Air Optix Colors Renkli Lens

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
287,70 ₺
*4 Kutu Air Optix Colors
*150 TL Hediye Çeki

2 Adet Renu 360 ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Renk
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm Air Optix Colors Renkli Lens
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Aylik degisimli renkli lens.
  Kutu İçeriği Kutuda 2 adet olarak satışa sunulur.
  Su İçeriği %33
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 138 (-3.00D)
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Önerilen Kullanım Süresi 1 ay
  Kullanım Şekli Sadece günlük kullanım
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  % Mercek Malzemesi %67 lotrafilcon B
  Çap 14.2 mm
  Temel Eğri 8.6 mm
  Sferik Güç -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00 D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1.25D, -1.00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25 D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5.50D, +5.75D, +6.00D

Ürün Bilgisi

Görünümünüzü Air Optix Colors kontakt lenslerle yükseltin. Aralarından seçim yapabileceğiniz 12 çekici renk ile bu lensler, doğal göz renginizi geliştirmenize olanak tanır. Air Optix Colors kontakt lensleri ayrıca berrak, beyaz ve sağlıklı görünen gözler için güzel renkleri yüksek oksijen akışıyla birleştirir. Air Optix Colors gözleri güzelleştiren 12 renk seçeneğiyle sunulur: Ametist, Mavi, Parlak Mavi, Kahverengi, Zümrüt Yeşili, Gri, Yeşil, Bal, Saf Hazel, Gümüş Gri, Gerçek Safir ve Turkuaz .Görme düzeltmesine ihtiyaç duyanlar için farklı reçete dioptrileri de mevcuttur.

Özellikler ve Faydalar

Air Optix Colors, 1. günden 30. güne kadar üstün, güvenilir konfor sağlayan, sonrasında çıkarılıp atılması ve yeni bir çift ile değiştirilmesi gereken, aylık tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Alcon'un yenilikçi 3'ü 1 arada Renk Teknolojisi sayesinde bu kontakt lenler size çarpıcı ama tamamen doğal bir etki verir. Bu teknoloji, parlaklık ve derinlik için bir iç halkaya, göz renginin geliştirilmesi için bir ana renge ve belirginlik için bir dış halkaya sahiptir. Benzersiz SmartShield® Teknolojisine sahip Air Optix Colors, tutarlı konfor için nem seviyesini korur. Bu teknoloji ayrıca merceğin tahriş edici yüzey birikintilerinden korunmasına da yardımcı olur. Ayrıca, lensin günlük kozmetik ürünlerinin kullanımından kaynaklanan değişikliklere karşı direnmesine yardımcı olur. Air Optix Colors ayrıca son derece rahattır çünkü %33 su içeriğine sahip bir silikon hidrojel malzeme olan lotrafilcon B'den yapılmıştır. Silikon hidrojel kontaklar gözlere bol miktarda oksijen ulaşmasını sağlayarak gözlerin berrak, beyaz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Hem açık hem de koyu göz renklerine yönelik ince ve canlı geliştirmelerle Air Optix Colors herkese uygun bir seçeneğe sahiptir.

  Renk Şeması

Renk şeması

Kimin İçindir

Air Optix Colors, doğal göz rengini zarif bir şekilde geliştirmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca aylık tek kullanımlık kontakt lenslerin rahatlığını tercih eden kişiler için de idealdirler. Ek olarak, bu son derece nefes alabilen kontakt lensler, tek bir kontakt lenste görme düzeltmesi, estetik iyileştirme ve rahatlık arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Air Optix Colors kontakt lenslerle doğal göz renginizi geliştirmeye hazır mısınız? Bu bağlantıların sizin için uygun olup olmadığını görmek için göz doktorunuzu ziyaret edin. Bu lensleri kendiniz denemeye hazır olduğunuzda Gözüm Optik - Lensci.com'daki en düşük kontakt lens fiyatlarına göz atmayı unutmayın.

Air Optix Colors Nasıl Takılır ?

Air Optix Colors yumuşak, tek kullanımlık kontaklardır ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Air Optix Colors doğru şekilde takılırsa gözleriniz rahat olmalı ve görüşünüz net olmalıdır.

Air Optix Colors Renkli Lens Sıkça Sorulan Sorular

 • Air Optix Colors lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Air Optix Colors lenslerle şekerleme yapamazsınız. Air Optix Colors, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Air Optix Colors satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 2 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 2 ay kullanıma uygun olmakla birlikte üç kutu aldığınızda 6 ay, 6 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Air Optix Colors lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Air Optix Colors kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Air Optix Colors kontakt lensler, indirimlerden sonra 362,89 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Colors lenslerin üreticisi kimdir ?

  Air Optix Colors, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Air Optix Colors kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Air Optix Colors kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Hangi Air Optix Colors indirimleri mevcut?

  Air Optix Colors kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Air Optix Colors kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Air Optix Colors kontakt lensi sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Air Optix Colors kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Air Optix Colors dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Air Optix Colors lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Air Optix Colors kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Air Optix Colors kontakt lensler, Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %33 su içeriğine ve Asferik lens tasarımına sahiptirler.

 • Air Optix Colors Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Air Optix Colors dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Air Optix Colors kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Air Optix Colors kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Air Optix Colors kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Air Optix Colors lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Air Optix Colors lensleri aylık mı?

  Evet, Air Optix Colors kontakt lensleri aylık tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Bunların 30 gün boyunca her gün takılmalı, geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması ve 30 gün sonra yeni bir setle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Air Optix Colors’ı başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Air Optix Colors lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Air Optix Colors tedarikçi firması kimdir ?

  Air Optix Colors , Renkli Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • Air Optix Colors kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Air Optix Colors kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik - Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Air Optix Colors kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Colors kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Air Optix Colors kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Air Optix Colors lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Air Optix Colors kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Air Optix Colors kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Air Optix Colors kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Colors kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Air Optix Colors reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Air Optix Colors lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Air Optix Colors kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Air Optix Colors kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Air Optix Colors kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Air Optix Colors’ın su içeriği nedir?

  Air Optix Colors, %33 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Air Optix Colors kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Air Optix Colors, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Air Optix Colors’ın üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Air Optix Colors kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Air Optix Colors kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Air Optix Colors kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Air Optix Colors kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Air Optix Colors kontakt lensin iç-dış işareti var mı?

  Air Optix Colors kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Air Optix Colors kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix Colors ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Air Optix Colors doğal görünüyor mu?

  Air Optix Colors ,seçtiğiniz renk tonuna bağlı olarak hafif bir efektle veya dönüştürücü bir göz rengi değiştirme efektiyle doğal rengi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Air Optix Colors, doğal bir etki sağlamak için 3 geliştirme bölgesi kullanır: aydınlatma etkisi için bir iç halka, göz rengini dönüştürmeye yardımcı olan bir orta halka ...

 • Air Optix Colors aylık mı?

  Evet, Air Optix Colors aylık tek kullanımlık kontakt lenslerdir.

 • Air Optix Colors kontakt lensin bir kutusu ne kadar sürer?

  Air Optix Colors kontakt lensin bir kutusu (2 lens, 2 aylık bir tedarik) size iki ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • Air Optix Colors kontakt lensin hangi renkleri var?

  Air Optix Colors Ametist, Mavi, Parlak Mavi, Kahverengi, Zümrüt Yeşili, Gri, Yeşil, Bal, Saf Hazel, Gümüş Gri, Gerçek Safir ve Turkuaz renklerinde mevcuttur.

Air Optix Colors Renkli Lens Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

3 yıldır sizden lens alıyorum. her defasında aynı kalite özveri ile kargom geliyor. bu siparişimde acil olduğu için iletişime geçtim canlı destekten Zeynep hanımın ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum. aynı gün kargo yaptılar ertesi gün ulaştı. uzun yıllar daha tek adresim olacağınız kesin. Teşekkürler

27.12.2023 17:07
Yazan: hale
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

hızlı ve kaliteli hizmet

lensci.com dan bu 2. alışverişim.Gercekten cok hızlı kargo hizmeti ve ilgili müşteri temsilcileri var özellikle şenay hanımada  ilgisinden dolayı cok teşekkür ederim kaliteli ve güvenilir aynı zamanda en uygun fiyatlı site bundan sonra lenslerimi hep sizden alacağım teşekkürler lensci.com
ayşe gür

26.2.2021 19:19
Yazan: ebru
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Doğal

2 çift lens geldi, fotoğrafta 6 çift gözüküyor, onun dışında rahat, doğal renk.

30.10.2020 15:49
Yazan: Betül
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

kullandığım en konforlu renkli numaralı lens

yaklaşık 15 saat gözümde kalıyor. yanma, batma v.b. durum hiç olmadı.6 senedir lens kullanıyorum. renkli numaralı lens olarak kullandığım en konforlu lens. gözümde varlığını unutuyorum. kahverengi gözlüyüm. 3 rengini kullandım. green rengi belirgin değil. zümrüt yeşili biraz daha belirgin. ama göz rengim belli olsun istiyorsanız gümüş gri rengi tavsiye ederim.

24.3.2020 15:03
Yazan: esra
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok Memnun Kaldım

Bundan önce soloticadan yıllık renkli lens aldım + derecede aylık üretmedikleri için yıllık almak zorundaydım mell rengini çok beğenerek sipariş verdim 2,5 ay bekledim geldiğinde büyük hayal kırıklığı yaşadım çünkü çok bulanık ve odaklama sorunu oldu resmen göremiyordum, Lensci.com dan air optixin renkli lensini sipariş verdiğimde 1 gün sonra elime ulaştı bugün gün boyunca kullanıp yarum yapıyorum, tek kelime ile harika grenn rengini sipariş verdim gözüm açık kahve ve çok natural duruyor ve görme durumum çok iyi batma yanma vs yok gibi.

29.11.2019 19:59
Yazan: DOĞAN
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Muhteşem firma

Alırken çok tereddüt etmiştim ama yorumlar haklı çıktı hızlı teslimat güvenilir ve uygun bir site artık daimi müşterinizim teşekkürler

16.11.2018 13:53
Yazan: Aslı nur
5
(1/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Air Optix ile aynı rahatlıkta

Air Optix Aqua kullanıyordum. Denemek için aldım ve kullanım olarak Aqua'daki rahatlığı yaşadığımı söyleyebilirim.

21.9.2017 13:52
Yazan: Emre
5
(0/1)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok doğal.

normalde gözlerim ela lens taktığım bile belli olmuyor çok doğal duruyor. Önce biraz fluluk vardı daha sonra geçti. Memnun kaldım sürekli alacağım lens.

12.7.2017 14:42
Yazan: ŞEYMA
5
(0/1)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

RENKLİ DENEYİM..

acuvue oasys kullanıyorum.. değişiklik olması amacıyla tereddütle aldım.. bc değerim 8,8 olmasına rağmen çok güzel oturdu gözlerime.. acuvue kadar ince bir yapısı yok ama rahatsız da etmiyor.. green olan kahve gözlerde muhteşem duruyor.. Şeffaf air optixlerden de memnun kalacağımdan eminim..

3.3.2017 08:28
Yazan: ŞULE
5
(2/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

DOĞAL

İki farklı yeşili var biri düz biri zümrüt yeşil. Yorum yapanların aslında bu farkı yazmaları gerek çünkü düz yeşil pek belli olmuyor. Hatta pure hazel yani ela, düz yeşilden daha fazla belli her ikisini de kullandım kahve gözlü biri olarak. Bu yüzden zümrüt yeşilini denemek istiyorum ama onun hakkında herhangi bir yoruma denk gelmedim maalesef. Yeşil de hangi yeşil, lütfen belirtin :)

12.1.2017 14:05
Yazan: SİNEM
4
(1/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok Güzel

Lens benim saydam kullandıklarıma göre biraz kalın ama çok doğal duruyor. Lens olduğu anlaşılmıyor bile. Ben de indirimli olduğu için yeşil aldım. Gözüm koyu kahve. Ela gibi durdu ve çok doğal oldu. Etrafı buğulu gibi his oluyor sadece. Onun dışında iyi.

12.8.2016 09:10
Yazan: özgür
5
(0/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

doğal

gözlerim kahverengi, green aldım. ela görünüyor, yeşil olduğu belli değil. kimse lens olduğunu fark etmedi,hattarenkli lens taktığımı bile fark etmediler.karanlık ortamda gözüm renkli görünmüyor. aydınlıkta ela görünüyor.
yalnız karşıya bakarken baktığım yer net görünürken, etraf buğulu gibi oluyor. 2 kutu saydam lens aldığım için bunun fiyatı çok uyguna geldi. teşekkürler

25.5.2016 14:17
Yazan: elif can
4
(2/1)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express