Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
450,00 TL
Bu şartlar yalnızca abonelerine özeldir.
Detaylar için tıklayın!.
Kazancınız
353,70 ₺
*4 Kutu Ultra Toric Lens
*150 TL Hediye Çeki
*1 Adet Renu 360ml
1 Adet Renu 100 ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.5
14.5
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ.

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism
  3 TAKSİT

Özellikler

  Materyal samfilcon A
  Teknoloji MoistureSeal
  Üretici Firma Bausch + lomb
  Kutu İçeriği 6 lens, 6 aylık tedarik
  Su İçeriği %46
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 163
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullanım veya 6 gece/7 güne kadar uzun süreli kullanım
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  % Mercek Malzemesi %54 samfilcon A
  FDA malzeme grubu %54 samfilcon A
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75 D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler (6'lı paket), astigmatlı kişiler için net görüş ve üstün konfor sağlar. Bausch + Lomb'un MoistureSeal® Teknolojisi ve OpticAlign™ Tasarımı sayesinde bu lensler, nemlerin %95'ini 16 saate kadar koruyabilir, böylece gün boyu konfor ve sabit görme deneyimi yaşayabilirsiniz.

16 saat konfor.

Özellikler ve Faydalar

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism, bulanık görmeye neden olan yaygın bir göz rahatsızlığı olan astigmatizmi olan kişiler için olağanüstü görme ve konfor sağlayan aylık tek kullanımlık lenslerdir. Bu lensler uzun süreli kullanım için FDA onaylıdır, yani 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler. Bu lenslerin her gece çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması durumunda yalnızca ayda bir değiştirilmesi gerekir.

30 gün sonra eski çiftinizi atın ve yenisini kullanın. Bu lensler ayrıca Bausch + Lomb'un MoistureSeal® Teknolojisi sayesinde son derece nefes alabilir ve olağanüstü rahattır. Bu teknoloji, tam 16 saat boyunca neminin %95'ini koruyan, nefes alabilen, hidrofilik bir lens oluşturmak için silikon ve PVP kombinasyonunu içerir. Ayrıca bu kontaklar Bausch + Lomb'un istikrarlı ve sürekli net görüş sağlayan yenilikçi OpticAlign™ Tasarımına sahiptir. Bu tasarım aynı zamanda düşük ışık koşullarında bile harelerin ve parlamanın azaltılmasına yardımcı olur. OpticAlign Design, rotasyonu doğal olarak azaltan, stabil ve net görüş sağlayan özel bir mercek şeklidir.

Kimin İçindirler

Astigmat, korneanın düzensiz bir eğriliğe sahip olması durumunda ortaya çıkar ve bu da görüşünüzün bulanık veya çarpık görünmesine neden olabilir. Bu düzensiz eğrilik, ışığın korneadan geçişini telafi etmek için özel silindirik merceklere sahip gözlüklerle düzeltilebilir, ancak bu seçenek kontakt lenslerin rahatlığını tercih eden kişiler için ideal değildir. Görüşünüz bulanık veya astigmat nedeniyle bozuksa Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism bunu düzeltmenize yardımcı olabilir. Bu torik kontakt lensler, Bausch + Lomb'un MoistureSeal® Teknolojisini ve OpticAlign™ Tasarımını birleştirerek gün boyu net ve rahat görmenize yardımcı olur. Ayrıca, takmadan çıkarmaya kadar mutlaka nemli ve nefes alabilir kalacaklardır. Bunları kendiniz denemeye hazır olduğunuzda Gözüm Optik- Lensci.com 'daki en düşük kontakt lens fiyatlarına göz atmayı unutmayın.

Astigmat Hakkında

Astigmat, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatı olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmat gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism Sıkça Sorulan Sorular

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Ultra Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lenslerle kestirebilirsiniz. Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism, gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler, indirimlerden sonra 697,08 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangi Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism indirimleri mevcut?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lenslerin üreticisi kimdir ?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism, Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch & Lomb üzerinden temin edilmektedir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism hangi tür kontakt lenslerdir?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism, Aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmışlardır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lensleri aylık mı?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontak lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lensler , Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılır. %46 su içeriğine ve Asferik lens tasarımına sahiptirler.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism’in su içeriği nedir ?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism , su içeriği %46’dır.Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism’da indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik -Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism’in iç-dış işareti var mı?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lenslerini ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri aylık lenslerdir, 30 gün süreyle geçerlidir (geceleri temizlenir ve saklanır), ardından imha edilmelidir. 7 güne kadar uzun süreli kullanım modunda takılabilir.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism’in uzun süreli kullanıma için onayı var mı?

  Evet, Bausch + Lomb'un Ultra kontakt lens serisi, uzun süreli kullanım için FDA onaylıdır. Kullanıcılar bu lensleri altı gece yedi güne kadar sürekli olarak kullanabilirler.

 • Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism lensleri aylık mı?

  Evet, Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Gönderim Şekli ve Ürünün rahatlığı

Ürünüm sorunsu geldi ve içine koydukları lensiniz derecesi farklı ve karıstırmak istemiyorsanız diye koydukları yapışkanlar.lens takmak için koydukları ayna ve su geçirmez ufak lens çantası muazzamdı.teşekkürler.aynı zamanda ürün çok rahat ve net bu arada kullandığım en rahat ve net olan lens diyebilirim.gönül rahatlığıyla almanızı tavsiye edyorum.

14.8.2023 19:29
Yazan: syma
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express