1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)

1
Paket Seçiniz
729,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Adisyon
14.3
14.3

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Materyal Etafilkon A
  Materyal Etafilkon A
  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Önerilen Kullanım Süresi Günlük kullanım, günlük kullan-at
  Kutu İçeriği Kutuda 30 adet lens, 1 aylık tedarik
  Su İçeriği %58
  Malzeme Türü Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 25.5
  Merkez Kalınlık -3.00D için 0.084 mm (güce bağlı olarak)
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Teknoloji Lacreon
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Dezenfeksiyon Metodu İşleme için gerekirse MPS
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %42 etafilkon A
  FDA malzeme grubu Grup 4 >%50 su iyonik polimer
  Çap 14.3 mm
  Temel Eğri 8.4 mm
  Sferik Güç -9.00D, -8.75D, -8.50D, -8.25D, -8.00D, -7.75D, -7.50D, -7.25D, -7.00D, -6.75D, -6.50D, -6.25D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25 D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

1-Day Acuvue® Moist Multifocal (30 paket ), tüm mesafelerde net görüş için birden fazla reçeteyi tek bir mercekte birleştirir. LACREON® Teknolojisine sahip bu lensler, rahat bir lens takma deneyimi için gün boyu nemli kalır. 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) -9,00 ila +6,00 aralığında mevcuttur ve düşük, orta ve yüksek ADD değerlerini içerir.

Özellikler ve Faydalar

1-Day Acuvue Moist Multifocal lensler, yakındaki nesnelerin bulanık görünmesine neden olan yaşa bağlı bir göz rahatsızlığı olan presbiyopiyi gidermek için tasarlanmış günlük tek kullanımlık lenslerdir. Bu kontakların her bir çifti 14 saate kadar takılabilir; bu sürenin sonunda atılmalı ve yeni bir lensle değiştirilmelidir. Bu kontakt lensler, doğal gözyaşlarında bulunana benzer bir su tutucu bileşeni kalıcı olarak lens malzemesine yerleştiren Acuvue'nun özel LACREON Teknolojisine sahiptir. Sonuç, eşi benzeri olmayan rahat bir lens kullanma deneyimi için tüm gün süren bir nem yastığıdır. Ayrıca 1-Day Acuvue Moist Multifocal kontaklar, %97 UVB ve %80 UVA ışınlarını bloke eden Sınıf 2 UV korumasına sahiptir. Bu, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensleri açık hava aktivitelerinden ve spordan hoşlanan presbiyopik hastalar için ideal hale getirir.

1-Day Acuvue Moist Multifocal kontaklar ayrıca etafilcon A adı verilen ve protein ve lipid birikintilerine diğer hidrojellerden daha iyi direnç gösteren bir hidrojel lens malzemesinden yapılmıştır. Etafilcon A ayrıca mükemmel bir güvenlik profilinin yanı sıra optimum lens konforu için yüksek su içeriğine (%58) sahiptir.

Kimin İçindirler

1-Day Acuvue Moist Multifocal lensler, presbiyopi nedeniyle görme sorunu yaşayan ve görme keskinliği, konfor ve UV koruması sağlayan gelişmiş özelliklere sahip lensler arayan kişiler içindir. 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensler aynı zamanda büyük okuma gözlükleri veya çift odaklı merceklerden kurtulmak isteyen presbiyopisi olan kişiler için de idealdir. Presbiyopiniz varsa ve gözlüğünüzü kontakt lenslerle değiştirmek istiyorsanız, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensleri denemek konusunda göz doktorunuzla görüşün.

Presbiyopi Hakkında

Presbiyopi, yaşlanmanın bir sonucu olarak göz merceğinin sertleşmeye ve esnekliğini kaybetmeye başlamasıyla ortaya çıkar. Gözün düzgün odaklanamaması nedeniyle nesneler bulanık görünür. İnsanlar görüşlerindeki bu değişimi çoğunlukla 40 yaş civarında fark etmeye başlarlar. Bu tarihten yaklaşık 65 yaşına kadar presbiyopi yavaş yavaş kötüleşir. Her zaman mükemmel bir görüşe sahip oldukları için muaf tutulduklarını düşünenler muhtemelen hala şanssızlar çünkü presbiyopi eninde sonunda hemen hemen herkesi yakalıyor. Presbiyopi ortaya çıktığında, materyali yakından okumaya odaklanamadığınızı fark edebilirsiniz. Diğerleri yakındaki nesnelere bakarken baş ağrısı veya göz yorgunluğu yaşayabilir.

1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Lensler Nasıl Takılır

1-Day Acuvue Moist Multifocal kontaklar yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu tip lensler için standart prosedürü izlemelisiniz. Kontakt lenslerinize veya gözlerinize dokunmadan önce ellerinizi yıkayıp kurulayın. İlk lensinizi, baskın elinizin işaret parmağıyla kutusundan çıkarın ve çok amaçlı bir solüsyonla durulayın. Merceği kontrol ederek kavisli, çanak benzeri bir şekle sahip olduğundan emin olun, ardından alt göz kapağınızı aşağıda tutmak için baskın elinizin parmaklarını kullanın. Yukarıya bakın ve merceği yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensin düzgün bir şekilde yerine yerleşmesine yardımcı olmak için birkaç kez göz kırpın. Bu adımları diğer mercekle tekrarlayın. Çok odaklı lensleri ilk kez taktığınızda çift görme yaşarsanız paniğe kapılmayın. Bu, adaptasyon sürecinin bir parçasıdır ve birkaç hafta çok odaklı lens taktıktan sonra iyileşmesi beklenir.

1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Sıkça Sorulan Sorular

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler nasıl yapılmıştır?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler optimum görüş netliği için gözbebeği boyutuna göre optimize edilmiş presbiyopik göz için Gözbebeği Boyutu Optimize Edilmiş Tasarım adı verilen benzersiz bir tasarım kullanır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lenslerle şekerleme yapamazsınız. 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) , gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) ile uyuyabilir misiniz?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) uyunmamalıdır. Günlük tek kullanımlık lensler her gün yenisi ile değiştirilmelidir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensleri en iyi indirimle satın alabilirsiniz.

 • Kontakt lenslerde Lacreon nedir?

  LACREON, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen ve lense nem açısından zengin bileşen içeren bir teknolojidir. Bu bileşen doğal gözyaşları gibi işlev görür, böylece göz kırptığınızda nem göz boyunca tutulur ve mercek yüzeyinde bir yastık görevi görür.

 • 6 ay veya 12 ay dayanmak için kaç kutu 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) satın almam gerekiyor?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerini 6 ay boyunca kullanmak için 6 kutu lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)’i tekrar kullanabilir miyim?

  Hayır, günlük lenslerinizi asla tekrar kullanmamalısınız. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, her kullanımdan sonra atılacak şekilde tasarlanmıştır, bunları yeniden kullanan kişiler acı verici ve riskli sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Günlük kontakt lensler daha incedir, daha kırılgandır ve diğer kontakt lensler gibi nemi tutmaz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Hangi 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) indirimleri mevcut?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensin bir kutusu ne kadar sürer?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensin bir kutusu (30 lens, 1 aylık bir tedarik) size bir ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys 6’lı Paket, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Hangisi daha iyi: 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL mi yoksa ACUVUE OASYS MULTIFOCAL mi?

  1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL ve ACUVUE OASYS MULTIFOCAL, konforun peşinde olan presbiyopisi olan kişiler için tasarlanmıştır. Ancak lens konusunda yeniyseniz 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL sizin için daha iyi bir seçenek olabilir çünkü uygun ve hijyenik bir değiştirme programına sahiptirler. Daha esnek bir kullanım programını tercih ediyorsanız ACUVUE OASYS MULTIFOCAL'i, uzun süreli kullanım için FDA onaylı olduğundan kullanmayı düşünebilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson üzerinden temin edilmektedir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, bir doktorun öngörüsüne göre gençler ve potansiyel gençler tarafından kullanılabilir. Genel olarak, kullanmak için sabit bir asgari yaş yoktur. Yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir kararla kullanabilirsiniz. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir ve bunlar bir çocuk için kullanımı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörlerine dayanır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lens kutusunda kaç lens var?

  1 kutu 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lensler, göz kuruluğu yaşayan presbiyopik lens kullanıcıları için iyi bir seçenektir çünkü bu lensler LACREON Teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, gözlerin gün boyu taze kalmasını sağlamak için polivinilpirolidon (PVP) adı verilen bir ıslatıcı maddeyi lens malzemesine kalıcı olarak yerleştirir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada), temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler, Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Hidrojel'den yapılmıştır. %58 su içeriğine ve Multifokal lens tasarımına sahiptirler.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)'in su içeriği nedir?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerin su içeriği %58'dir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)’in tedarikçi firması kimdir ?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontak lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensler günlük mü?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)’in iç-dış işareti var mı?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) lenslerin üreticisi kimdir ?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) , Johnson & Johnson tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • 1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • 1 Günlük Acuvue Moist Multifokal kontakt lenslere uyum sağlamak ne kadar sürer?

  Multifokal kontakt lenslere alışmak kişiye bağlı olarak birkaç hafta sürebilir ve 1 Günlük Acuvue Moist Multifocal'da da durum farklı değildir. Bazı kişiler bir veya iki hafta sonra alışırken, diğerlerinin multifokal kontakt lens takmaya tamamen alışması daha uzun bir zamana, genellikle birkaç aya kadar ihtiyaç duyar.

1-Day Acuvue Moist Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

LENSİNİZİ LENSCİ.COM DAN ALIN

Şiparişi oluşturmamdan sadece birkaç gün sonra lenslerim numaları doğru olarak tam istediğim şekilde elime ulaştı.Bundan sonra lenslerimi alacağım tek merkez Lensci.com dur.Tavsiye ediyorum hiç çekinmeden alın diğer sitelere boşuna fazla para vermeyin.

22.5.2024 11:38
Yazan: sinem
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

lensci.com a teşekkürler

uzun zamandır lennsci.comdan alışveriş yapıyorum,müşteri memnuniyeti ön planda özellikle müşteri temsilcileri gizem hnm ve şeyma hanıma  teşekkür ederim.multifocallens için mutlaka göz doktorundan reçete alın , hoş ben göz doktorunma danışmama rağmen doğru numarayı bulmak için çok uğraştım.normal lenste -5 kullanmama rağmen multifocalda -5,25 ve med olanda rahat görüyorum.yakın numaram gözlükte +1,50 multifocal lenste bu markada med ile yakını çok iyi görüyorum. almak isteyen arkadaşlara faydam olur belki.lenste tek adres lensci.com tekrar teşekkürler

14.6.2023 17:43
Yazan: özlem
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express