1-Day Acuvue TruEye

1
Paket Seçiniz
699,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm 1-Day Acuvue TruEye Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm 1-Day Acuvue TruEye
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • 1-Day Acuvue TruEye Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Materyal Narafilcon A
  Ürün Cinsi Tek kullanım, günlük kullan-at
  Su İçeriği %46
  Merkez Kalınlık 0.085
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 118
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullanım, günlük kullan-at
  Kutu İçeriği Kutuda 30 adet lens
  Teknoloji Hydraclear
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  Dezenfeksiyon Metodu İşleme için gerekirse MPS
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  Çap 14.2mm
  Temel Eğri 8.5mm, 9.00mm
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

1-Day Acuvue TruEye ile her gün o "yeni lens" hissinin tadını çıkarın. HYDRACLEAR® 1 Teknolojisi ile üretilen bu lensler, hiç lens yokmuş gibi bir rahatlık sağlar. Ayrıca gözlerinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olurlar.

Özellikler ve Faydalar

1-Day Acuvue TruEye günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Bu, bu bağlantıların her bir çiftinin yalnızca bir gün giyilmesi ve daha sonra atılması gerektiği anlamına gelir. 1-Day Acuvue TruEye, HYDRACLEAR 1 Teknolojisi sayesinde üstün, uzun süreli konfor sunar.

Bu teknoloji, sürekli olarak yağlanan bir yüzeyi korur ve sonuçta neredeyse hiç lens aşınmamasına benzer bir konfor sağladığı klinik olarak kanıtlanmış bir kontakt lens ortaya çıkar. 1-Day Acuvue TruEye kontakları da son derece rahattır çünkü narafilcon A adı verilen yüksek kaliteli silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme göze bol miktarda oksijen girmesini sağlayarak gözlerin gün boyunca nemli ve temiz kalmasını sağlar. Üstelik 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler UVA ve %99'dan fazla UVB ışınını engelleyebilir. Bu nedenle plajda, yürüyüş gezilerinde ve diğer yüksek UV ortamlarında güvenle giyilebilirler.

1-Day Acuvue TruEye, yakın ve uzak görüş reçeteleri için düzeltmeyle birlikte mevcuttur.

HYDRACLEAR 1, gözün oküler ortamının korunmasına yardımcı olmak için gözyaşı filmini çeken yüksek düzeyde ıslanabilir, pürüzsüz bir mercek sunarken aynı zamanda HYDRACLEAR ailesi içinde en yüksek hacimde ıslatma maddesine sahiptir.

Kimin İçindir?

1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri, miyop veya uzak görüşlülüğü olan ve üstün görme keskinliği, rahatlık ve nefes alabilirlik sağlamak için gelişmiş özelliklere sahip lensler arayan kişiler için önerilir. 1-Day Acuvue TruEye aynı zamanda meşgul profesyoneller veya lens bakımı rutininin zahmetinden hoşlanmayan aktif bir yaşam tarzına sahip herkes için de idealdir. Bu temaslar aynı zamanda alerjisi olan kişiler için de özellikle uygundur. Bunun nedeni, 1-Day Acuvue TruEye gibi günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin tortu birikmesine daha az eğilimli olmasıdır.

1-Day Acuvue TruEye Nasıl Takılır?

1 Günlük Acuvue TruEye yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu tip lensler için standart prosedürü izlemelisiniz. Kontakt lenslerinize veya gözlerinize dokunmadan önce ellerinizi yıkayıp kurulayın. İlk lensinizi, baskın elinizin işaret parmağıyla kutusundan çıkarın ve çok amaçlı bir solüsyonla durulayın. Merceği kontrol ederek kavisli, çanak benzeri bir şekle sahip olduğundan emin olun, ardından alt göz kapağınızı aşağıda tutmak için baskın elinizin parmaklarını kullanın. Yukarıya bakın ve merceği yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensin düzgün bir şekilde yerine yerleşmesine yardımcı olmak için birkaç kez göz kırpın. Bu adımları diğer mercekle tekrarlayın. 1-Day Acuvue TruEye düzgün bir şekilde takılırsa görüşünüz net olmalı ve gözleriniz gün boyu rahat hissetmelidir.

1-Day Acuvue TruEye Sıkça Sorulan Sorular

 • 1-Day Acuvue TruEye lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, 1-Day Acuvue TruEye lenslerle şekerleme yapamazsınız. 1-Day Acuvue TruEye, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu 1-Day Acuvue TruEye satın almam gerekiyor?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerini 6 ay boyunca kullanmak için 6 kutu lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • 1-Day Acuvue TruEye lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue TruEye lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da -Day Acuvue TruEye lensler, indirimlerden sonra 439,90 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangi 1-Day Acuvue TruEye indirimleri mevcut?

  1-Day Acuvue TruEye kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • 1-Day Acuvue TruEye başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue TruEye lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de 1-Day Acuvue TruEye kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de 1-Day Acuvue TruEye sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • 1-Day Acuvue TruEye Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet 1-Day Acuvue TruEye dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • 11-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet 1-Day Acuvue TruEye kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojel'den yapılmıştır. %46 su içeriğine sahiptirler.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen 1-Day Acuvue TruEye dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. 1-Day Acuvue TruEye lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • 1-Day Acuvue TruEye lenslerin üreticisi kimdir ?

  1-Day Acuvue TruEye, Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, 1-Day Acuvue TruEye lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak 1-Day Acuvue TruEye kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lens FDA onaylı mıdır?

  Evet, 1-Day Acuvue TruEye kontakt lens FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, bir doktorun öngörüsüne göre gençler ve potansiyel gençler tarafından kullanılabilir. Genel olarak, kullanmak için sabit bir asgari yaş yoktur. Yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir kararla kullanabilirsiniz. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir ve bunlar bir çocuk için kullanımı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörlerine dayanır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi 1-Day Acuvue TruEye lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • 1-Day Acuvue TruEye reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue TruEye lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, 1-Day Acuvue TruEye, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue TruEye ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  1-Day Acuvue TruEye, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • 1-Day Acuvue TruEye’ın tedarikçi firması kimdir ?

  1-Day Acuvue TruEye Günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue TruEye’ın üretimi durduruldu mu?

  Hayır, 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • 1-Day Acuvue TruEye’ın iç-dış işareti var mı?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensler günlük mü?

  Evet, 1-Day Acuvue TruEye günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • 1-Day Acuvue TruEye'ın su içeriği nedir?

  1-Day Acuvue TruEye kontakt lenslerin su içeriği %46'dir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Hangisi daha iyi ? : Acuvue Oasys kontakt lens mi yoksa 1-Day Acuvue Moist kontakt lens mi?

  Bu kontakt lensler 2 farklı kullanıcı için 2 ayrı lenstir; Acuvue Oasys 2 haftalık tek kullanımlık lenstir , 1-Day Acuvue Moist ise günlük tek kullanımlık lenstir. Her ikisi de gelişmiş konfor teknolojileri olan Hydraluxe ve Lacreon'a sahiptir. Farklı segmentleri hedefledikleri için bu şekilde karşılaştırılmaları zordur, ancak her iki ürünün de kendi segmentlerinde lider olduğu düşünülür. Özel ihtiyaçlarınızın neler olduğunu ve hangi lensin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek için doktorunuza danışın.

 • 1-Day Acuvue TruEye ve Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe arasındaki fark nedir?

  1-Day Acuvue TruEye şirketin tescilli Hydraclear'ını kullanırken Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, Hydraluxe'u kullanıyor. Her ikisi de stabil bir gözyaşı filmi yoluyla göz konforunu arttırmayı amaçlamaktadır. Hydraluxe, 2016 yılında tanıtılan daha yeni bir özelliktir. Her iki lens de günlük olarak atılabilir ve UV koruması sağlar. Sonuçta her iki lensin de kendine has özellikleri vardır ve özel ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için bir doktorunuza danışmak en iyisidir....

 • 1-Day Acuvue TruEye’ı ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  1-Day Acuvue TruEye günlük tek kullanımlık bir lenstir. Bir günlük kullanımdan sonra atılmalı ve yeni bir lensle değiştirilmelidir. Gece boyunca takmak için tasarlanmamışlardır.

 • 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri silikon hidrojelden mi yapılmıştır?

  Evet. 1-Day Acuvue TruEye kontakt lensleri, narafilcon A adı verilen ve artan oksijen geçirgenliğine izin veren silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır. Bu kontakt lensler, gözlerinize daha fazla oksijenin serbestçe geçmesini sağlar.

1-Day Acuvue TruEye Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ilk defa kullanıyorum

hayatımda ilk defa lens kullanıyorum bu ilk ürünümü trueye ile denedim deneyimim olmadığı için takması 10 dk sürdü gözümde hiç hissetmiyorum. oldukça ince bir yapıda.

28.3.2019 13:18
Yazan: ömer
5
(1/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express