizmetleri ile stok konusunda iletişime geçtim ve anında cevap verdiler. ilk defa bu siteden alışveriş yapıyorum. gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz

29.10.2022 12:44
Yazan: Kübra
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

harika bir site

dün öğle sipariş ve bu öğle geldi daha nolsunn harika bir alışverişti. teşekkürlerrr zaten lensi yıllardır kullanıyorum

30.9.2022 14:23
Yazan: FATMA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Uzun yıllardır buradan sipariş veriyorum çok memnunum, özenli paketleme ve hızlı kargo. fiyatları çok uygun. teşekkür ediyorum

16.8.2022 11:03
Yazan: HÜLYA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

güvenilir site

ilk defa bu siteden alışveriş yaptım ilgi alaka süper çok teşekkür ederim ayrıca lensler doktorum tavsiyesi gerçekten hd kalite gözümde yokmuş gibi LENSCİ.COM ayrıca hediye içinde teşekkür ederim bundan sonra benim için tek adres

23.7.2022 11:54
Yazan: ÇİĞDEM
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hayata HD bakmak

47 yaşındayım ilk defa lens kullanıyorum. 4.00 astigmat ve 3.25 hipermetrop Multifokal istiyordum fakat doktorum öyle bir ölçüm yaptı. Sadece uzak için yazdığı lens yakın sorunumuda çözdü. Baştan epey zorlandım takarken fakat taktıktan sonra dünyam değişti. Almadan önce hep gözümde bir cisimin varlığı olarak bakıyordum. Fakat taktıktan sonra gözümde bana hiç bir his vermiyor yok gibi değil bildiğiniz yok. Ürün 24 saatte elime ulaştı. Teşekkürler Lensci.com

21.2.2022 08:55
Yazan: HAMDİ SONER
5
(1/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

çok güvenilir bir site

sürekli burdan sipariş veriyorum hem çok özenli paketleme hemde hızlı kargo. fiyatlardan başka yerlere göre uygun. çok tşkler

9.2.2022 15:49
Yazan: SEMA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Uygun Fiyat

Ürünü uygun fiyata Lensci.com üzerinden aldım, kısa sürede elime ulaştı; fiyatıda diğer yerlere göre oldukça uygun. Lenslerin son kullanma tarihi 2026 yılı; gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Teşekkürler.

10.1.2022 09:15
Yazan: CANER
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Zaten kullandığım marka lensleri, bitmişti sipariş verdim. Sipariş verme süremle toplam olarak 22 saat içerisinde ürün elime ulaştı. Hızlı teslimat için ve özellikle özenli kargo için çok teşekkür ederim. Gerçekten kargolama çok güzel ve kaliteli.

1.10.2021 17:50
Yazan: Cengiz
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

1 Günde Teslimat

2 Kutu lens ve 1 kutu solisyon siparişi verdim 08.04.2021 tarihinde verilen sipariş 1 gün sonra teslim edildi. Teşekkürler hızlı ve güvenilir firma..

9.4.2021 15:25
Yazan: Ahmet
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

UYGUN FİYAT VE GÜVENİLİRLİK

Uzun zamandır lenslerini tanıdık toptancıdan alan biri olarak bu sitede daha uygun fiyata görüp denemek istedim. İki göz numaram birbirinden farklı ve biri astigmat biri miyop olduğu için önce tereddüt ettim fakat sonra müşteri temsilcisi Kübra Hanım bana çok yardımcı oldu, ona da buradan teşekkürlerimi iletmek isterim. :) Gerçekten daha uygun fiyata bulamazsınız, ayrıca reçete kontrolü de yapılıyor. Üstelik kutu içinden en fazla 2 adet lens kullanımı durumunda memnun kalmazsam değişim yapabileceklerini de söylediler, böyle bir imkanı daha önce hiçbir yerde duymamıştım. Gerçekten bir numarasınız, emeğinize sağlık!

27.3.2021 14:31
Yazan: Hande
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

teşekkürler lenci.com

ürünler hem güzel paketlenmiş,hem hızlı geldi,hemde piyasa fiyatından daha ucuz.Daha ne olsun çok teşekkürler.

27.3.2021 14:05
Yazan: MEMDUH ORHAN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Uygun Fiyat Ve Garanti

Daha önceleri farklı bir siteden alıyordum. Her yere güvenilmiyor maalesef. Müşteri hizmetlerinin ilgisi ve bilgilendirmesi ile lensci go aboneliği oluşturdum. Artık lenslerimi hızlı ve uygun fiyatlı olarak alıyorum.

24.3.2021 14:01
Yazan: ŞİRİN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

GÜVENEBİLİRSİNİZ.

İlk defa bu siteden sipariş ettiğimden başta tereddütle yaklaşmıştım fakat fiyatları ve teslimat hızı ile (1 günde Denizli'ye geldi) lens alışverişinde favorim oldu diyebilirim. Birtakım sorularım içinde müşteri hizmetleriyle görüştüm ve onlarda oldukça ilgiydiler. Teşekkür ediyorum hizmet kaliteniz için.

11.2.2021 20:38
Yazan: sılanur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

1 Günde Teslim

Çok teşekkür ederim bu kadar hızı ve güvenilir iş yaptığınız için. Sipariş vermeden önce araştırdım hem fiyat hem de müşteri memnuniyeti açısından hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir site. Ayrıca internet üzerinden ilk defa lens sipariş ettim fakat gönül rahatlığıyla lens alınabilirmiş.

10.2.2021 16:39
Yazan: Buse
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HIZLI TESLİM

Dün sipariş verdim bugün teslim edildi, kullandığım ürün çekinmeden sipariş verebilirsiniz   teşekkür ederim

30.12.2020 13:42
Yazan: abdullah
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HIZLI TESLİMAT

Ürünü dün sipariş ettim bugün elime ulaştı 24 saat bile olmadı şaşkınlık içerisindeyim memnuniyetimi dile getirmek istedim teşekkürler :))))))

24.12.2020 10:49
Yazan: ece
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hızlı gönderi, uygun fiyat teşekkürler.

pazar akşamı sipariş verdim, pazartesi sabah kargoya verildi.
fiyat uygun. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteden alışveriş yaptım. çok memnunum hizmetten. teşekkürler.
tavsiye ederim.

16.12.2020 22:37
Yazan: MUSTAFA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Harka ve ötesi

Bu lensi yıllardır kullanıyorum. geçenlerde araştırma yaparken bu siteye rastladım ve sol gözüm için sipariş verdim. dün öğleden sonra verdiğim sipariş az önce elime ulaştı.İstanbul içi bile olsa bu hıza hayran kaldım. Güvenilir olduklarını dün müşteri hizmetlerinin ilgisinden anlamıştım bu hızla elime geçince iyice emin oldum ve hemen 2. siparişimi girdim az önce. Ben yaşadığım yerdeki optiğe sipariş verince bile bana 1 hafta sonra teslim ediyorlar. Artık bu sitenin müdavimiyim.

28.11.2020 12:23
Yazan: Zeynep
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HARİKA!

kargoların çok yoğun olduğu bir tarihte böylesine hızlı kargo ve bol hediyeli bir çalılma sistemi görmedim daha önce. Lensi henüz kullanmadım ama zaten biraz göreceli bir durum lens olayı. Gerçekten bu hıza çok şaşırdım teşekkürler hem hediyeler için hem de hızınız için.

20.11.2020 12:12
Yazan: miray
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Aldığım ürün 1 günde elime geçti. Çok güzel paketlenmişti ve siparişim haricinde hediye günlük lens de çıktı. Çok teşekkür ederim.

18.9.2020 19:12
Yazan: Cevahir
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Buradan ilk defa lens satın aldım güvenilir bir site hızlı teslimat yapıldı hediye için de teşekkürler :))

2.9.2020 14:45
Yazan: ece
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

çok hızlı kargo

akşamüzeri sipariş vermiştim ertesi gün öğleden önce elime geçti. gelen üründe herhangi bir sorun yok çok özenli paketlenmişti. ayrıca fiyat olarak diğer sitelere göre uygun. çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum

18.8.2020 16:00
Yazan: GÖZDE
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Harikasınız

Hızlı teslimat ve yanında hediye üstüne bir de güzel paketleme ve uygun fiyat gerçekten çok memnun kaldım.

17.6.2020 11:15
Yazan: YAREN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Ürün Hakkında

Ürün gerçekten güzel. Paketleme özenli ve kargo hızlı.

13.6.2020 15:01
Yazan: Kadim
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

İnternetten ilk defa lens aldım. Tesadüf eseri sitenize denk geldim ve sipariş verdim. İyi ki vermişim. Çok memnun kaldım. Lenslerim elime ulaştı. Hediyeniz içinde ayrıca çok teşekkür ederim. bundan sonra lenslerimi  sizden alacağım. Herkese mutlaka tavsiye ederim lesci.com'dan güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar sizlere özenli gönderiminiz ve müşteri memnuniyetini ilk planda tuttuğunuz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim :)

2.6.2020 13:32
Yazan: Tuna
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Hızlı kargo ve hediye için teşekkürler

20.5.2020 13:25
Yazan: Merve
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ÇOK TEŞEKKÜRLER

Dün akşam verdiğim sipariş bugün öğlen geldi şaşkınım. Yıllardır lens ve gözlüklerimi buradan alıyorum. Çok memnunum. En uygun fiyatlı ve ilgili gözlükçü lensci :)

13.5.2020 15:20
Yazan: Sena
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Ürünler sorunsuz geldi ve içinden hediyesi çıktı teşekkürler :))

1.5.2020 00:28
Yazan: Gülşen
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR EDERİM

Merhaba iki gün içinde siparişim elime ulaştı. Özenli göderiminiz ve hediyesi için çok teşekkür ederim. Her siparişimde güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğimi göstermiş oluyorsunuz. Sizlere iyi çalışmalar dilerim :)

10.4.2020 14:33
Yazan: BURCU
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

tesekkürler

Dün siparis ettim bugun elime ulasti ve icinden de hediyesi cikti.
Ürünün paketlenmeside son derece düzgün ve güzeldi.
Tekrar tekrar tesekkürler ve calisanlariniza sevgiler :)

Daha ne diyeyim Süpersiniz :D

9.4.2020 15:20
Yazan: gülçin
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok teşekkürler

Dün sipariş verdim, ürünler bugün elime geçti. Çalışanlar son derece ilgili ve yardımcı.Çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım alışverişimizden.

1.4.2020 18:10
Yazan: HANDE
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

2 Gün İçinde Geldi tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz

10.1.2020 15:59
Yazan: Büşra
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkür

Üründen ziyade sitenin ilgi alakası ve kargolama sürecinin tamamından çok memnun kaldım. 2. iş gününde ürün ulaştı. Reçetede de yakinen ilgilendiler, onu da kolay bir şekilde hallettik. Çok temiz ve uygun fiyata Acuvue Oasys ve Biotrue solusyon aldım. Ürünleri de sürekli kullanmaktayım. Hem siteden hem de ürünlerden memnun kalacaksınızdır.

22.12.2019 00:03
Yazan: emre
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok memnun kaldım

Siparişim çok kısa bir sürede elime geçti. Üstelik paketin içinde iki kutu BioTrue tek kullanımlık hediye lensler vardı. çok mutlu oldum. Teşekkürler.

21.9.2019 23:36
Yazan: Sara Betül
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkür ..

Uzun süredir memnun kalarak Acuvue Oasys marka lens kullanıyorum ilk defa tereddüt ederek internetten sipariş verdim ama yanılmışım kargom 1 günde elime ulaştı lensci.com çalışanlarına ve ayrıca ilgisinden dolayı ceren hanıma da teşekkür ederim.

20.9.2019 12:16
Yazan: Dilek
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Sen harika bir detaysın Lensci.com

Uzun yıllardır sitenizden alışveriş yapıyorum, insan bir kere bile sorun yaşamaz mı? Bu kadar mı profesyonel, bu kadar mı kaliteli olunur? İnanın çevreme tavsiye ederken maşallah deyin demekten kendimi alamıyorum :) Bu güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışınızı, insana değer veren yaklaşımınızı ve yardımseverliğinizi asla kaybetmeyin. Herkesin artık en çok bunlara ihtiyacı var ve hepsi sizde var. Siz de iyi ki varsınız, tüm çalışanlarınıza sonsuz sevgilerimle...

13.9.2019 14:02
Yazan: Esra
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İyi Marka Hızlı Teslimat

İlk defa lens takacağım için Doktoruma danışarak tavsiyesi üzerine Acuvue Oasys marka lens sipariş verdim.Ceren hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim siparişim 1 günde eksiksiz olarak tarafıma ulaştı. Teşekkürler lensci.com

16.8.2019 17:35
Yazan: MERT
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR..

SİPARİŞ VERDİĞİM LENSİM KAPIDA ÖDEME OLARAK 1 GÜN SONRA ELİME GEÇTİ .
PAKETLEME HARİKA...
AYRICA YANINDA GELEN HEDİYESİ İÇİN DE TEŞEKKÜR EDERİM..
5 YILDIR KULLANDIĞIM AYNI MARKA LENSİMİ PİYASADAN BU KADAR UYGUN FİYATA HİÇ ALMAMIŞTIM....
BUNDAN SONRA KESİNLİKLE BURADAN SİPARİŞ VERECEĞİM ...
AYRICA ECRİN HANIMA DA BİLGİLENDİRMESİ VE YÖNLENDİRMELERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

24.7.2019 10:34
Yazan: NURDAN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

teşekkür

ilk kez buradan ürün satın aldım. bir gün sonra elime ulaştı. hep böyle ilgili olmanız dileğiyle.. teşekkürler. artık hep müşterinizim :)

2.7.2019 15:33
Yazan: Burcu
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

GÜVENİLİR SİTE

yaklaşık 3,5 yıldır lensci.com un müşterisiyim ve çok memnunum kalite, hizmet ve müşteriye yardımcı olmaları ayrıca lenslerinde de bir sıkıntı yok orjinal ürünler umarım hep böyle devam edersiniz.

27.6.2019 11:36
Yazan: mehmet
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Kesinlikle Tavsiye Ediyorum

Yıllardır internetten sipariş yapıyorum ama ilk defa bu kadar samimi ve bu kadar düzgün bir site ile karşılaştım. Kargolanmasından paketlenmesine herşeyi ile tavsiye ediyorum. Düşünmeden alabilirsiniz

13.5.2019 15:08
Yazan: gonca
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Uygun fiyata aldım lenslerimi. 2 günde elime ulaştı. Memnun kaldım tavsiye ederim.

12.4.2019 10:54
Yazan: cansu
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

harika

2 günde sorunsuz bir şekilde elime ulaştı bundan sonra hep buradayım

11.4.2019 11:48
Yazan: Begüm
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

En iyisi şuanlık bu site

Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz 2 gün içinde elime ulaştı ve ekip her konuda çok ilgili en uygun fiyatlar ve en yüksek kalite burda diye düşünüryorum bir çok siteden alışveriş yaptım ama buradaki daha özlenli daha hızlı ve daha uygun fiyatlıydı tekrar teşekkür ederim ☺

10.4.2019 12:03
Yazan: irem
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HİÇ TEREDDÜT ETMEYİN. DİREKT ALIN.

İlk kez internetten lens alıyorum. 11 mart 2019 da verdiğim sipariş 14 mart 2019 da elime ulaştı. Sipariş esnasında ödeme konusunda belki bankadan belki siteden kaynaklı sorunlar yaşadım. Ancak Sema Hanım ve Gülşah Hanım'ın yardımlarıyla sorunu çözdük. Ürün güzel paketlenmişti. Çok memnun kaldım. Artık siparişlerimi hep buradan vereceğim. Ayrıca göndermiş olduğunuz hediye için de çok teşekkür ederim.

14.3.2019 17:16
Yazan: IŞIL
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lensci. Com u tavsiye ederim

İlk kez internetten lens aldım hem ürünlerden hem de bu sitenin müşteri hizmelerinden çok memnun kaldım.. Gönül rahatlığı ile bu siteden alışveriş yapabilirsiniz

23.2.2019 18:37
Yazan: Betül
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ÇOK TEŞEKKÜRLER

Yaklaşık 10 yıldır lens kullanıyorum. İnternetten lens almaya fiyatı uygun olduğu için lensci.com ile başladım ve 5 defadır lensci.com'dan alıyorum. Her defasında fiyat en uygunuydu, ertesi gün elime ulaşıyordu ve gerçekten çok ilgililerdi. Son alıverişimde kendilerinin hiçbir kusuru olmamasına ve lens kutusunu açıp bir tanesini kullanmış olmama rağmen değişim sağladılar. Fiyat uygunluğu ve ilgili olmaları bir sonraki lensi buradan almamı sağlıyordu ama kusurları olmamasına rağmen değişim sağlamaları, bu durumu herkesle paylaşmama ve çevremde lens kullananlara lensci.com'u tavsiye etmeme sebep oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum..

23.2.2019 18:23
Yazan: Yüksel
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lensci. Com u tavsiye ederim

İlk defa internetten lens alıyorum..  Diğer sitelere göre gayet uygun fiyatı.. Açıkçası tereddüt ettim ama en ufak bi problemde bile yardımcı olan bi hizmetleri var.. Müşteri hizmetleri kesinlikle çok iyi.. Bundan sonra bütün lenslerimi hep bu siteden almayı düşünüyorum..  Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz..  Oasys düzenli kullandığım bi ürün ve memnunum

21.2.2019 10:20
Yazan: Betül
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

helal olsun

ürün zaten normalden baya ucuzdu.
bi de yanına iki kutu hediye lens eklenmiş
bu şekilde kutu başı 30 35 tl ye denk geliyor
ayrıca kutusu da baya iyi
ürün kendini belli ediyor
helal olsun ne diyim...
tavsiye ederim :D

11.2.2019 16:15
Yazan: tayyip
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Lensci.com üzerinden 3. defa sipariş vermiş biri olarak her ürün gönderiminde kendine has kutusu ile zaten ne kadar kaliteli olduğunu siz de fark edeceksiniz. Son siparişimde hediye olarak kendi lens numarama bağlı günlük lens hediye edilmesi beklenmeyen bir pazarlama stratejisi idi. Ayrıca hediye çeki de eklemişler. Bu güne kadar birçok siteden alışveriş yaptığım için kimin nasıl ve ne şekilde çalıştığından emin olamamıştım ancak lensci.com bu konuda oldukça başarılı ve müşterisini memnun eden bir yaklaşım içinde. İnce nezaket ve hoş hediyeleriniz için çok teşekkür ediyor, herkese de öneriyorum.

4.2.2019 16:35
Yazan: 1
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ilk deneme

yaklaşık 12 yıldır lens kullanıyorum ve lenslerimi başka bir siteden alıyordum. Ancak lensci.com'un fiyat olarak daha uygun olduğunu gördüm. Ayrıca yorumları okuduğumda satıcının ilgili olduğu, lenslerin yanında hediye ürün gönderildiği gibi konular hoşuma gitti. Bi sorun yaşamazsam buradan almaya devam ederim sanırım.

4.2.2019 13:51
Yazan: tuğrul
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

İlgi ve alaka çok güzel. Lensler orijinal olarak 2 gün sonra elime ulaştı. Hediye olarak da iki kutu bio true lens gönderilmiş kullanır mıyım bilemem ama düşünülmesi bile güzel. gayet memnum kaldım. Fiyat olarak da en ucuz yer kesinlikle ...

21.1.2019 14:25
Yazan: Cemalettin
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

En Ucuz Fiyat Burda

Eşim yaklaşık 1.5 senedir lens kullanıyor. İlk başlarda gözlükçümden alıyordum. Sonrasında burayı keşfettim. İlk alışverişimde endişelerim vardı ama üç keredir buradan alışveriş yapıyorum. İnternetin ve piyasanın en ucuzu lensci.com. Son siparişimde hediye 70 liralık bio true one day lens yollamışlar. Teşekkürler kendilerine.

10.1.2019 14:10
Yazan: Murat
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MEMNUNİYET

Herkesin güzel yorum yapmasına rağmen yine de aklımda soru işareti vardı çünkü ilk defa internetten kontak lens alıyordum ürün elime 1 gün sonra ulaştı ve hediye bile göndermişlerdi gerçekten içim rahat bir şekilde lens almaya devam edebileceğim bir site bulmuşum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

6.12.2018 11:41
Yazan: HATİCE KÜBRA
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel

Bu marka lensleri zaten kullanıyordum. Ama en uygun fiyatlı site gerçekten burası. Indirimli paketlerden alırsanız çok daha  uyguna geliyor. 2.günde kargo sorunsuz elime ulaştı. Bu kadar uygun olmasına ragmen bir de üstüne hediye gönderiyorlar. Gerçekten harika bir site. Teşekkürler.

4.12.2018 20:42
Yazan: Merve
5
(1/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Piyasada çok araştırdım acuvue oasys +3.5 lens için 110-120 tl dediler. Korkarak internetten lensci.com sitesinden sipariş verdim bugün teslim aldim. Orjinal ürünler  geldı.  En kısa sürede yeni sipariş verecem. Tesekkurler

3.12.2018 20:09
Yazan: Mustafa
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR:)

özellikle Özge Hanım'a ilgisinden dolayı cok teşekkür ederim.  kargo çok hızlı 1 günde elime ulaştı. hediyeniz için de teşekkürler.

29.11.2018 14:02
Yazan: radiye
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Elime zamanında ulaştı. üründen ve siteden memnun kaldım. Tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz..

24.11.2018 13:12
Yazan: Celal Arda
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Memnuniyet

4.set kutumu kullanmaktayım lensimden çok memnunum ancak sitenin mükemmelliğini de es geçemem.ikinci suparişimi verdim hiçbir sorun yaşamadım.Muhteşem ilgililer hiçbir teraddüt kalmasın aklınızda optikçiden aldığınızdan bir farkı yok.Teşekkürler

6.11.2018 18:58
Yazan: EDA
5
(0/1)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

muhteşem ürün

göz ameliyatli olmasına rağmen coğu lensleri kabul etmemektedir.
bu ürün gerçekten harıka gözüm sevdi. keşke bünün günlük lenslerin bc 8.8 olani olsa. tavsıye edılır.

19.10.2018 16:46
Yazan: kullanilmiyor
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Güvenilir

Siteden daha önce de alışveriş yaptım.Kargom çok hızlı bir şekilde adresime ulaştı.Hem güvenilir hem de hızlı gönderim sağlanıyor .Çok teşekkürler.İyi çalışmalar

14.8.2018 12:28
Yazan: Arzu
5
(1/2)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR

uzun süredir bu siteden alışveriş yapıyorum, lens memnuniyeti tamamen metabolizmaya özel bir durum benim çok memnun olduğum bir marka bir başkasına alerji yapabiliyor bu yüzden lensten çok ilgi-alakaya önem veriyorum, bir şikayetiniz veya bir soru sorduğunuzda cevap alabiliyorsunuz ve çözüm odaklı alternatifler ile karşınıza geliyorlar, kimi yerde de işine geliyorsa deyip kesip atanlar da var, lensci ailesine teşekkürler....

9.7.2018 10:16
Yazan: AHMET
5
(0/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

çok memnun kaldım

Hem ilk defa internet üzerinden lens alışım olması hem bu kadar hızlı ulaştırılması ve ekonomik anlamda en yararlı sayfa oldu çok teşekkürler yanında kaliteli sölüsyonu içinde...

16.5.2018 12:53
Yazan: Esmanur
5
(2/1)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkür

Siparişini verdiğimiz lens kargo kaynaklı gecikmeden dolayı bugün elime geçti. Kutuyu açtığımda 120 ml lens solüsyonu hediye olarak koymuşlar. Lensleri henüz kontrol etmedim. Fakat ambalajı sağlam bir şekilde paketlenmiş. Hem hediye hemde lensler için teşekkür ederim. İyi kazançlar, hayırlı müşteriler dilerim....

10.4.2018 15:40
Yazan: Yaşar
5
(1/2)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Semih

Kargo ertesi gün geldi ve yanında hediyesiyle geldi ilk siparişimdi ama artık tek adresim burası kesinlikle tavsiye ediyorum hızlı kargo ve ucuz ürünler için teşekkür ediyorum

7.4.2018 14:50
Yazan: Semih
5
(0/1)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel ürün mükemmel insanlar

Hayırlı kandiller Allah razı olsun ilk lensimi lensci.com dan aldım iyi ki  buradan aldım her türlü sorumu cevapladılar şiparişim çok hızlı geldi ürünler fiyat olarak çok uygun daha ne olsun herkese tavsiye ederim edeceğimde. Sürekli gözlük aldığım esnafı aradım telefonda fiyat veremeyiz dedi bu sitede her şey ortada ve fiyat olarak gerçekten çok uygun iyi ki halen sizin gibi güvenebileceğimiz gerçekten hakkıyla bir yerlere gelmiş esnaflarımız var hayırlı bol bol kazançlarınız olsun. Aldığınız para sonuna kadar helal olsun.

22.3.2018 23:48
Yazan: ALİ OSMAN
5
(1/1)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel ürün mükemmel insanlar

Hayırlı kandiller Allah razı olsun ilk lensimi lensci.com dan aldım iyi ki  buradan aldım her türlü sorumu cevapladılar şiparişim çok hızlı geldi ürünler fiyat olarak çok uygun daha ne olsun herkese tavsiye ederim edeceğimde. Sürekli gözlük aldığım esnafı aradım telefonda fiyat veremeyiz dedi bu sitede her şey ortada ve fiyat olarak gerçekten çok uygun iyi ki halen sizin gibi güvenebileceğimiz gerçekten hakkıyla bir yerlere gelmiş esnaflarımız var hayırlı bol bol kazançlarınız olsun. Aldığınız para sonuna kadar helal olsun.

22.3.2018 23:47
Yazan: ALİ OSMAN
5
(3/1)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Başarılı

Arkadaşlar guvenebilirsiniz, astigmatim daha yuksek olmasina ragmen gayet düzgün görüş sağladı, arada bulaniklasiyor ama normal yani. Bir de firmaya teşekkür ederim ilk kez aldim burdan, doger siteler full reklamdan kazaniyor bu arkadaslar tek losyon siparis etmeme ragmen hediye gondeisler bi tane de. Ve fiyatlari en ucuz olan bu site. İnsallah sorun cikmaz lenste ilk gün bugün cikarsa yazarım tekrar.

24.2.2018 16:23
Yazan: Okan
4
(1/1)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

KALİTELİ AMA YAVAŞ

Çok kaliteli lakin kargo çok yavaş ulaşıyor istanbulda bulunan bir firma istanbul içine kargosu 5 gün sürdü lakin özenle kutulanmış bütün ürünlerin son kullanma tarihleri ileri tarih ve iyi fiyat kargo süresinide hızlandırırlarsa çok iyi olabilir.

22.2.2018 10:57
Yazan: selçuk
4
(3/1)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lensci.com

Çok kaliteli bir site iki günde lensim hediyesi ile elime ulaştı .Gayet iyi paketlenmis çok memnun kaldım ilk defa bu siteden sipariş vermiştim ama artık tüm lenslerim bu siteden sipariş edecegim.

2.2.2018 11:44
Yazan: Seda
5
(1/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Kargo Şirketi

Siparisi verdikten 11 gün sonra elime ulaştı.Ama elimde lens vardi ve problemin çözüleceği söylendi ve irtibat halinde kaldınız ondan cok üzerine düşmedim.İlginize teşekkür ederim Fakat Aras kargo yerine farkli bir kargoyla calismanizi tavsiye ederim

29.1.2018 12:23
Yazan: Fatih
4
(2/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MUHTEŞEMSİN LENSCİ COM.

Süper bir alışveriş...Herkese gönül rahatlığı ile alışveriş yapmayı tavsiye ederim.Güvenilir ve sağlam.İlgi ve alakalı sağlıklı bir alışveriş yaptığım için çok mutluyum.Teşekkürler lensci com ve çalışanlarına...
Sevgi-saygı ve selamlarımla...
Esen ve mutlu kalınız !

23.9.2017 22:02
Yazan: Metin
5
(1/0)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

eğrisi 8.5-8.6 aralığında olan 8.4'ü seçsin

eğrisi 8.5-8.6 aralığında olan 8.4'ü seçsin

16.5.2017 22:53
Yazan: emir süleyman
5
(3/3)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Yurtiçi kargo ile çalışmayın

Sitenizi uzun süredir kullanıyorum ve Acuvue Oasys'ten memnunum. Fakat yurtiçi kargo ile çalışmasanız çok daha iyi olacak. Alternatif eklerseniz kargo şirketlerine onu da seçebiliriz. Her seferinde adreste bulamadık vs bahanelerle şubeden almam yönünde talepte bulunuyorlar !

6.5.2017 08:45
Yazan: Doğukan
5
(3/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Güvenilir hızlı

Siparisi verdigim gün kargoya verildi. 2 gün icinde ulaştı. Lens zaten daha once kullandigim bir marka ve memnunum. hızlı gönderim ve ilgi icin teşekkürler 😊 Ayrica en uygun fiyat bu sitede 😊

30.3.2017 15:51
Yazan: Müzeyyen
5
(0/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Bc

Eğrisi 8.6 olan biri neyi seçicek lütfen yardımcı olun?

12.1.2017 08:42
Yazan: Emine
4
(2/1)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Bc

BC de neden 8.6 yok?

12.1.2017 07:30
Yazan: Emine
3
(3/2)
7 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

deneme

bunları bi deneme şansımız olsa cok güzel olur. numaralı lenslerimi de busiteden almak istiyorum fiyatlarınız da çok uygun ikinci siparişimi verecegim bi çift tester da hediyeniz olsun

19.7.2016 18:44
Yazan: hande
5
(7/1)
6 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

10 Numara

Johnson & Johnson Oasys bence en iyi lens.

2.7.2015 12:06
Yazan: berke
5
(6/1)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express