Bausch+Lomb ULTRA

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
253,70 ₺
*4 Kutu Bausch+Lomb Ultra
*150 TL Hediye Çeki
*1 Adet Renu 360ml
1 Adet Renu 100ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Bausch+Lomb ULTRA Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Bausch+Lomb ULTRA
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Bausch+Lomb ULTRA Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Materyal Samfilcon A
  Teknoloji MoistureSeal
  Su İçeriği %46
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 163 Dk/t (-3.00D için merkezde)
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Merkez Kalınlık 0.07 mm (@ -3.00D)
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Kullanım Şekli Aylık
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  Nemlilik Maddesi İçerir Hayır
  % Mercek Malzemesi %54 samfilcon A
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel
  Çap 14.2 mm
  Temel Eğri 8.5 mm
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25 D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Bausch + Lomb ULTRA kontakt lensler (6'lı paket) dijital çağ için tasarlanmıştır. Özel MoistureSeal™ Teknolojisi ile üretilmiş bu kontakt lensler, gözlerin canlı ve sağlıklı kalmasını sağlamak için olağanüstü nemlendirme sağlar. Ayrıca daha fazla konfor için konik kenar tasarımına sahiptirler. Bausch + Lomb ULTRA kontakt lenslerle, dijital ekrana bakarken bile gün boyu konfor ve sürekli net görüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikler ve Faydalar Bausch + Lomb ULTRA lensler, dijital göz yorgunluğundan kaynaklanan kuruluğa yardımcı olan aylık tek kullanımlık lenslerdir. 30 gün boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler.

Bausch + Lomb ULTRA kontakt lensler, MoistureSeal Teknolojisi sayesinde olağanüstü nefes alabilirlik ve konfor sağlar. Bu teknoloji, nemin %95'ini 16 saate kadar koruyabilen, nefes alabilen bir lens oluşturmak için silikon ve PVP kombinasyonunu içerir. Bu, özellikle dijital cihazların yoğun kullanıcıları için rahat bir lens takma deneyimi sağlar. Bausch + Lomb ULTRA kontakt lensleri yakın ve uzak görüşlü reçeteler için uygundur .

Kimin İçindir

Bausch + Lomb ULTRA lensleri, bilgisayarlarında çalışan veya dijital cihazları kullanarak saatlerce vakit geçiren kişiler için mükemmel bir seçenektir. Özellikle kuru gözler, yorgun gözler ve bulanık görme gibi dijital göz yorgunluğu belirtileri yaşayan dijital cihazların yoğun kullanıcıları için faydalıdır. Bausch + Lomb ULTRA kontakt lensler aynı zamanda büyük bilgisayar gözlüklerine rahat bir alternatif isteyen dijital cihaz kullanıcıları için de idealdir. Bausch + Lomb ULTRA kontakt lensleri dijital ekrana bakarken bile net ve rahat görün. Bausch + Lomb ULTRA ve diğer kontakt lenslerinizi Gözüm Optik- Lensci.com 'dan bugün sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın !

Dijital göz yorgunluğu nedir

Bilgisayar görme sendromu olarak da bilinen dijital göz yorgunluğu, dijital cihazların uzun süreli kullanımı nedeniyle ortaya çıkan bir grup göz ve görme ile ilgili sorunu ifade eder. Dijital göz yorgunluğu, daha basit bir şekilde, dijital ekranın önünde birkaç saat kaldıktan sonra hissedilen göz rahatsızlığı olarak da tanımlanmaktadır. Dijital göz yorgunluğu hem oküler hem de oküler olmayan semptomlara neden olur. Oküler semptomlar arasında yorgun gözler, yaşarma, bulanık görme, yanma hissi, kızarıklık ve çift görme yer alır. Öte yandan oküler olmayan semptomlar arasında baş ağrıları, boyun ve omuz ağrıları ve genel yorgunluk yer alır. Dijital cihaz kullanıcılarının yaklaşık %90'ı dijital göz yorgunluğu belirtileri yaşamaktadır ancak bu durum, iki veya daha fazla dijital cihazı aynı anda kullanan kişiler arasında daha yaygındır.

Bausch + Lomb ULTRA Nasıl Takılır

Bausch + Lomb ULTRA kontaklar yumuşak tek kullanımlık kontaklardır ve bu nedenle bu tip lensler için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Bausch + Lomb ULTRA kontakt lensleri doğru şekilde takılırsa gözleriniz rahat ve görüşünüz net olur.

Bausch+Lomb ULTRA Sıkça Sorulan Sorular

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Ultra satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Ultra lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Ultra lenslerle kestirebilirsiniz. Ultra, gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Ultra lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Ultra kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Ultra kontakt lensler, indirimlerden sonra 337,31 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangi Ultra indirimleri mevcut?

  Ultra kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Ultra’nın tedarikçi firması kimdir ?

  Ultra aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • Ultra kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Ultra dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Ultra lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch & Lomb üzerinden temin edilmektedir.

 • Ultra kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Ultra kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Ultra Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Ultra dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Ultra başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Ultra lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Ultra kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Ultra kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Ultra kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Ultra sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Ultra kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Ultra lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Ultra kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Ultra kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Ultra kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Ultra kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Ultra kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Ultra kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Ultra kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Ultra reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Ultra lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Ultra kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Ultra kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Ultra kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Ultra kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Ultra kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Ultra lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Ultra kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Ultra lensler , Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılır. %46 su içeriğine ve Asferik lens tasarımına sahiptirler.

 • Ultra lensleri aylık mı?

  Evet, Ultra kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Ultra kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Ultra kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Ultra lenslerin üreticisi kimdir ?

  Ultra, Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Ultra kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Ultra ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Ultra lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Ultra kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Ultra lensleri aylık mı?

  Evet, Ultra kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Ultra kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Ultra, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Ultra’nın su içeriği nedir ?

  Ultra , su içeriği %46’dır.Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Ultra’da indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Ultra, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Ultra kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Ultra’nın üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Ultra kontak lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Bausch + Lomb Ultra kontakt lenslerini ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  Bausch + Lomb Ultra kontakt lensleri aylık lenslerdir, 30 gün süreyle geçerlidir (geceleri temizlenir ve saklanır), ardından imha edilmelidir. 7 güne kadar uzun süreli kullanım modunda takılabilir.

 • Bausch + Lomb Ultra Lensleri iyi mi ?

  Evet, Bausch + Lomb Ultra, güvenilir, aylık tek kullanımlık kontakt lens arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir. Ultra, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve üreticinin markaya Astigmat ve Multifokal seçeneklerini eklemesiyle piyasada sağlam bir performans geçmişine sahiptir.

 • Bausch + Lomb Ultra kontakt lensleri ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  Bausch + Lomb Ultra kontakt lensler , nemliliğin %95'ini 16 saat boyunca korumasını sağlayan MoistureTechnology ile üretilmiştir. Bu teknoloji gün boyu rahat olmanızı ve net bir görüşe sahip olmanızı sağlar.

Bausch+Lomb ULTRA Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

EN İYİ LENS

1 aydır aynı lensleri kullanıyorum. Ne yanma batma kızarma var ne başka bir şey. Gözümde sanki yokmuş gibi. Takması çıkarması çok kolay. Bana Acuvue'den sonra çok iyi geldi. Ayrıca daha dayanıklı gibi duruyor. Düşünmeden alın derim.  

19.12.2023 14:56
Yazan: ALİ OSMAN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

10/10 MEMNUNİYET

her zaman güvenle aldığım ve düzgün kullanımında 1-5 ay giden lensim kessinlikle tavsiyemdir

24.10.2023 19:36
Yazan: Sacide
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

çok iyi

purevision 2'den buna geçtim. elde hissi bile farklı hiç sorun yaratmadı

16.11.2020 16:39
Yazan: okan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MÜKEMMEL

1.5 AY ÇIKARMADAN RAHATÇA KULLANABİLDİĞİM LENS KALİTESİ VE RAHATLIĞI YETER KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM ECZANELERDEN ALDIKLARIM HEP BAYAT ÇIKTI BU MARKADA ALACAKSANIZ BURADAN ALMANIZI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM LENSLERİ ORİJİNAL VE TAZE

18.5.2020 23:28
Yazan: LEYLA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

bana en uygun lens

yaklaşık bir buçuk senedir kullanıyorum arada bulamadığım oldu ve marka değiştirdim. bunu haftalık dinlendirme ile 30 gün rahat kullanıyorum diğerlerinde 12 gün bile kullanamadığım oldu. ben çok memnunum tabi kişiye göre değişebilir kuzenlerim bu markayı kullanamadı çok sert veya kalın geldi sözlerinde hissedip rahatsız oldular

11.5.2020 16:19
Yazan: asdfgh
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Kesinlikle Tavsiye Ediyorum

Gün içinde çok fazla ekrana bakanlar için oldukça iyi kaliteli bir lens haftalık dinlendirme ile gözünüzden hiç çıkarmadan ayı rahat çıkarıyor.

23.9.2019 09:53
Yazan: Mevlüt
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok iyi

Oğluma aldım geçen yıl, çok memnun kalmış. Bu yıl yine aynısından sipariş ettim. Fiyat biraz pahalı ama değer.

7.9.2017 12:13
Yazan: Emin
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Super ötesi

Bu lensler gercekten harika! Kalitesi 10 numara ne yazikki cok pahali yeni bir urun ama muhtesem gözlerim ameliyatli oldugu icin her lensi kabul etmiyor doktorum bunun numunesini vermisti denedigim icin biliyorum o yuzden cok tavsiye ettigim bir çeşit :))

11.8.2017 13:14
Yazan: kullanilmiyor
5
(1/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express