Acuvue 2

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
139,70 ₺
*4 Kutu Acuvue2
*150 TL Hediye Çeki

2 adet Renu 100ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.0
14.0

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm Acuvue 2
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Materyal Etafilcon A
  Ürün Cinsi Numarali saydam lens
  Önerilen Kullanım Süresi 15 gün
  Kutu İçeriği 6 adet lens, 3 aylık tedarik
  Su İçeriği %58
  Merkez Kalınlık 0.084
  Malzeme Türü Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 33 dk/t
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  Dezenfeksiyon Metodu Grup 4 >%50 su iyonik polimer
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D, +6,50D, +7,00D, +7,50D, +8,00D

Ürün Bilgisi

Acuvue® 2 kontakt lensler (6 PK), rahatlığı ve keskin görüş düzeltmesiyle bilinen, iki haftada bir kullanılan çok yönlü lenslerdir. INFINITY EDGE™ Tasarımına sahiptirler, böylece göz kapaklarınız sanki hiçbir şey yokmuş gibi üzerlerinde kayar. Ayrıca Acuvue 2 kontakt lensleri gözlerinizi zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Özellikler ve Faydalar

Acuvue 2 kontakt lensleri iki haftada bir yapılan lenslerdir. 2 hafta boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler, daha sonra çıkarılıp atılmalı ve yeni bir çift lensle değiştirilmelidirler. Acuvue 2 kontakt lensleri bu kadar konforlu kılan şeyin büyük bir kısmı INFINITY EDGE Tasarımıdır. Johnson & Johnson Vision tarafından geliştirilen bu tasarım, yumuşak lens aşınma hissi için pürüzsüz, konik bir kenar profiline ve minimum kenar yüksekliğine sahiptir.

Acuvue 2 kontakt lensleri ayrıca son derece rahattır çünkü yüksek su içeriğine (%58) sahip bir hidrojel lens malzemesi olan etafilcon A'dan yapılmıştır. Bu nemi seven malzeme, gözün nemli, temiz ve sağlıklı görünmesini sağlamak için bol miktarda oksijenin göze girmesini sağlar. Acuvue 2 kontakt lensler ayrıca %97 UVB ve %80 UVA ışınlarını bloke eden Sınıf 2 UV korumasına sahiptir. Acuvue 2 dışarı çıkıp aktif olmayı seven insanlar için ideal kılar.

Acuvue 2 kontakt lensleri aynı zamanda bir görünürlük tonuyla birlikte gelir, böylece onları lens kutunuzda kolayca fark edebilirsiniz. Üstelik her seferinde doğru şekilde yerleştirebilmeniz için iç-dış göstergeleri de vardır.

Ek olarak, Acuvue 2 kontakt lensler yakın ve uzak görüşlü reçeteler için düzeltme özelliğine sahip olarak mevcuttur.

Acuvue 2, müşterilerin yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılamak için görme düzeltmenin ötesine geçen bir EYE-INSPIRED™ Tasarımı kullanır.

Kimin İçindirler

Acuvue 2 kontakt lensleri iki haftada bir lens kullanmanın rahatlığını tercih edenler için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca yakın görüşlülük veya uzak görüşlülük reçetesi olan ve net görüş ve gün boyu rahatlık sağlamak için gelişmiş özelliklere sahip iki haftada bir kullanılan bir lens arayan kişiler için de idealdirler. Sınıf 2 UV korumasına sahip oldukları için bu lensler spor yapmayı ve diğer açık hava aktivitelerini sevenler için de idealdir. Görünürlük tonları ve iç-dış göstergeleri, aynı zamanda, kullanımı kolay bir lens arayan, ilk kez lens kullananlar için de onları mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Acuvue 2 lenslerle olağanüstü görme ve uzun süreli konforu deneyimleyin. Acuvue 2 ve diğer lensleri Gözüm Optik - Lensci.com'dan bugün sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın !

Acuvue 2 Nasıl Eklenir

Acuvue 2, tek kullanımlık yumuşak kontaklardır bu nedenle bu tip lensler için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Acuvue 2 kontakt lensleri doğru şekilde takılırsa gözleriniz rahat ve görüşünüz net olur.

Acuvue 2 Sıkça Sorulan Sorular

 • Acuvue 2 lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Acuvue 2 lenslerle kestirebilirsiniz. Acuvue 2 gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Acuvue 2 lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Acuvue 2 kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Acuvue 2 kontakt lensler, indirimli olarak satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue 2 kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue 2 ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Hangi Acuvue 2 indirimleri mevcut?

  Acuvue 2 kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Acuvue 2 kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Acuvue 2 dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Acuvue 2 lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • Acuvue 2 lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Hayır, Acuvue 2 lensleri yüksek su içeriğine (%58) sahip hidrojel lenslerdir. Lensleri yerleştirdikten hemen sonra rahat etmelerini sağlar. Ancak yüksek su içeriği, hidrojel lenslerde her zaman yüksek oksijen geçirgenliği anlamına gelmez. Yüksek su içerikli lensler kuru göz sorunlarını şiddetlendirebilir çünkü süngerin suyu emdiği gibi gözyaşlarını da emerler. Gözleriniz kuruysa ACUVUE 2 gibi yüksek su içerikli lensler yerine düşük su içerikli kontakt lensleri tercih edin.

 • Acuvue 2’yi ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Acuvue 2, (6 lens, 3 aylık tedarik) 1 kutu size 3 ay yetecektir. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Acuvue 2 reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Acuvue 2 lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Acuvue 2 kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Acuvue 2 kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Acuvue 2 kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Acuvue 2 sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Acuvue 2 kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Acuvue 2 lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • ACUVUE OASYS ve ACUVUE 2 arasındaki fark nedir?

  ACUVUE OASYS ve ACUVUE 2 günlük kullanım veya yedi güne kadar sürekli kullanım için belirtilen 1-2 haftalık kontakt lenslerdir. ACUVUE OASYS iki lens arasında en iyi olandır ve yüksek oksijen geçirgenliği sunar. Ayrıca maksimum konfor için gözyaşı filmi stabilitesini sağlayan HYDRACLEAR PLUS teknolojisine de sahiptir. Bu arada, ACUVUE 2, piyasaya sürüldüğü 1999 yılından bu yana sürekli olarak en çok satan hidrojel lens olmuştur. INFINITY EDGE Tasarımı ve yüksek su içeriği, takmadan çıkarmaya kadar maksimum konfor sağlar.

 • Acuvue 2 kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Acuvue 2 kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Acuvue 2’de indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue 2, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue 2 kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Acuvue 2 kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik - Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Acuvue 2 Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Acuvue 2 dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Acuvue 2 kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Acuvue 2 de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Acuvue 2 kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Acuvue 2 kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Acuvue 2 başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Acuvue 2 lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Acuvue 2 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue 2 kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Acuvue 2 kutusunda kaç adet lens var?

  Acuvue 2 lens, 6 aylık kontak lens 3 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 3 ay süreyle dayanır.

 • Acuvue 2’nin 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Acuvue 2’nin 4’lü seti, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Acuvue 2’nin 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Acuvue 2’nin 4’lü seti, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Acuvue 2 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue 2 kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Acuvue 2 kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Acuvue 2 kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Acuvue 2 kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Acuvue 2 kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Acuvue 2 kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Acuvue 2 kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Acuvue 2 kontak lensler, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %58 su içeriğine ve Küresel lens tasarımına sahiptirler.

 • Acuvue 2 kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Acuvue 2, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Acuvue 2 tedarikçi firması kimdir ?

  Acuvue 2 , 1-2 Haftalık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • Acuvue 2 kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Acuvue 2 lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Acuvue 2 lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Acuvue 2 kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Acuvue 2’nin üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Acuvue 2 kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Acuvue 2’nin su içeriği nedir?

  Acuvue 2 , %58 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Acuvue 2kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz. Acuvue 2 ile uyuyabilir misiniz? Acuvue 2'nin gece kullanımı için önerilmez. Acuvue Oasys gibi diğer Acuvue kontakt lensleri, normal kullanımda 2 haftalık bir lens olarak veya uzun süreli (gece) koşullar altında 1 haftalık bir lens olarak her iki modda da takılacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue 2’de indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue 2 , Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue 2’nin üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Acuvue 2 kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Acuvue 2’nin iç-dış işareti var mı?

  Acuvue 2 kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Acuvue 2’i ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Acuvue 2, iki haftada bir (2 hafta) kullanılan bir kontakt lenstir. 2 haftalık kullanımdan sonra kullanılan lensleri atıp yeni bir çift ile devam etmelisinizn.

 • Acuvue Oasys kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue 2 ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Acuvue 2 lenslerin üreticisi kimdir ?

  Acuvue 2, Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Acuvue 2 lensleri aylık mı?

  Hayır, Acuvue 2 iki haftalık bir lenstir. Her gece çıkarılmak üzere tasarlanmışlardır ve 2 hafta dayanabilirler

 • Acuvue 2 lensleri iyi midir ?

  Acuvue 2, olağanüstü konfor, rahatlık ve görüş netliği sağladığı kanıtlanmış yüksek kaliteli kontakt lenslerdir. Ayrıca Acuvue 2 kontakt lensleri, görme ve kontakt lens dünyasının güvenilir lideri Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Acuvue 2 satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 3 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 6 ay, 4 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

Acuvue 2 Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express