Ultra Oneday 30 pk

1
Paket Seçiniz
525,90 ₺
 • Kazancınız
  16,40 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 3.139,00 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.2
14.2

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Ultra Oneday 30 pk Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Ultra Oneday 30 pk
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Ultra Oneday 30 pk Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Materyal Kalifilcon A
  Su İçeriği %55
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 134 Dk/t (-3.00D)
  Temel Eğri 8.6 mm
  Çap 14.2 mm
  Merkez Kalınlık 0.08 mm (-3.00D)
  UV Koruma Sınıf II UV Koruma Sistemi
  Teknoloji Gelişmiş MoistureSeal Teknolojisi+ComfortFeel Teknolojisi
  Kullanım Şekli Günlük kullan-at lens
  Kutu İçeriği 30'lu Ambalaj
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  % Mercek Malzemesi %45 galilfilkon A
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,25D, +0,50 D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Bausch + Lomb ULTRA® One Day, gün boyu kullanım rahatlığı sağlayan ComfortFeel Teknolojisine sahip tek günlük tek kullanımlık lenstir. Gelişmiş MoistureSeal Teknolojisine sahip bu lens, uzun süreli kullanım için nemini %96'ya kadar korur.

Özellikler ve Faydalar

Bausch + Lomb ULTRA One Day, günlük tek kullanımlık bir lenstir. Her gün yeni bir kontakt lens takmanız ve tahriş edici yüzey birikintisi oluşumu riskini en aza indirmeniz için tasarlanmıştır. Gün boyu kullanım rahatlığı sağlamak için Bausch + Lomb ULTRA One Day, Gelişmiş MoistureSeal Teknolojisine sahiptir. Konforu artıran bu teknoloji, uzun süreli kullanım için lens neminin %96'sını korurken, ComfortFeel Teknolojisinin kullanıcıları nemin ötesine taşımasını sağlayan nem açısından zengin bir ortam yaratır. Yeni ComfortFeel Teknolojisi, nemlendiriciler, ozmoprotektanlar ve elektrolitler gibi rahatlığı ve göz sağlığını destekleyen bileşenleri serbest bırakmayı amaçlamaktadır. Gelişmiş MoistureSeal ve ComfortFeel Teknolojilerinin birleşimi, 16 saatlik kullanım konforu sağlar ve stabil ve sağlıklı bir göz ortamını destekler.

Silikon hidrojel lens olarak Bausch + Lomb ULTRA One Day'in yüksek nefes alma özelliği, göze daha fazla oksijenin ulaşması anlamına gelir ve gözlerin parlak, net ve sağlıklı görünmesini sağlar. Lens ayrıca UVB ışınlarının en az %95'ini ve UVA ışınlarının %50'sini bloke ederek güvenilir UV koruması sağlar. Bausch + Lomb ULTRA One Day, yakın ve uzak görüşlü reçeteler için düzeltmeyle mevcuttur.

Kimin İçindir

Bausch + Lomb ULTRA One Day, günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin konforunu ve rahatlığını tercih eden kontakt lens kullanıcılarına önerilir. Bausch + Lomb ULTRA One Day, yüksek oksijen geçirgenliği ve konfor artırıcı teknolojileri sayesinde lens kullanımı sırasında göz kuruluğu veya rahatsızlık yaşayan kişiler için de mükemmel bir seçimdir. Bausch + Lomb ULTRA One Day ile 16 saate kadar konforun keyfini çıkarın. Gözüm Optik -Lensci.com'dan alışveriş yaparken üreticinin izin verdiği garantili en düşük fiyat için mağazamızı ve sitemizi ziyaret ediniz!

Ultra Oneday 30 pk Sıkça Sorulan Sorular

 • Bir kutu Ultra Oneday kontakt lens ne kadar dayanır?

  1 kutu Ultra Oneday lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır. Her iki göz için de lens satın alacağınızda, en az 2 kutuya ihtiyaç olacaktır. Her iki göz için bu miktarın iki katı olacağını unutmayın.

 • Ultra Oneday kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Ultra Oneday kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Ultra Oneday kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Ultra Oneday kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Ultra Oneday kontakt lens kutusunda kaç lens var?

  1 kutu Ultra Oneday kontakt lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • Ultra Oneday kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Ultra Oneday ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Ultra Oneday kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Ultra Oneday kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Ultra Oneday kontakt lensin 6’lı setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Ultra Oneday kontakt lensin 6’lı setinin maliyeti 2.117,9 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir. Ultra Oneday kontakt lensin 6’lı se içeriği: 6 kutu Ultra Oneday kontakt lens

 • Ultra Oneday kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Ultra Oneday kontakt lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Ultra Oneday lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Ultra Oneday lenslerle şekerleme yapamazsınız. Ultra Oneday, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • Ultra Oneday kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Ultra Oneday kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

Ultra Oneday 30 pk Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express