Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens)

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
273,70 ₺
*4 Kutu Soflens 66 Toric
*150 TL Hediye Çeki
*1 Adet Renu 360ml, 1 Adet 100 ml Renu Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.5
14.5
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens)
  3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Su İçeriği %66
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 16.4 Dk/t -3.00D için
  Temel Eğri 8.50 mm
  Çap 14.50 mm
  Merkez Kalınlık 0,195mm -3.00D için
  Kullanım Şekli Aylık
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet olarak satisa sunulur.(Her bir adet lens 1 ay kullanilir.)
  Malzeme Türü Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  % Mercek Malzemesi %34 alfafilcon A
  FDA malzeme grubu Grup 2 yüksek su >%50 su iyonik olmayan polimer
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,25D, +2,25D, +2,50D, +3,00 D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

ÜRÜN TEDARİK SÜRESİ 6-8 HAFTAYI BULABİLİR...

Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler (6'lı paket), astigmatizmi olan kişiler için net, sabit görüş sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş optiklere ve patentli Lo-Torque tasarımına sahip Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler, diğer torik kontaklarla elde edebileceğinizden daha net ve keskin görme sağlar.

Özellikler ve Faydalar

Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lensler, bulanık görmeye neden olan yaygın bir göz rahatsızlığı olan astigmatizmi gidermek için tasarlanmış 2 haftalık lenslerdir. 2 hafta boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler, daha sonra atılıp yeni bir çift lensle değiştirilmeleri gerekir. Bausch + Lomb'un patentli Lo-Torque tasarımı, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerini kullanım sırasında sabit tutarken, gelişmiş optikler ışığı tek bir noktaya yeniden odaklayarak astigmatizmayı düzeltir. Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakları ayrıca alphafilcon A adı verilen, lensten göze bol miktarda oksijen geçmesine izin veren, son derece nefes alabilen bir malzemeden yapılmıştır. Alphafilcon A aynı zamanda tahrişe neden olabilecek birikinti oluşumuna da karşı koyar. Bu özellikler gözleri net ve sağlıklı tutmak için birlikte çalışır.

Üstelik Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakları, takılmalarını son derece kolay hale getiren benzersiz bir tasarıma sahiptir. Ayrıca her lens, daha kolay kullanım için bir görünürlük tonuyla birlikte gelir.

Kimin İçindir

Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri, 2 haftalık tek kullanımlık lenslerin rahatlığıyla olağanüstü görme keskinliği ve konfor isteyen mevcut yumuşak torik lens kullanıcıları için idealdir. Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler, kontakt lenslerin rahatlığını tercih eden astigmat gözlük kullanıcıları için de mükemmel bir seçimdir. Ayrıca bu torik lensler, Bausch + Lomb'un patentli Lo-Torque tasarımının lensleri kullanım sırasında sabit tutması nedeniyle oldukça aktif yaşam tarzlarına sahip astigmat hastaları için idealdir. Astigmatlığın sizinle bir çift harika bağlantının arasına girmesine izin vermeyin .Gözüm Optik- Lensci.com’un Soflens 66 Toric’i (Astigmatlı lens) ile net ve rahat görün.

Astigmat Hakkında

Astigmat, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatı olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmat gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) Sıkça Sorulan Sorular

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerle kestirebilirsiniz. Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) , gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler, indirimlerden sonra 681,99 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch & Lomb üzerinden temin edilmektedir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerin üreticisi kimdir ?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens), Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens)) indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens), Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lensler, Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %66 su içeriğine ve Küresel lens tasarımına sahiptirler.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerin üreticisi kimdir ?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens), Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Soflens 66 Toric’i (Astigmatlı lens) başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Hangi Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) indirimleri mevcut?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) , temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Soflens 66 Toric’in (Astigmatlı lens) üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Soflens 66 Toric’in (Astigmatlı lens) su içeriği nedir ?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) , su içeriği %66’dır.Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) özellikleri ve faydaları nelerdir?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) , rahatlığı ve mükemmel su tutma özelliğiyle bilinir. Lens malzemesi aynı zamanda birikintilere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır; bu, lens üzerinde kir, döküntü veya proteinin birikerek görüşünüzü kesintiye uğratma ihtimalinin en aza indirileceği anlamına gelir.

 • Soflens 66 Toric’i (Astigmatlı lens) ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) , günlük olarak takılabilir ve uyumadan önce çıkarılmalıdır. Bir aylık lenslerdir, 1 kutu 6 ay boyunca yeterlidir. Bir gün boyunca 12-16 saat kadar takabilir, ancak doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın.

 • Soflens 66 Toric’in (Astigmatlı lens) türü nedir ?

  Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens), yakın ( hipermetrop) veya uzak (miyop) ile birlikte astigmatı düzelmek için tasarlanmıştır.

Soflens 66 Toric (Astigmatlı lens) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

SÜPER ÖTESİ - PUREVISION TORIC KULLANICILARI İÇİN ALTERNATİF

Çok uzun zamandır purevision toric kullanıyorum, artık üretilmediği için çok mağdur oldum. air optix toric e 3 ay alışmaya çalıştım olmadı sürekli gözümde iril oluşturdu. daha sonra Ceren hn. ve esra hanımla görüşüp soflens 66 toric i denemeye karar verdim. bunca zaman boşuna eziyet çekmişim, bc si 8,5 olmasına rağmen purevision toric teki raharlığın aynısı aldım çok şükür. 1 haftadır kullanıyorum hiç bir problem yok. kesinlikle tavsiye ediyorum.

19.11.2018 14:05
Yazan: EYÜP
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express