Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric (Astigmatlı)

1
Paket Seçiniz
749,90 ₺
 • Kazancınız
  199,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 4.299,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.3
14.3

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric (Astigmatlı) Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric (Astigmatlı)
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric (Astigmatlı) Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Ürün Cinsi Numarali saydam lens
  Kutu İçeriği 30 lens
  Su İçeriği %38
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 121 (-3.00D)
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Tek kullanımlık: Günlük kullan-at
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  % Mercek Malzemesi %62 senofilkon A
  Çap 14.3 mm
  Temel Eğri 8.5
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75 D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D
  Merkez Kalınlık 0.085mm (-3.00D)

Ürün Bilgisi

Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler gün boyu net, tutarlı ve sabit görüş sağlar. HydraLuxe™ Teknolojisine sahip bu lensler, yorgun göz hissini geçmişte bırakıyor.

Özellikler ve Faydalar

Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensler, bulanık görmeye neden olan yaygın bir göz rahatsızlığı olan astigmatizmi gidermek için tasarlanmış günlük tek kullanımlık lenslerdir. Her bir çift çıkarılıp atılmadan önce yalnızca bir gün takılmalıdır. Ertesi sabah yeni bir çift lens takmanız yeterli.

Acuvue'nun benzersiz BLINK STABILIZED® Tasarımı ve HydraLuxe™ Teknolojisi sayesinde, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensleri taktığınız andan itibaren çöpe attığınız ana kadar size net ve sabit bir görüş sağlamayı garanti eder .Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric aynı zamanda silikon hidrojel lenslerdir, yani hidrojel lenslerden daha üstün bir düzeyde konfor, nem tutma ve esneklik sunarlar. Ayrıca bir kontakt lenste mevcut olan en yüksek düzeyde UV korumasını sunarlar.

Kimin İçindir

Astigmat, korneanın düzensiz bir eğriliğe sahip olması durumunda ortaya çıkar ve bu da görüşünüzün bulanık veya çarpık görünmesine neden olabilir. Bu düzensiz eğrilik, ışığın korneadan geçişini telafi etmek için özel merceklere sahip gözlüklerle düzeltilebilir, ancak bu seçenek, rahatlık tercih eden kişiler için ideal değildir. Astigmat, belirli bir şekilde göze yönlendirilmesi gerektirir ve bu yönelim sabit olmalıdır. Göz kırpma veya başın eğilmesi nedeniyle kontakt lensler kaydığında yada döndüğünde kullanıcının görüşü etkilenebilir. Neyse ki Acuvue'nun BLINK STABILIZED® Tasarımı ile temas noktaları her göz kırpmada doğal olarak yeniden hizalanır, böylece gün boyunca kaymaz veya dönmezler. Bu özellik sayesinde Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric size gün boyu net, tutarlı ve istikrarlı bir görüş sağlayabilir.

Astigmat Hakkında

Astigmat, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatı olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmat gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric (Astigmatlı) Sıkça Sorulan Sorular

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lenslerle şekerleme yapamazsınız. Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric satın almam gerekiyor?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerini 6 ay boyunca kullanmak için 6 kutu lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet , Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler düşük su içeriğine (%38) sahip olduğundan kuru gözleri olan kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lensler kuru gözlere de iyi gelebilir ; Gözyaşı aşılanmış bir tasarıma sahip olup, yorgun göz ve kuruluk semptomlarını azaltmaya yardımcı olur.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensler, indirimlerden sonra 590,32 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensin iç-dış işareti var mı?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensi ne kadar süreyle kullanabilirim?

  1 kutu Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric, size 1 ay yetecektir. Her iki göz için de lens satın alacağınızda, en az 2 kutuya ihtiyaç olacaktır. Her iki göz için bu miktarın iki katı olacağını unutmayın.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensin 6’lı setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensin 6’lı setinin maliyeti 3.541,90 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir. Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensin 6’lı se içeriği: 6 kutu Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lens

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric ‘in tedarikçi firması kimdir ?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric Günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontak lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler günlük mü?

  Evet, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lenslerin üreticisi kimdir ?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric, Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric 'in su içeriği nedir?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenslerin su içeriği %38'dir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric’in dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lenste ki çizgiler ne içindir?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric kontakt lensüzerindeki çizgiler, lensin göze nasıl oturduğunu anlamak için kullanılan yönlendirme işaretleridir. Doktorunuz lensin yerine oturup oturmadığını kontrol ederken bu çizgileri kullanacaktır; lens üzerindeki küçük çizginin alt göz kapağının yanında gözün alt kısmına konumlandırılması gerekir.

 • Acuvue'nun Göz Kırpmayı Sabitleme özelliği nedir?

  Astigmatlı kontakt lenslerin sabit kalması için göze belirli bir şekilde yerleştirilmesi gerektirir. Lensler göz kırpma, baş eğme vb. nedenlerle kaydığında ve döndüğünde görmeye etki edebilir. Göz Kırpmayı Sabitlemeli tasarımla, göz hareketlere direnir ve kullanıcıya net ve tutarlı bir görüş sağlamak için göze ihtiyaç duyduğu yönde oturmayı sağlar.

 • Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric’in faydaları nelerdir?

  Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric’in bariz faydaları, günlük bir lensin getirdiği tüm faydalarla birlikte astigmatizmayı gidermek için tasarlanmış günlük bir lens olmasıdır. Bunun dışında , Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric bir silikon hidrojel lenstir; bu da, tedavi edilebilecek düzeyde bir konfor, nem tutma ve esneklik sunduğu anlamına gelir ... Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric ayrıca markanın gün boyu nem sağlamaya yardımcı olan tescilli ıslatma teknolojisi HydraLuxe'u da içeriyor.

Oasys 1-Day with HydraLuxe Toric (Astigmatlı) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express