PureVision 2 HD

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
398,70 ₺
*4 Kutu Purevision 2HD
*150 TL Hediye Çeki

1 Adet 360 ml Renu Solüsyon Ve 2 Adet Renu 100 ML Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.0
14.0

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm PureVision 2 HD Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm PureVision 2 HD
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • PureVision 2 HD Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 130 Dk/t -3.00 D için
  Merkez Kalınlık 0.07 mm
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Su İçeriği %36
  Kullanım Şekli Aylık
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel
  Nemlilik Maddesi İçerir Hayır
  % Mercek Malzemesi %64 balafilkon A
  Çap 14.00 mm
  Temel Eğri 8.60 mm
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25 D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

PureVision 2 HD kontakt lensler (6'lı paket) günümüzün görme taleplerine ayak uyduracak şekilde üretilmiştir. Bausch + Lomb'un yenilikçi High Definition™ Optiklerini içeren bu kontakt lensler, düşük ışık koşullarında bile gelişmiş kontrastı, daha keskin ayrıntıları ve azaltılmış parlamayı görmenize yardımcı olur.

Özellikler ve Faydalar

PureVision 2 HD kontakt lensler aylık tek kullanımlık lenslerdir. Günlük kullanım veya 30 güne kadar uzun süreli kullanım için endekslidirler. Ancak herkes bu lensleri 30 gün boyunca sürekli takamaz. Eğer göz doktorunuz farklı bir kullanım programı öneriyorsa, doktorunuzun tavsiyelerine uymak en iyisidir. PureVision 2 HD kontakt lensler, hareleri ve parlamayı azaltan benzersiz Yüksek Çözünürlüklü merceğe sahiptir. Bu, kullanıcıya dijital cihazları kullanırken , düşük ışık koşullarında canlı ve net bir görüş sağlar. Bu kontaklar ayrıca, ışık ışınlarının gözden geçerken farklı açılarda kırılması sonucu ortaya çıkan küresel sapmaları düzeltmek için geliştirilmiş bir optik tasarıma sahiptir. Tüm gözlerde bir dereceye kadar sapmanın olması normaldir ve nadiren düzeltmeye ihtiyaç duyulur. Ancak ciddi vakalarda düzeltilmeyen küresel sapmalar, optimum görme keskinliğinden daha azına neden olabilir.

PureVision 2 HD kontakt lensleri ayrıca lens ile gözünüzün yüzeyi arasında yumuşak bir geçiş için ince bir lens tasarımına sahiptir. Ayrıca, beyaz ve sağlıklı kalmaları için gözlerinize bol miktarda oksijen ulaşmasını sağlayan silikon hidrojel mercek malzemesinden yapılmıştır. Ek olarak PureVision 2 HD kontakt lensler, kontakt lens kutunuzdaki lensleri kolayca fark edebilmeniz için açık mavi görünürlük tonuyla birlikte gelir. PureVision 2 HD kontakt lensleri yakın görüşlülük ve uzak görüşlülüğün düzeltilmesi için endekslidir. Kimin İçindirler PureVision 2 HD kontakt lensler , uzun saatler boyunca dijital ekrana bakan kişiler için idealdir. Ayrıca yakın görüşlülük veya uzak görüşlülük reçetesi olan ve aylık tek kullanımlık lenslerde olağanüstü görme keskinliği ve uzun süreli konfor arayanlar için de uygundurlar. Bu lensler günlük kullanım veya 30 güne kadar uzun süreli kullanım için endeksli olduğundan, yoğun tempolar ve son derece aktif yaşam tarzlarına sahip kişiler gibi esnek bir kullanım programına ihtiyaç duyan kontakt lens kullanıcıları için de iyi bir seçenektir. Gözüm Optik- Lensci.com'un PureVision 2 HD kontakt lensleriyle gün boyu canlı, net görmenin ve olağanüstü konforun keyfini çıkarın.

PureVision 2 HD Lensler Nasıl Yerleştirilir

PureVision 2 HD , yumuşak tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu tip lensler için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer len.sle tekrarlayınPureVision 2 HD kontakları düzgün şekilde takılırsa gözleriniz rahat olmalı ve görüşünüz net olmalıdır.

PureVision 2 HD Sıkça Sorulan Sorular

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu PureVision 2 HD satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • PureVision 2 HD lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, PureVision 2 HD lenslerle kestirebilirsiniz. PureVision 2 HD gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • PureVision 2 HD lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  PureVision 2 HD kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da PureVision 2 HD kontakt lensler, indirimlerden sonra 303,63 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangi PureVision 2 HD indirimleri mevcut?

  PureVision 2 HD kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • PureVision 2 HD kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen PureVision 2 HD dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. PureVision 2 HD lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch & Lomb Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • PureVision 2 HD kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  PureVision 2 HD kontak lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • PureVision 2 HD lenslerin üreticisi kimdir ?

  PureVision 2 HD, Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • PureVision 2 HD kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  PureVision 2 HD kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • PureVision 2 HD kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet PureVision 2 HD kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de PureVision 2 HD kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de PureVision 2 HD sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • PureVision 2 HD kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, PureVision 2 HD kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • PureVision 2 HD kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, PureVision 2 HD lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • PureVision 2 HD Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, PureVision 2 HD dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • PureVision 2 HD kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  PureVision 2 HD de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • PureVision 2 HD kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  PureVision 2 HD kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • PureVision 2 HD'yi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, PureVision 2 HD lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • PureVision 2 HD kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  PureVision 2 HD kontak kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • PureVision 2 HD kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  PureVision 2 HD kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD’nin tedarikçi firması kimdir ?

  PureVision 2 HD Aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • PureVision 2 HD kontaklarına alerjim olabilir mi?

  PureVision 2 HD, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • PureVision 2 HD reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, PureVision 2 HD lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  PureVision 2 HD kontakt lensler, Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %36 su içeriğine ve Asferik lens tasarımına sahiptirler.

 • PureVision 2 HD kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi PureVision 2 HD lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • PureVision 2 HD'nin su içeriği nedir?

  PureVision 2 HD, %36 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • PureVision 2 HD lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, PureVision 2 HD kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • PureVision 2 HD kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, PureVision 2 HD ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • PureVision 2 HD'de indirim var mı?

  Tipik olarak evet, PureVision 2 HD, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • PureVision 2 HD’nin üretimi durduruldu mu?

  Hayır, PureVision 2 HD kontak lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • PureVision 2 HD lensleri aylık mı?

  Evet, PureVision 2 HD kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • PureVision 2 HD’in iç-dış işareti var mı?

  PureVision 2 HD kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • PureVision 2 HD’yi kimler kullanabilir ?

  PureVision 2 HD kontakt lensler, yakın veya uzak görüşlü reçetesi olan lens kullanıcıları ile yüksek parlama ve düşük ışık koşullarında olağanüstü netlik arayan aylık kullanımlı kontakt lens tercih edenler kullanabilir.

 • PureVision 2 HD'yi ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  Bausch & Lomb PureVision 2 HD kontakt lensler, her günlük kullanımdan sonra çıkarılmaları, temizlenmeleri ve saklanmaları koşuluyla 30 güne kadar takılabilir. Günlük olarak 12-14 saat veya daha uzun süre takılabilirler ancak bireysel kullanım süresi için , doktorunuzun durumunuza göre hazırlanmış bir kullanım planına ilişkin yönlendirmesine göre değişiklik gösterebilir.

 • PureVision 2 HD kontakt lenslerle uyuyabilir misiniz?

  PureVision 2 HD kontakt lenslerini uyku sırasında 30 gün ve geceye kadar sürekli kullanım olarak takabilirsiniz, bireysel durumlar bu zorlu takma programını etkileyebileceğinden bunu yapmak için öncelikle doktorunuzdan onay almanız gerekir.

 • PureVision 2 HD’nin üretimi durduruldu mu?

  Hayır, PureVision 2 HD kontak lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

PureVision 2 HD Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

24 saatte kapında

Hızlı teslimat.tesekkur ederim.Optik ten de 100 TL düşük (kutu başına).

9.3.2024 11:25
Yazan: Berrin
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

çok iyi...

PureVision 2 HD markasını ilk defa denedim ve geç kaldığımı fark ettim. 3 gündür çıkarmamama rağmen 3. günün ortasında bulanıklık başladı çıkarıp dinlendirip temizleyim tekrar takmaya devam. sıkıntı yok. görüntü net. batma yanma yok. kuruluk 2. gün sonunda yaptı. Şu yorumlarda son kullanma tarihi yakın veya sıkıntılı ürün muhabbeti yapanlara hiç katılmıyorum. uzun son kullanma tarihli lensler ve solüsyon geldi sıkıntı yok. olsa bile çözüm odaklı ve ilgili müşteri hizmetleri var. Herşey için Teşekkürler...

10.3.2022 11:21
Yazan: ali ihsan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HIZLI VE GÜVENLİ

Hem hızlı gönderi hem uygun fiyat, son kullanma tarihi de ileri tarih. tebrik ve teşekkür ederim.

27.1.2022 11:31
Yazan: KAAN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

KALİTE TESADÜF DEĞİLMİŞ :)

HIZLI GÖNDERİMİ ,
SON KULLANMASININ UZUN OLUŞU ,
MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİN ÖZEL İLGİLENİŞİ,
KALİTENİN HER DAİM BELLİ OLUŞU...
BRAVOO:)

10.12.2021 09:30
Yazan: Soner
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

kalite ve hızlı kargo

PureVision 2 HD zaten yıllardır kullandığım marka  ona diyecek bişeyim yok. ama kargo çok hızlı 21 saat dolmadan kargo kapıya geldi. teşekkürler lensci.com :)

8.9.2021 23:01
Yazan: müjdat
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Memnunum.

kargo güzel, kargolama güzel, ürün güzel daha ne olsun?

5.7.2021 17:23
Yazan: Mustafa Kemal
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

UYGUN FİYAT + HEDİYE SOLÜSYON +HIZLI KARGO

Öncelikle sizlere çok teşekkür ederim Lensci.Com
Uygun fiyat hediye solüsyon ücretsiz Kargo ile ürünümüz çok çabuk geldi. PureVision 2 HD harika 2023 son kullanma tarihli Tavsiye Ederim.

26.7.2020 11:03
Yazan: Muzaffer
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

fevkaladenin fevkinde :)

BİR GÜNDEN DAHA AZ SÜREDE ELİME GEÇTİ
İTİNA İLE PAKETLENİP KUTULANMIŞ
TEŞEKKÜRLER :)

11.7.2020 11:23
Yazan: Soner
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Harikasınız

Hem hızlı gönderi hem uygun fiyat, son kullanma tarihi de ileri tarih. tebrik ve teşekkür ederim. Nazik hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.

25.6.2020 13:08
Yazan: FERHAT
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

şiddetle tavsiye ederim

Fiyatı en uygun, güvenilir, kaliteli hizmet, hızlı teslimat, hediye lens dahi göndermişler, internetten alışveriş yapacağımdan çok araştırdım, lensin son kullanma tarihlerinden hiç bir sorun yok, kesinlikle tavsiye ederim, gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir.

1.6.2020 20:48
Yazan: ezgi
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HIZLI VE GÜVENİLİR

FİYATLAR PİYASADAN UCUZ, TESLİMAT HIZLI, GÜVENİLİR VE SÜRPRİZ HEDİYELER DAHA NE OLSUN. TEŞEKKÜR EDERİM.

22.5.2020 16:18
Yazan: erdal
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR EDERİM :)

Piyasadan ucuza ürün, hızlı kargolama, bir de üzerine hediye göndermişler.
İkinci alışverişim hiç sorun yaşamadım, tavsiye ediyorum.

15.5.2020 19:19
Yazan: Utku
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

hızlı güvenilir

Almadan önce çok tereddüt ettim ama gerçekten  işlerinin hakkını vererek yapıyorlar. Kargo hızı olsun müşteri hizmetleri olsun hepsinden çok memnun kaldım . Hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz.

20.2.2020 09:30
Yazan: Bahar
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

uygun hızlı ilgili

bu markayı yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım internetten ilk kez alışveriş yaptım piyasaya göre hem çok uygun bir fiyat hem hızlı kargo hemde hemen dönüş yapan ilgilenen müşteri hizmetilerine sahip bir site teşekkür ederim artık siparişimi yalnız bu siteden temin edicem

19.2.2020 16:32
Yazan: eda
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

UCUZ

Gizli kargo ücreti olmaması ve ürünün ucuz olmasıyla alınacak tek yer.Nur hanım kontrolde etmiş teşekkürler :)

28.1.2020 01:31
Yazan: furkan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hızlı kargo

İlk defa sipariş verdim kargo hızlı ürünler sorunsuz geldi ama daha deneme fırsatım olmadı.

11.9.2019 17:42
Yazan: Gülşen
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

5 YILLIK GEÇMİŞ

2014 senesinden beri bu siteden alış veriş yapıyorum bu zamana kadar 20 kutunun üzerinde lens sipariş vermişim , hem siteden hemde aldığım lensten çok memnunum.Teşekkürle Lensci.com ailesine

21.6.2019 12:11
Yazan: İBRAHİM
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok iyi

3 yıldır Bausch + Lomb lens kullanıyorum. Gerçekten uyguna ve çok hızlı geldi. Siparişi den 2 gün sonra teslim aldım. Genelde markayı sevenler ve sevmeyenler ayrılıyor. Özellikle de bu model için fakat benim kullanmama sıkıntı çıkmadı.

7.12.2018 18:21
Yazan: ARDA
5
(0/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel Hizmet

Lensci.com(GÖZÜM OPTİK) kargo gönderim hızı,ilgi alakaya, çok teşekkür ederim..1 günde elime ulaştı siparişlerim,güvenilir ve kaliteli bir optik,çok teşekkürler..Pure vision 2 hdyi 8 senedir kullanıyorum,en iyi lens her bakımdan..

16.10.2017 13:28
Yazan: MELİKE
5
(2/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Beğenmedim

Lensler mng kargo ile 1 gün sonra elime ulaştı. Teşekkür ederim lensci.com 15 yıldır softlens38 kullanıyorum memnundum. Bu lensleri görünce denemek istedim ama sonuç hüsran. Çok kalın gözü çok kurutuyor ayrıca çok hızlı kirleniyor günde 2-3 kez temizlemek zorunda kalıyorum, görüntüde de hiç bir değişiklik yok maalesef. Hiç memnun kalmadım. Başka yerlerdende bu lens için yorumları okudum kimisi çok memnun bir grupta bende olan olumsuzlukları yazmış kişiye göre değişebiliyor demekki.

2.8.2017 14:44
Yazan: Damla
1
(2/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İyi hizmet kaliteli ürün..

Herkesin gözüne uygun lens markası farklı olabilir. Bu lensleri ise bana tam oldu.
Mükemmel performansı var.
Yurtdışından gelen lens numarası yüzünden kargoda 10 günlük gecikme oldu ancak lensci.com buna karşılık 4 adet yani iki aylık deneme lensini tarafıma ücretsiz kargo ile gönderdi. Hizmet için teşekkür ederim.


20.3.2017 00:30
Yazan: Aybars
5
(1/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler

Gayet güzel bir lens herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca dün sipariş vermiştim. Bugün elime ulaştı. Özenle paketlenmişti. Lensci.com ailesine gerekli özeni gösterdiği için teşekkür ederim.

29.12.2016 17:41
Yazan: Abdullah
5
(1/1)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

en iyisi

8 yıldır lens kullanıyorum. benım neredeyse denemediğim marka kalmadı. ve hep bu siteden alıyorum. siteden zaten çok çok memnunum. purevısıon hd2 harika. netlik, renkler, rahatlık hepsi harika. benim çok uzun zamandır tercihim bu markada. göz yapınıza uygun mu, sizin için de aynısı olacak mı tabiki bilemiyorum ama ben hiç pişman olmadım.

12.12.2016 21:22
Yazan: RABİA
5
(1/1)
5 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

uzun süre aradım sonunda buldum

gezdiğim 3 lens markasından sonra en iyi görüntü gerçekten bunda :)
çok ince olmaması uzun süre kullanımda avantaj sağlıyor.

5.1.2016 11:30
Yazan: Hüseyin
5
(5/1)
5 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler.

En uygun fiyat burada. Yurtiçi kargo nedeniyle 5 günde elime geçmiş olsa da teşekkürler.

21.10.2015 11:17
Yazan: Ramazan
4
(5/1)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express