Air Optix Aqua

1
Paket Seçiniz
549,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Air Optix Aqua Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Air Optix Aqua
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Air Optix Aqua Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Saydam yumuşak kontakt lens
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Su İçeriği %33
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 110
  Merkez Kalınlık 0,08 mm (-3,00D)
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Aylık planlı değişim
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  % Mercek Malzemesi %67 lotrafilcon B
  Çap 14.20 mm
  Temel Eğri 8.60 mm
  Sferik Güç -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.75D, -7.50D, -7.25D, -7.00D, -6.75D, -6.50D, -6.25D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,25D, +0,50 D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE MÜŞTERİ HİZMETLERİNE STOK SORUNUZ!

Air Optix® AQUA kontakt lensler (6'lı paket), gözlerinizi bir aya kadar temiz, nemli ve rahat tutacak şekilde üretilmiştir. İnanılmaz derecede nefes alabilen bir lens olan Air Optix AQUA, diğer popüler kontakt lens markalarına kıyasla gözlerinize beş kata kadar daha fazla oksijen ulaşmasını sağlar. Bu aylık tek kullanımlık lensler aynı zamanda görüşünüzü net tutmak için tortu birikmesine de karşı koyar. 1. günden 30. güne kadar taze ve rahat kalan temaslar için Air Optix AQUA'yı seçin.

Özellikler ve Faydalar

Air Optix AQUA kontakt lensler aylık tek kullanımlık lenslerdir; yani değiştirilmeleri gerekmeden önce 30 güne kadar günlük olarak takılabilirler. Uyumadan önce bunları çıkarıp temizleyin, sabah tekrar takın ve ay sonunda atın. Air Optix AQUA ayrıca 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilir. Ancak göz doktorunuz farklı bir kullanım programı önerirse, onların yönlendirmelerine uymak en iyisidir.

Air Optix AQUA kontakları, lensleri tahriş edici kalıntılardan korumaya yardımcı olmak için ultra ince bir koruyucu katman oluşturan SmartShield® Teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ayrıca size net ve rahat bir görüş sağlamak için lens yüzeyini nemli tutar. Air Optix AQUA kontakları aynı zamanda lenslerin nefes almasını ve kahvaltıdan yatma zamanına kadar nemi tutmasını sağlayarak ay boyunca rahat bir lens takma deneyimi sağlayan TriComfort™ Teknolojisine de sahiptir.

Bu lensler aynı zamanda beyaz, sağlıklı görünen gözler için besleyici oksijenin lensin içinden akmasını sağlayan, son derece nefes alabilen silikon hidrojel malzemeden (lotrafilcon B) yapılmıştır. Ayrıca Air Optix AQUA temas noktaları, gün boyu konfor için birikinti oluşumuna direnecek şekilde tasarlanmış ultra pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Air Optix® AQUA kontakları, lensin son derece nefes alabilen, tortulara karşı dayanıklı ve iyi nemlendirilmiş olmasını sağlayan bir dizi gelişmiş teknolojiye sahiptir.

Kimin İçindirler

Air Optix AQUA kontakları hassas gözlere sahip kişiler içindir. Ayrıca lens kuruluğu nedeniyle tahriş yaşayan kontakt lens kullanıcıları için de idealdir. Air Optix AQUA kontakt lensler, konfor endişesi olmadan kontakt lensleriyle uyumak isteyen kişiler için de iyi bir seçimdir. Bunları kendiniz denemeye hazır olduğunuzda Gözüm Optik - Lensci.com'daki en düşük kontakt lens fiyatlarına göz atmayı unutmayın.

Air Optix Aqua Sıkça Sorulan Sorular

 • Air Optix Aqua lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Air Optix Aqua lenslerle kestirebilirsiniz. Air Optix Aqua, gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix Aqua ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Hangi Air Optix Aqua indirimleri mevcut?

  Air Optix Aqua kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Air Optix Aqua lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Air Optix Aqua kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Air Optix Aqua kontakt lensler, indirimlerden sonra 387,68 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Air Optix Aqua dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Bausch & Lomb gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Air Optix Aqua lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Air Optix Aqua kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Air Optix Aqua sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Air Optix Aqua kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Air Optix Aqua kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Air Optix Aqua ve HydraGlyde arasındaki fark nedir?

  Air Optix Aqua ve Air Optix plus HydraGlyde, SmartShield (tortu birikmesine dirençli pürüzsüz yüzey tasarımı) da dahil olmak üzere çok benzer tasarımlara ve malzemelere (aynı olmasa da) sahiptir. HydraGlyde ürünü tam olarak ; üreticinin en yeni nem teşvik teknolojilerinden biridir. HydraGlyde, yerleşik bir ıslatma maddesi ile nemi çekmek ve tutmak için tasarlanmış bir mercek malzemesinin birleşimidir ve sonuçta zaman içinde tipik merceklerden daha yüksek düzeyde nem ve konfor sağlar. Air Optix Aqua'nın HydraGlyde içermemesi, daha düşük kalitede bir lens olduğu anlamına gelmez çünkü HydraGlade lens her kullanıcı için uygun olmayabilir. Uzmanınızın rehberliği özel ihtiyaçlarınızı belirlemenize yardımcı olacaktır.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, Air Optix Aqua lensleri düşük su içeriğine (%33) sahip olduğundan kuru gözlü kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Air Optix Aqua kontakt lensler SmartShield Teknolojisi sahip oldukları için kuru gözlere de iyi gelir.

 • Air Optix Aqua kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Air Optix Aqua lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Air Optix Aqua de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Air Optix Aqua kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Air Optix Aqua kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Air Optix Aqua’da indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Air Optix Aqua, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Air Optix Aqua kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix Aqua ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Air Optix Aqua kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Air Optix Aqua kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Air Optix Aqua kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Air Optix Aqua kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Air Optix Aqua kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Air Optix Aqua kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Air Optix Aqua kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Air Optix Aqua kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Air Optix Aqua, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Air Optix Aqua yenileyebilir miyim?

  Evet, Air Optix Aqua lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Air Optix Aqua hangi tür kontakt lenslerdir?

  Air Optix Aqua, Aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmışlardır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Aqua kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Air Optix Aqua satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Air Optix Aqua kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Air Optix Aqua lensler , Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılır. %33 su içeriğine ve Asferik lens tasarımına sahiptirler.

 • Air Optix Aqua kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Air Optix Aqua lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Air Optix Aqua kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Aqua kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Air Optix Aqua kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Air Optix Aqua lensleri aylık mı?

  Evet, Air Optix Aqua kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Air Optix Aqua lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Air Optix Aqua kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik-Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Air Optix Aqua’yı ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  Air Optix Aqua kontakt lensler, her günlük kullanımdan sonra çıkarılmaları, temizlenmeleri ve saklanmaları koşuluyla 30 güne kadar takılabilir. Ayrıca doktorunuzun kontrolü altında 6 geceye kadar ( gece boyunca) takılabilirler.

 • Air Optix Aqua’da indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Air Optix Aqua, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Aqua’in iç-dış işareti var mı?

  Air Optix Aqua kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Hayır olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Air Optix Aqua lenslerin üreticisi kimdir ?

  Air Optix Aqua, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Air Optix Aqua ile uyuyabilir misiniz?

  Evet, Air Optix Aqua, Doktorunuz tarafından onaylanması halinde 6 geceye kadar takılabilir.

Air Optix Aqua Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜR :)

Daha önce başka bir lens siparişi vermiştim ufak bir hata yapmışım lensin çapına bakmadan almışım. 1 çift lensi kullandığım halde hemen yardımcı olup bana bu lensi önerip ertesi gün tam kutu yollayıp aradaki fiyat farkını kartıma yollayan süper bir firma...:) Önce takdir sonra teşekkür ederim minnettarım ve artık hep müşterinizim:)

11.1.2022 11:43
Yazan: NİLÜFER
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

bu ne hız

sipariş verdiğim günün ertesinde gelmesi efso oldu. teşekkürler

26.10.2021 13:24
Yazan: tuğba
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HARİKA LENSLER

İLK KEZ DENİYORUM ÇOK BEĞENDİM .LENSİN KALINLIĞI ÇOK İYİ NE KALIN NE ÇOK İNCE TAKARKEN HİÇ ZORLANMADIM GÖRÜNTÜDE ÇOK NET ÇOK SEVDİM KAYMADA YAPMIYOR.

14.6.2021 11:55
Yazan: EBRU
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ÇOK İYİ

Uzun yıllardır lens kullanan bırı olarak şiddetle tavsiye ediyorum.Bundan öncesinde Air optix hydraglyde kullanıyordum ve çok memnundum sonra aqua yı merak ettım ve denemek istedim ve keşke daha önce deneseydım dedım hydraglyde a cok daha ınce ve konforlu bundan sonraki lens trcıhım aqua serısı olacaktır. Mağaza oldukça ilgili ve hızlı.Siparişim elime  buçuk günde ulaştı.
Teşekkürler Lensci.com

21.5.2021 23:25
Yazan: melahatnur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

AİR OPTİX AQUA

Çok memnunum iyi ki almışım gayet rahat bir lens sitenin ilgi ve alakasıda çok güzeldi 2 gün içerisinde elime ulaştı lensci.com sitesine teşekkür ediyorum tavsiye ediyorum

27.2.2021 20:27
Yazan: NEJLA
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Kaliteli ve Hesaplı

Lensci.com artık başka yerleri aramadan direkt Lens almak için uğradığımız yer oldu. Hızlı Hesaplı ve orjinal ürünler almak isteyen Mutlaka uğramalı bence. Teşekkürler Lensci.com ve ekibine.

18.11.2019 14:40
Yazan: Yurtsever
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok iyi

Araştırdığım diğer optiklere kıyasla fiyatı çok çok uygun. İki gün içinde elime ulaştı.

12.3.2019 13:18
Yazan: Aminat
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Şu ana dek harika

Kargolama ve teslim elime tam 20-22 saatte gerçekleşti. Şu ana dek her şey mükemmel. Kocaman kutudan da 2 tane siparişim geldi. Daha önce kullandığımdan farklı bir paket geldi ama bunun üzerinde "Sadece Türkiye'de satılmak içindir" şeklinde ibare var. Başka sitelerdeki üzerinde caponca şeyler yazıyordu :D Yani kullanma fırsatım olmadı ama aynı marka aynı ürün, daha ucuza aldım... Kullanınca kör olmazsam, lensci.com ile devam edeceğim.. :)

24.1.2019 19:26
Yazan: Murat
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Güvenilir

Uygun fiyat.hızlı kargo çok memnun kaldım.Teşekkürler.

14.4.2017 18:35
Yazan: Fatma
5
(0/0)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Oldukça başarılı

3 seneden beri bu lensi kullanıyorum ve gayet memnunum. Oksijen geçirgenliği yüksek ve çapı 14.2 mm. Gözde rahat hissetiriyor. Nadiren kayma ve batma yapabiliyor ama göz damlası damlattığınızda geçiyor.
Genel olarak tavsiye ederim ancak biraz bünye ile ilgili sanırım. Başkasının takarken rahat ettiği lens size iyi gelmeyebilir. O yüzden doktora iyice muayene olup gözünüzün çapını ölçtürün. Yoksa deneme yanılma ile size en uygun olanı bulmanız lazım.

21.8.2016 21:16
Yazan: Yusuf Bahadır
4
(3/0)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

2. Denediğim Lens

İlk B&L nin Soflens 59 isimli ürünü kullanmıştım fakat çok kötü bir lensti göze taktıktan 5-6 saat sonra artık çıkar beni diyodu resmen. Sonra Air Optix Aqua aldım soluüsyon olarakta aynı üreticinin Opti Free Express isimli solüsyonunu kullandım bazen lensle yattığım oluyodu çok rahat bir lens nadiren kayma yapıyodu gözümde ondada göz kırptığımda düzeliyodu zaten tavsiye ederim

31.5.2016 20:43
Yazan: Burhan
5
(3/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express