Freshlook ColorBlends (Hareli) Renkli Lens Numarasız

1
Paket Seçiniz
499,90 ₺
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Renk
14.5
14.5

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • Tüm Freshlook ColorBlends (Hareli) Renkli Lens Numarasız
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Renkli lens
  Önerilen Kullanım Süresi Aylık
  Kutu İçeriği Kutuda 2 adet lens
  Çap 14.50mm
  Temel Eğri 8.6 mm
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  % Mercek Malzemesi %45 fenfilkon A
  FDA malzeme grubu Grup 4 >%50 su iyonik polimer

Ürün Bilgisi

FreshLook® Colorblends ile yepyeni bir görünümü deneyimleyin. Bu kontakt lensler, ince ve doğal bir görünüm için 3 rengi 1 lenste harmanlayan ilk lenslerdir. FreshLook Colorblends, Sterling Grisi, Brilliant Blue, Gemstone Green, Pure Hazel ve True Sapphire gibi çeşitli benzersiz, çarpıcı tonlarda mevcuttur. Ayrıca yeşil, bal, gri, mavi, turkuaz, ametist ve kahverengi gibi çeşitli klasik tonlarda da mevcuttur. FreshLook ColorBlends, göz rengiyle doğal bir karışım ya da yepyeni bir görünüm yaşamak isteyenler için çarpıcı bir değişiklik sağlıyor.

Özellikler ve Faydalar

FreshLook Colorblends, 30 günde bir değiştirilmesi gereken aylık kontakt lenslerdir. Yine de her gece çıkarılmaları ve temizlenmeleri gerekiyor, ancak kullandığınız lensleri atmanız ve yeni bir çift kontakt lens takmanız gerekmeden önce daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlandılar. FreshLook Colorblends, Alcon'un üç rengi tek bir renkte birleştiren patentli 3'ü 1 arada teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ile gözleriniz doğal görünümünü korurken yeni ve derin bir renge bürünür.

Ayrıca FreshLook Colorblends, %55 su içeriğine sahip bir hidrojel malzeme olan phemfilcon A'dan yapıldığı için üstün konfor sağlar. Hidrojel temas noktaları gün boyu nemli kalır, böylece gözlerinizin taze kalmasını sağlar. FreshLook Colorblends +6.00D ila -8.00D aralığındaki reçetelerde mevcuttur. Ayrıca sıfır reçeteli lensler olarak da mevcutturlar, böylece mükemmel görüşe sahip olanlar bile doğal göz rengini kolayca değiştirebilir veya geliştirebilir.

Hareli Renk Şeması

Kimin İçindir

FreshLook Colorblends, doğal göz rengini yalnızca hafif bir şekilde geliştirmek isteyen kişiler için harika bir renkli kontakt lens seçeneğidir. FreshLook Colorblends aylık lenslerin rahatlığını tercih eden kontakt lens kullanıcıları için de idealdir. FreshLook Colorblends ayrıca tek bir kontakt lenste görme düzeltmesi, estetik iyileştirme ve uzun süreli konfor arayan herkes için iyi bir seçenektir. Doğal göz renginizi zarif bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, FreshLook Colorblends kullanmanın doğru zamanıdır . Bu lensleri denemek konusunda göz uzmanınıza danışın. Hazır olduğunuzda, bugün Gözüm Optik - Lensci.com'dan ColorBlends ve diğer en iyi kontakt lensleri sipariş ederek indirimli fiyatlarımızdan yararlanın!

FreshLook Colorblends Nasıl Takılır ?

FreshLook Colorblends yumuşak, tek kullanımlık kontaklardır ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. FreshLook Colorblends Renkleri doğru şekilde takılırsa gözleriniz rahat olmalı ve görüşünüz net olmalıdır.

Freshlook ColorBlends (Hareli) Renkli Lens Numarasız Sıkça Sorulan Sorular

 • FreshLook ColorBlends lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, FreshLook ColorBlends lenslerle şekerleme yapamazsınız. FreshLook ColorBlends, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • FreshLook ColorBlends lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da FreshLook ColorBlends kontakt lensler, indirimlerden sonra 328,49 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangi FreshLook ColorBlends indirimleri mevcut?

  FreshLook ColorBlends kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • FreshLook ColorBlends 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  FreshLook ColorBlends 4’lü setinin maliyeti 1.659,90 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.FreshLook ColorBlends 4’lü set içeriği: 4 kutu FreshLook ColorBlends ve 2 adet 360 ML Renu solüsyon

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de FreshLook ColorBlends kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de FreshLook ColorBlends kontakt lensi sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, FreshLook ColorBlends lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen FreshLook ColorBlends dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. FreshLook ColorBlends lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • FreshLook ColorBlends Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, FreshLook ColorBlends dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, FreshLook ColorBlends kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik - Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • FreshLook ColorBlends’i başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, FreshLook ColorBlends lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • FreshLook ColorBlends kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak FreshLook ColorBlends kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, FreshLook ColorBlends ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  FreshLook ColorBlends kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • FreshLook ColorBlends kontaklarına alerjim olabilir mi?

  FreshLook ColorBlends, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • FreshLook ColorBlends reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, FreshLook ColorBlends lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensler, Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojelden yapılmıştır. %55 su içeriğine ve Opak Renkli lens tasarımına sahiptirler.

 • FreshLook ColorBlends tedarikçi firması kimdir ?

  FreshLook ColorBlends, Renkli Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi FreshLook ColorBlends lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  FreshLook ColorBlends kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • FreshLook ColorBlends’ın su içeriği nedir?

  FreshLook ColorBlends, %55 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • FreshLook ColorBlends indirim var mı?

  Tipik olarak evet, FreshLook ColorBlends, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • FreshLook ColorBlends’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, FreshLook ColorBlends kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • FreshLook ColorBlends kontakları kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, FreshLook ColorBlends kontakları ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • FreshLook ColorBlends kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, FreshLook ColorBlends kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • FreshLook ColorBlends lenslerin üreticisi kimdir ?

  FreshLook ColorBlends, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • FreshLook ColorBlends doğal görünüyor mu?

  FreshLook Colorblends, seçtiğiniz renk tonuna bağlı olarak hafif bir efektle veya dönüştürücü bir göz rengi değiştirme efektiyle doğal rengi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kontakt lenste dönüşümün derecesi de renk seçimine göre değişir: Brilliant Blue daha belirgin bir renk değişimi sunarken, Blue'yu tercih ederseniz değişim daha hafif olur…

 • FreshLook ColorBlends kontakt lensin hangi renkleri var?

  FreshLook ColorBlends Ametist, Mavi,Yeşil, Gri , Bal , Saf Hazel, Gerçek Safir, Turkuaz, Parlak Mavi, Som Gri ve Zümrüt yeşili Renklerinde mevcuttur.

 • FreshLook Colorblends’i ne kadar süreyle kullanabilirim?

  FreshLook Colorblends, bir kutusu (2 lens, 2 aylık bir tedarik) size iki ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • FreshLook Colorblends kontakt lensleri nereden alabilirim?

  FreshLook Colorblends, Tüm seçenek ve renk yelpazesi ile birlikte Gözüm Optik – Lensci.com’dan reçetenizle birlikle online olarak satın alabilirsiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu FreshLook Colorblends satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 2 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 2 ay kullanıma uygun olmakla birlikte üç kutu aldığınızda 6 ay, 6 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

Freshlook ColorBlends (Hareli) Renkli Lens Numarasız Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Ürün de site de mükemmel

Sürekli kullandığım bir ürün. En uygun fiyat bu sitedeydi. Biraz araştırma yaptıktan sonra buradan alışveriş yapan herkesin çok memnun kaldığını görerek ben de ilk alışverişimi yaptım. Çokta memnun kaldım. Çok teşekkür ederim bundan sonra tüm alışverişlerimi bu siteden yapmayı düşünüyorum.

3.12.2016 17:48
Yazan: Gülşah
5
(1/2)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express