Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal

1
Paket Seçiniz
1.199,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Adisyon
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Aylık Saydam Lens
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Su İçeriği %33
  Merkez Kalınlık 0,08 mm
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 110
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullanımlı, aylık değiştirilen ve/veya 6 geceye kadar uzun kullanım
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  % Mercek Malzemesi %67 lotrafilcon B
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel
  Çap 14.20 mm
  Temel Eğri 8.60
  Sferik Güç -10.00D, -9.75D, -9.50D, -9.25D, -9.00D, -8.75D, -8.50D, -8.25D, -8.00D, -7.75D, -7.50D, -7.25D, -7.00 D, -6.75D, -6.50D, -6.25D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1.25D, -1.00D, -0.75 D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50 D, +5.75D, +6.00D

Ürün Bilgisi

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

ÜRÜN TEDARİK SÜRESİ 6-8 HAFTAYI BULABİLİR...

Alcon Air Optix® plus HydraGlyde® Multifocal (6 PK) ile yakından uzağa tüm mesafelerde net görmenin keyfini çıkarın. Alcon'un teknolojilerinin benzersiz bir kombinasyonunu içeren bu kontakt lensler, presbiyopisi olan kullanıcılara hak ettikleri konforlu lens kullanım deneyimini sunar.

Özellikler ve Faydalar

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, yakındaki nesnelerin bulanık görünmesine neden olan yaşa bağlı bir göz rahatsızlığı olan presbiyopiyi gidermek için tasarlanmış aylık tek kullanımlık lenslerdir. 30 gün boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler; bu sürenin sonunda çıkarılmaları, atılmaları ve yeni bir çift lensle değiştirilmeleri gerekir. Bu kontakt lensler, Alcon'un yenilikçi Precision-Profile® tasarımına sahiptir ve bu, çeşitli reçete güçlerinin lens boyunca harmanlanmasına olanak tanır. Bu tasarım aynı zamanda gözlerinizin doğal işleviyle de çalışır, böylece yakındaki ve uzaktaki nesneleri net bir şekilde görebilirsiniz.

Bu kontakt lensler aynı zamanda Alcon'un tescilli teknolojilerinden ikisi olan SmartShield® Teknolojisi ve HydraGlyde Moisture Matrix teknolojisini de içerir ve uzun süreli lens yüzeyi nemi sağlar. SmartShield Teknolojisi, lensi 1. günden 30. güne kadar tahriş edici kalıntılardan koruyarak çalışır. Aynı zamanda stabil bir gözyaşı filmini destekler ve ıslanabilirliği korur. HydraGlyde Moisture Matrix ise lens yüzeyinin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensler ayrıca beyaz, berrak ve sağlıklı görünen gözler için lensten bol miktarda oksijen geçmesine izin veren, son derece nefes alabilen bir lens malzemesi olan lotrafilcon B'den yapılmıştır.

HydraGlyde, gün boyunca nemi artırmak için lensin yüzeyini gelişmiş bir ıslatma maddesiyle kaplayan Air Optix'e özel bir üründür.

Kimin İçindirler

Air Optix plus HydraGlyde Multifokal kontakt lensler, presbiyopi nedeniyle görme sorunu yaşayan kişiler içindir. Hassas Profil tasarımı sayesinde bu temas noktaları, presbiyopisi olan kullanıcıların yakın, orta ve uzak mesafeler arasında sorunsuz geçiş yapmasına olanak tanır. Air Optix plus HydraGlyde Multifokal lensler ayrıca büyük okuma gözlükleri veya çift odaklı gözlüklerden kurtulmak isteyen presbiyopisi olan kişiler için özellikle uygundur. Presbiyopiniz varsa ve bu lenslere geçmek istiyorsanız göz doktorunuza (ECP) danışın.

Presbiyopi Hakkında

Presbiyopi, başlangıçta esnek olan göz merceğinin yaşla birlikte sertleşmeye başlamasıyla ortaya çıkar. Odaklamayı doğru şekilde ayarlayamamasından dolayı nesneler bulanık görünür. İnsanlar görüşlerindeki bu değişimi çoğunlukla 40 yaş civarında fark etmeye başlarlar. Bu tarihten yaklaşık 65 yaşına kadar presbiyopi giderek kötüleşir. Her zaman mükemmel bir görüşe sahip oldukları için muaf olduklarını düşünenler muhtemelen hala şanssızlar çünkü presbiyopi eninde sonunda hemen hemen herkesi yakalıyor. Presbiyopi ortaya çıktığında, yakın okuma materyaline odaklanamadığınızı fark edebilirsiniz. Bazıları ise yakından bakarken baş ağrısı veya göz yorgunluğu yaşayabilir.

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal Sıkça Sorulan Sorular

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lenslerle kestirebilirsiniz. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensler, indirimlerden sonra 865,90 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensin bir kutusu ne kadar sürer?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensin bir kutusu (6 lens, 6 aylık bir tedarik) size altı ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kutusunda kaç adet lens var?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lens, 6 aylık kontak lens kaynağı olan 6 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 6 ay süreyle dayanır.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal’in su içeriği nedir?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, %33 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifokal kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifokal başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifokal lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifokal’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Air Optix plus HydraGlyde Multifokal kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal’de indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lensleri aylık mı?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lenslerin üreticisi kimdir ?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Air Optix plus HydraGlyde Multifocal dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Air Optix plus HydraGlyde Multifocal sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Hangi Air Optix plus HydraGlyde Multifocal Paket indirimleri mevcut?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal ile uyuyabilir misiniz?

  Evet, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lenslerle 6 geceye kadar uyuyabilirsiniz. Uzun süreli kullanımla ilgili tavsiye için uzmanınıza danışmak en iyisidir.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal’i ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, uzun süre kullanılabilen lensler olarak 6 gece/7 güne kadar (göz doktorunuzun kontrolü altında) sürekli olarak kullanılabilir, ancak bu kullanımdan sonra yenilenmelidir. Her günün sonunda lensleri çıkarıp temizliyorsanız ve lenslerle uyumuyorsanız, yenilemeden önce 1 aya kadar kullanabilirsiniz.

 • Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lensleri kimler takmalı?

  Presbiyopi nedeniyle görme sorunu yaşayan kişiler, özellikle de uzun süreli kullanımlı kontakt lenslerin rahatlığını tercih edenler, Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontakt lenslerden yararlanabilirler.

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express