PRECISION1 30PK

1
Paket Seçiniz
759,90 ₺
 • Kazancınız
  239,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 4.319,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm PRECISION1 30PK
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Materyal Verofilcon A
  Ürün Cinsi Tek Kullanımlık; Günlük kullan-at
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 100 @ -3.00D
  Merkez Kalınlık (-3.00D, mm) 0.09
  Su İçeriği %51
  Temel Eğri 8.3 mm
  Kutu İçeriği 30 adet lens
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %49 vasurfilkon A
  FDA malzeme grubu Grup 2 yüksek su >%50 su iyonik olmayan polimer
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D, +6,50D, +7,00D, +7,50D, +8,00D

Ürün Bilgisi

PRECISION1® kontakt lensler , kontakt lenslerinize değil hayatınıza odaklanmanızı sağlar. Özel SMARTSURFACE® Teknolojisine sahip PRECISION1 kontakt lensler, gözlerinizin gün boyu taze hissetmesini sağlar. Sürekli olarak net görüş, güvenilir konfor ve UV koruması sağlamanın da ötesindedir.

Özellikler ve Faydalar

PRECISION1 lensler yalnızca bir kez taktığınız günlük tek kullanımlık lenslerdir. Tek yapmanız gereken sabahları lensleri takmak ve yatmadan önce çıkarmak. Bu sık değiştirme programı, PRECISION1 temas noktalarının tahriş edici tortu biriktirme olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir; bu da onları hassas gözlere sahip kişiler için mükemmel kılar.

PRECISION1 kontakt lensleri aynı zamanda lens kullanımı sırasında kuruluk yaşayanlar için de idealdir. Bunun nedeni bu bağlantıların SMARTSURFACE Teknolojisine sahip olmasıdır. Alcon'un su yüzeyi teknolojilerindeki uzmanlığının bir sonucu olan SMARTSURFACE Teknolojisi, nemi lens yüzeyinde tutar. Bu, lenslerinizin kurumasını ve gözlerinizin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur.

PRECISION1 kontakt lensleri ayrıca silikon hidrojelden yapıldıkları için inanılmaz derecede nefes alabilir. Bu mercek malzemesi, besleyici oksijenin göz yüzeyine ulaşmasını sağlar. Gözlerimizin nemli, temiz ve sağlıklı kalabilmesi için oksijene ihtiyacı vardır. Ayrıca PRECISION1 kontakt lensler Sınıf 1 lensler olarak sınıflandırılır. Bu, UVA ışınlarının %96'sını ve UVB ışınlarının %100'ünü engelleyebilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, takma ve çıkarma sırasında daha kolay kullanım için açık mavi görünürlük tonuyla birlikte gelirler; bu, özellikle ilk kez kontakt lens kullananlar için yararlı bir özelliktir. PRECISION1 kontakt lensleri, 0,50 adımlarla -12,00D ile -6,00D arasında ve 0,25 adımlarla -6,00D ile +8,00D arasında değişen güçlerde mevcuttur.

Kimin İçindir

PRECISION1 lensler lens kullanımı sırasında kuruluk ve tahrişle mücadele eden kişiler için uygundur. Ayrıca uygun bir takma ve değiştirme programını tercih edebilecek genç ve ilk kez kontakt lens kullananlar için de idealdir. Ek olarak PRECISION1 lensler, günlük tek kullanımlık bir lenste hassas görüş, güvenilir konfor ve kolay kullanım arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Taze bir lens hissi ve mükemmel gün sonu konforu için Gözüm Optik - Lensci.com'un PRECISION1 kontakt lenslerini deneyin.

PRECISION1 Kişileri Nasıl Eklenir?

PRECISION1 kontakları yumuşak tek kullanımlık lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak sabun ve suyla yıkayıp kurulayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi, baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın ve yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve içten dışa olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve merceği yavaşça gözünüze yerleştirin. Merceği ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer mercekle tekrarlayın.

PRECISION1 30PK Sıkça Sorulan Sorular

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için Precision1 satın almam gerekiyor?

  Precision1 kontakt lenslerini 6 ay boyunca kullanmak için 6 kutu lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Precision1 lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Precision1 lenslerle şekerleme yapamazsınız. Precision1, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • Precision1 lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Precision1 lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Precision1 lensler, indirimlerden sonra 525,9TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Precision1 Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Precision1’in dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Precision1 kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Precision1 lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Precision1 kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Precision1 kontakt lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Precision1 kontakt lens kutusunda kaç lens var?

  1 kutu Precision1 kontakt lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • Precision1 kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Precision1 ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Hangi Precision1 Paket indirimleri mevcut?

  Precision1 kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Precision1 kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Precision1 kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Precision1 kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Precision1 lenslerin üreticisi kimdir ?

  Precision1 , Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Precision1 kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Precision1 kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Precision1 kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  Precision1, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Precision1 reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Precision1 lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Precision1 kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Precision1 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Precision1 kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Precision1 kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Precision1 lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Precision1 kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Precision1 dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Precision1 lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Precision1’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Precision1 kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Precision1 kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Precision1 kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Precision1 kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Precision1 kontakt lensler günlük mü?

  Evet, Precision1 günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • Precision1 kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Precision1, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır

 • Precision1 kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Precision1 lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Precision1 kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Precision1 lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Precision1 kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Precision1 de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Precision1 kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Precision1 kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

PRECISION1 30PK Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hızlı teslimat

Pazartesi günü sipariş verdim çarşamba öğlen sorunsuz elime ulaştı. Teşekkürler.

18.8.2021 22:25
Yazan: Idil
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express