Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens)

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
438,00 TL
Bu şartlar yalnızca abonelerine özeldir.
Detaylar için tıklayın!.
Kazancınız
748,70 ₺
*4 Kutu Oasys Toric
*150 TL Hediye Çeki

1 Adet Renu 360 ML Solüsyon ve 2 Adet Renu 100 ML Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.5
14.5

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens) Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens)
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens) Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Johnson&Johnson
  Materyal Senofilcon A
  Ürün Cinsi Numarali saydam yumuşak kontak lens
  Önerilen Kullanım Süresi 15 gün
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet lens
  Su İçeriği %38
  Merkez Kalınlık 0.080
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 129.3
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %62 senofilkon A
  Çap 14.5 mm
  Temel Eğri 8.6 mm
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75 D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler, astigmatlı kişiler için özel olarak tasarlanmış torik lenslerdir. Acuvue'nun BLINK STABILIZED® Tasarımı sayesinde, gözlerinizi hızla kırptığınızda veya hareket ettirdiğinizde temas noktaları dönmez. Ayrıca benzersiz bir konforlu lens takma deneyimi sağlamak için HYDRACLEAR® PLUS Teknolojisini kullanırlar.

Özellikler ve Faydalar

Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri, bulanık görmeye neden olan yaygın bir göz rahatsızlığı olan astigmatizmi gidermek için tasarlanmıştır. 2 hafta boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler, daha sonra çıkarılıp atılmalı ve yeni bir çift lensle değiştirilmelidirler.

Bu kontakt lensler, lensi yerinde tutmak için doğal göz kapağı hareketlerinin gücünden yararlanan Acuvue'nun benzersiz BLINK STABILIZED Tasarımına sahiptir. Bu nedenle Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens kullanıcılara net ve stabil bir görüş sağlayabilir.


Eşsiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Tasarımı teknolojisi, baş veya göz hareketlerinden bağımsız olarak net ve sabit görüş sağlar. Kaynak: J&J

Bu kontakt lensler ayrıca Acuvue'nun HYDRACLEAR PLUS Teknolojisini de içerir. Gözün gözyaşı filminin çalışma şeklinden ilham alan bu nemlendirici madde, gün boyu konfor için temas noktalarını nemli ve pürüzsüz tutar. Ayrıca bu temas noktaları silikon hidrojel malzemeden yapıldıkları için çok rahattır. Silikon hidrojel kontaklar, oksijenin lenslerden geçip gözün yüzeyine geçerek gözün nemli, temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler aynı zamanda bir torik lenste mevcut olan en yüksek UV koruma oranlarından birine sahiptir (UVA'nın %96'sını ve UVB ışınlarının %100'ünü bloke eder). Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens çiftlerinin her biri hafif mavi renktedir, böylece bunları kontakt lens kutunuzda kolayca fark edebilirsiniz.

Kimin İçindir

Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri, astigmat nedeniyle görme sorunu yaşayan ve rahatlık, netlik ve UV koruması sağlayan gelişmiş özelliklere sahip lensler arayan kişiler içindir. Tarihsel olarak, astigmatizmayı karakterize eden gözün düzensiz eğriliği, uygun kontakt lens bulmayı zorlaştırıyordu. Ancak Acuvue'nun BLINK STABILIZED Tasarımı bu sorunu çözüyor. Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, gözlerinizi kırptığınızda veya gözlerinizi hızla hareket ettirdiğinizde dönmez. Bu nedenle, özellikle aktif bir yaşam tarzınız varsa bulanık görme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Astigmatın temas kurmasını engellemesine izin vermeyin. Lensci.com'un Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ile net ve rahat görün.

Astigmat Hakkında

Astigmat, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatı olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmat gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens) Sıkça Sorulan Sorular

 • Acuvue Oasys astigmatlı lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Acuvue Oasys astigmatlı lenslerle kestirebilirsiniz. Acuvue Oasys Astigmatlı gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys Astigmatlı lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler, indirimlerden sonra 547,90 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Acuvue Oasys Astigmatlı lens satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 3 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 6 ay, 4 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Hangi Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens indirimleri mevcut?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Johnson & Johnson Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenste indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenste indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptri, silindir, aks değerlerine ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens dahil, Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Acuvue Oasys Astigmatlı de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölünümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensin bir kutusu ne kadar sürer?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensin bir kutusu (Altı lens, bir buçuk aylık bir tedarik) size bir buçuk ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Acuvue Oasys kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lens kutusunda kaç adet lens var?

  1 kutu Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, 6 lens içerir, bir buçuk aylık lens tedariği sağlar. Göz başına 1 kutu, bir buçuk aylık bir süre boyunca size dayanır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerin maliyeti ne kadar?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerin, kutu başına (göz başına) 469,50 TL ila 1049,50 TL arasında değişen bir satış fiyatı vardır ve 1 kutu, 3 ay boyunca dayanır. Lensci.com'da Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerin, indirimlerden sonra kutu başına 479,49 TL listeleniyor. Kargo ücretleri ve diğer maliyetler satıcıya göre değişir veya zaman içinde farklılık gösterebilir. Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens fiyatı fiziksel mekanlarda değişiklik gösterir, ancak iş yapma maliyetlerindeki farklılıklar nedeniyle ortalama olarak online fiyatlardan daha yüksek olma eğilimindedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm optik-lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerde indirim var mı ?

  Tipik olarak evet, Acuvue Oasys Astigmatlı lens, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  Acuvue Oasys Astigmatlı lenste, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı Kontakt lensin 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensin 4’lü setinin maliyeti 2.219,9 TL’ ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensin 4’lü set içeriği:

  4 kutu Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens , 1 adet Renu 360 ML Solüsyon ve 2 adet 100 ML Renu solüsyon

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens , Johnson & Johnson tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %38 su içeriğine ve Toric lens tasarımına sahipler.

 • Acuvue Oasys Astigmalı kontakt lensin tedarikçi firması kimdir ?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens 1-2 Haftalık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Johnson & Johnson tarafından üretilmektedir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı lensleri düşük su içeriğine (%38) sahip olduğundan kuru gözlü kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler HYDRACLEAR PLUS Teknolojisine sahip oldukları için kuru gözlere de iyi gelir. Gözün gözyaşı filminin çalışma şeklinden ilham alan bu nemlendirici madde, gün boyu konfor için temas noktalarını ıslak ve pürüzsüz tutar.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerinde son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı lenslerin UV koruması var mı?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensler bugün piyasadaki en yüksek UV koruma seviyesine sahip lensler arasındadır. Açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız harika bir seçenektir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerin su içeriği nedir?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, %38 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı lenslerin üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Acuvue Oasys Astigmatlı kontak lensler Johnson & Johnson tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı lens aylık mıdır?

  Hayır, Acuvue Oasys Astigmatlı lensler 2 hafta sonra değiştirilmesi gerekir. Ancak, bir hafta boyunca her gece bu lenslerde uyuyorsanız, 7. gününde değiştirilmeniz gerekir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensi ne kadar süreyle kullanabilirim?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, uzun süre kullanılabilen lensler olarak 6 gece/7 güne kadar (göz doktorunuzun kontrolü altında) sürekli olarak kullanılabilir, ancak bu kullanımdan sonra yenilenmelidir. Her günün sonunda lensleri çıkarıp temizliyorsanız ve lenslerle uyumuyorsanız, yenilemeden önce 2 haftaya kadar kullanabilirsiniz.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensin iç-dış işareti var mı?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatizm ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm optik-lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir

 • Acuvue Oasys Asyigmalı lenslerin üreticisi kimdir ?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, Johnson & Johnson tarafından yapılır ve Lensci.com’da satılır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ile 1- Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens arasındaki fark nedir?

  Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens yalnızca 2 haftaya kadar günlük kullanımdan veya 1-DAY Acuvue Moist Astigmatlı lense kıyasla art arda 6 geceye kadar günlük uzun süreli kullanımdan sonra değiştirilmesi gerekir. Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens, gözlerinizin parlaklığını korurken sizi rahat ettirmek için daha fazla oksijen geçirgenliği sağlayan HYDRACLEAR PLUS Teknolojisine sahip silikon hidrojelden yapılmıştır. Öte yandan, 1-DAY Acuvue Moist Astigmatlı lens, iyonik hidrojel ile yapılır ve bu günlük tek kullanımlık lenslerin LACREON Teknolojisi sayesinde gözlerinizi gün boyunca rahatça nemlendirerek daha yüksek bir su içeriği yüzdesini tutmasını sağlar.

 • Hangisi daha iyi ? : Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens mi yoksa Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens mi?

  Hem Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens hem de 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı lens, astigmatı düzeltmek için tasarlanmış torik lenslerdir. 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens, yalnızca günlük kullanım için tasarlanmış günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir, Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ise yedi güne kadar sürekli kullanım için FDA onaylı 1-2 haftalık kontakt lenslerdir. 1-Day Acuvue Moist Astigmatlı kontakt lens, tüm gün nemli kalan ancak saatlerce kullanımdan sonra daha az rahat hale gelebilen hidrojelden yapılmıştır. Bu arada, Acuvue Oasys Astigmatmatlı kontakt lens, daha iyi konfor için gözlerin nefes almasını sağlayan silikon hidrojelden yapılmıştır.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı lens nasıl kullanılır ?

  cuvue Oasys Astigmatlı lens torik bir mercektir; yakın ve uzak görüşlü kullanıcıların görüşünü iyileştirmeye yardımcı olmak için mercek içinde birden fazla odak gücüne sahip olduğu anlamına gelir. Lens yöneliminiz yalnızca Yerçekimi nedeniyle gözünüzün üzerinde dönen normal merceklerin aksine,Hızlandırılmış Stabilizasyon Tasarımı (ASD) teknolojisi sayesinde göz kırptığınızda ve aynı zamanda başınız eğildiğinde uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Acuvue Oasys Astigmatlı aynı zamanda silikon hidrojel ve HYDRACLEAR PLUS teknolojisi ile üretilmiştir ve gün boyu net, sabit ve rahat bir görüş sağlar.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 3 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 6 ay, 4 kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Acuvue Oasys Astigmatlı kontakt lens ile uyuyabilir misiniz?

  Evet, Acuvue Oasys Astigmatlı lenslerinizi atmadan önce en fazla 6 gece kesintisiz olarak uyuyabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için onaylanmış diğer Acuvue Oasys Astigmatlı lensleri arasında Acuvue Oasys ve Çok Odaklı çözümler de bulunmaktadır. Uzun süreli kullanımla ilgili tavsiye için uzmanınıza danışmak en iyisidir.

Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lens için tek adres

Kaç defadır alışveriş yapıyorum sorunsuz ve hızlı teslim ediliyor. Lens solüsyonlarının tarihi de ileri tarih geliyor daima. Çok memnunum.

9.7.2024 16:55
Yazan: rümeysa
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hizmet mükemmeldi

15 yılı aşkındır kullandığım yeri fiyatların gereksiz şişmesi üzerine bırakıp lensçi.com a geçtim ilk siparişimdi mükemmeldi her şey, kargo hızı reçetemi basmışlar falan, çok teşekkürler artık bende burdayım :)

30.12.2023 13:54
Yazan: Aslihan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

SÜPER

Aynı ürünü piyasadaki diğer satıcılara göre çok uygun fiyata satıyorlar. Başka yerlerde aramaya gerek yok bundan sonra. Teşekkürler.

7.12.2023 12:21
Yazan: Süleyman
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

teşekkür

cumartesi günü verdiğim sipariş ellerinde olmamasına rağmen tedarik edilip çarşamba günü elime ulaştı. bu sürede iki kez müşteri hizmetleriyle görüştüm ve gerçekten ilgilenildi. Fiyatlar uygun ve bu fiyata bu kadar değil gerçekten fiyat performans ters orantılı. hem fiyat hem sonuç memnun edici. çok teşekkürler..

26.10.2023 15:02
Yazan: serdar
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

sorunsuz

yaklaşık 13-14 yıldır bausch&lomb kullanmaktaydım. 3-4 senedir de lensci.com üzerinden lens ve solüsyon ürünlerini tedarik etmekteydim. astigmatlı lense geçmem gerekince ve bausch&lomb purevision hd 2 toric lens sadece yurtdışı stoklu olunca, doktorumun da tavsiyesiyle acuvue oasys toric lens siparişi verdim. bayramdan hemen önceki cuma günü sipariş vermeme rağmen bayramdan hemen sonraki salı günü lensler elime ulaştı. fiyat olarak da en uygun bu sitedeydi. son kullanma tarihi de 2027. karar verme sürecimde birden fazla kez müşteri temsilcisi ile görüşmem gerekti ve her seferinde ulaşabildim, yardımcı oldular. lensci.com beni her siparişimde memnun etmeyi başarıyor, başarılarınızın devamını diliyorum. lens ile ilgili olarak da şunları söyleyebilirim: doktor muayene esnasında deneme lensi takmıştı. normalde 15 günlük lens diyor ama ben 1 aydan birkaç gün daha fazla takmak durumunda kaldım. son günlerde görüş bozukluğu ve kuruluk başlamıştı. ilk günler göz bebeğimin etrafında kızarıklık yaptı. herhangi bir batma, yanma vs olmadı. sonraki günlerde arada bir kızarıklık yaptı. rahat bir lens. lensle birlikte damla da kullanıyorum, kuruluk sorunu yaşamadım. günde 13 saat filan takarsam biraz gözlerim ağrıyor ama belki astigmatlı lense alışma sürecidir, emin değilim. bir çift lensi 1 ay rahat kullanırım diye düşünüyorum.

5.7.2023 10:22
Yazan: Ayşen Cemre
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Memnuniyet

Lensler ve solüsyonlar sorunsuz şekilde elime ulaştı. Merak ettiğim bir konu içinse aradığımda hemen yardımcı olundu. Piyasanın çok altında fiyatı ve düzgün kalitesiyle hep buradan alıyorum lenslerimi. Hem kendim hem de annem için yeniden sipariş verdim.

25.5.2023 09:34
Yazan: zeynep
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MÜKEMMELSİNİZ

CUMA GÜNÜ Acuvue Oasys Toric (Astigmatlı lens) SİPARİŞİ VERDİM.HAFTA SONU OLMASINA RAĞMEN PAZARTESİ KARGOM GELDİ. NORMALDE ASLA TIPBİ ÜRÜNLERİ İNTERNETTEN SATIN ALMAYA GÜVENMEM AMA BURDAN TERETTÜTSÜZ ALABİLİRSİNİZ. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BUNDAN SONRA TEK ADRSİM SİZSİNİZ...

13.3.2023 13:55
Yazan: Murat
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lensci.com

Oncelikle sunu belirtmem gerekir ki bu lensi bir haftadir kullaniyorum.. Ve iki gozum arasinda 0.25 lik bir fark var(miyop) fakat lensi tek goz degerim icin siparis ettim ilk defa kullaniyorum diye ve aklinda bazi soru isaretleri olan arkadaslarim icin sunu soyleyebilirim ki cok bir etkisi olmuyor lensi herhangi bir sorun olmadan kullaniyorum...

Diger mesele lensci calisanlari.. Gercekten muhtesem bir sekilde ilgileniyorsunuz cok tesekkur ederim. Ozellikle canli destekteki Gülçin hanim. İlk etapta aldigim lensin yurt disindan geldigini ve su an icin tedarikte olmadigini belrttiler. Lensim gelene kadar magduriyet olmamasi acisindan her iki gozum icin de hediye lens gondereceklerini soylediler kabul ettim. Bir sonraki gun asil siparis ettigim lensin geldigini ve yine de hediye lens ile beraber gondereceklerini soyledilerve gonderdiler de. Cok memnun oldum ilk etapta biraz daha ucuz diye suphe ediyordum ama gelen lensin son kullanma tarihi bile 2027 idi. Tekrardan cok tesekkur ederim bu siteye hizmet edenlere...

3.2.2023 10:14
Yazan: Enes a
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

HARİKASINIZ!

4 YILDIR LENS KULLANMAKTAYIM İLK DEFA KORKARAK İNTERNETTEN SİPARİŞ VERMEK İSTEDİM UYGUN OLUYOR DİYE RİSK ALDIM AMA BU KADAR İLGİLİ BU KADAR DİSİPLİNLİ BİR SİTE OLDUĞUNU BİLSEM DAHA ÖNCEDEN ALIRDIM HEM UYGUN HEM KALİTELİ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM LENSİ.COM EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇALIŞANLARIN İLGİSİ ALAKASI İÇİNDE AYRICA TEŞEKKKÜR EDERİM.

28.11.2022 17:07
Yazan: PINAR
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Sorunsuz

2. alışım oldu, sorun yaşadığı mı söyleyemem. Hatta ilk seferinde emin olamadım ve reçetemi yükleyerek doğru lensleri mi sepete eklediler. Çağrı merkezinde ulaştılar ve çok yardımcı oldular hatta kafamda ki soru işaretlerinide giderdiler.

14.10.2022 15:44
Yazan: Eray
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel

Hızlı teslimat + özenli paketleme ve sktler en az 2024 olsun talebime rağmen kendileri 2027 skt'li lens göndermişler :)

14.10.2022 08:14
Yazan: Alpay
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

3 gün içerisinde elime geçti.

Teşekkür ederim lensin kalitesini biliyorum 10 yıla yakındır aynı lensi kullanmaktayım. Ama sipariş sonrasında ürünün elime ulaşması gayet hızlı oldu Antalyada olmama rağmen 3 gün içerisinde elime ulaştı. Teşekkürler Lensci.com

5.10.2022 12:20
Yazan: Mustafa
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İLGİ VE ÇÖZÜM

Lensimin teslimatı ile ilgili müthiş bir alaka gösterdiler. Çok teşekkür ederim.

18.4.2022 10:53
Yazan: HARUN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İLGİLİ VE HIZLI TESLİMAT

Çok ilgili ve hızlı dönüşler sağladılar. Kargolama gayet başarılı idi. İlgi ve alakaları çok iyi. TEŞEKKÜR EDERİM.

7.3.2022 16:38
Yazan: Melike
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İşini Özenle Yapanlar

Yaklaşık 7 senedir lens kullanıyorum.Son iki senedir internet üzerinden alıyorum. Daha uyguna geliyor. Geçen sene başka bir siteden almıştım. Bu sene baktım aynı site daha pahalı. Piyasadaki en ucuz fiyat bu sitedeydi.İlk başta tereddüte düştüm ister istemez. Ama beni yanılttılar. Ben iki kutu lens ve lens solüsyonumu toplu bir şekilde alıyorum. Çok hızlı bir şekilde lensler elime ulaştı. Son kullanma tarihleri 2026. Paketleme de güzeldi. İçinde 2 adet hediye Renu 120 ml lens solüsyonu vardı. Teşekkür ederim. Seneye yine yapacağım alışverişin adresi belli oldu. :)

21.1.2022 20:49
Yazan: Ayşenur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkür

Deneme lensim acuvue idi fakat Purevision 2 HD nin eğrisi reçeteme uygun olduğu için sipariş verdim ama yapısı çok kalın olduğu için iade edip tekrar acuvue istedim. Lenci.com a ilgisi anlayışı beni bu süreçte beklerken asla lenssiz bırakmadığı için çok teşekkür ederim :)

5.8.2021 10:46
Yazan: Sedanur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Başarılı

2014 yılından beri bu siteden alışveriş yapıyorum. Hiç bir alışverişimde problem yaşamadım. Şubelerinden dahi aldığım oldu. Lensler yumuşak ve güzel. Normalde gözüm kurudur. Ama bu lenslerle sorun olmadı. Önceden kullandığım  faklı bir markada batma ve gözden düşme problemi yaşadım.

28.1.2021 13:39
Yazan: ibrahim
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Memnun kaldım

İlk defa lens takıyorum ve ilk alışverişimi buradan yaptım. Site gerçekten çok ilgili davrandı reçetedeki değerleri okuyamadığım için hangi değerleri seçeceğimi bilmiyordum. Hızlı bir şekilde yardımcı oldular. 2 gün gibi kısa bir sürede de kargoya verildi. Paketleme gerçekten çok iyi yapılmıştı. Siteye teşekkür ederim. Buradan almaya devam ederim.

17.8.2020 14:30
Yazan: Ahmet
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

hem lensci.com hemde bu lensten memnunum

yıllardı bu lens kullanıyorum ki öncesinde pek çok marka denedim kesinlikle toricte bir numara batma kuruma yaşamıyorum. Ayrıca burada hem güvenilir hem de uygun fiyayta alabiliyorum. abonelikte başlattım daha da uyguna alabiliyorum. kaliteli hizmetten dolayı teşekkürler.

3.8.2020 18:55
Yazan: Tuğba
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Çok memnun kaldım

Yıllardır boştan yere fazla paralar verip optikten lens almışım bu site gerçekten uygun şimdi lens kullanan arkadaşlarıma siteyi tavsiye ediyorum çok teşekkür ederim :)

6.7.2020 17:39
Yazan: Merve
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ÇOK MEMNUNUM

Yıllardır bu lensi kullanıyorum çok memnunum. Ama özellikle siteden çok memnunum 6 yıldır buradan alıyorum ne teslimatta sorun yaşadım ne iletişimde ne de üründe. Çok teşekkürler

23.5.2020 12:20
Yazan: ÜMMÜHAN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İLİGİLİ FİRMA

Ürün iyi. kullandığımız ürün. BC sini 8,50 olarak üretselerçok daha güzel olacak. Firma ile ilgili yorumuma gelince güvenilir bir firma olduklarını ilk siparişimde gösterdiler inşallah da böyle devam ederler. Mağduriyet yaratmadılar. Ebru Hanım'a da ilgili bir çalışan olduğu için de ayrıca teşekkür ederim.  

2.11.2019 15:07
Yazan: NAGİHAN
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Gayet iyi uygun fiyat hızlı teslimat...

Boşuna optikçilerden kazık yemeyin uygun fiyata hızlı teslimat sorunsuz teslim alıyorum 2. siparişimden sonra yorum yapma gereği duydum tavsiye ederim.

13.9.2019 11:24
Yazan: Umut
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkürler Lensci.com - Gözüm Optik

Çok Teşekkürler, Lens temin etmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Kendi kızıma aldıktan sonra kullanan diğer yakınlarıma da tavsiye ediyor ve buradan temin edilmesine yardımcı oluyorum. Kim ne derse desin Lensci.com her zaman sizn yanınızda olacaktır.

28.8.2019 18:26
Yazan: Yurtsever
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Güvenilir Firma

Lensci.com dan ilk alışverişim oldu. Benden sonra kardeşim de buradan lens siparişi verip aldı. Çevremde ki insanlara burayı tavsiye ettim. Güvenebilirsiniz.

9.6.2019 16:00
Yazan: İskan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İNANILMAZ MUTLUYUMMM

HIZLARINA BAYILDIM 3 GÜNDE ELİME ULAŞTI. İLKKEZ ARKADASIM BUKETİN TAVSİYESİ ÜZERİNE LENSCİ.COMDAN  ALDIM GÖZLÜKSÜZ HER ŞEYİ NET GÖREBİLMEK OKADAR GÜZELKİ  ŞUAN BU LENSLE İLK GÜNÜM DENEYİMLERİMİ YAZARIM

14.3.2019 13:24
Yazan: EBRU
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Kaliteli

Uzun zamandır kullandığım lens hiç bir sorun yok gayet iyi.Lensci de fiyatlar uygun ve hızlı teslimat.Müşteri hizmetleri ilgili.Bundan sonra bu siteden alışverişimi yapacağım.

4.2.2019 23:51
Yazan: Murat Kaan
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

KALİTELİ ÜRÜN

6 AY ÖNCE İLK OLARAK BU LENSLE BAŞLADIM 20 SENE GÖZLÜK TAKTIM KORKUYORDUM ACABA TAKABİLİRMİYİM DİYE BU ÜRÜNE BAŞLADIM VE ÇOK MEMNUNUM GÖZÜMDE VAR MI YOK MU BELLİ DEĞİL TAVSİYE EDERİM ŞİMDİ GÖZLÜK TAKTIĞIM 20 SENEYE YANIYORUM FİYAT OLARAKTA LENSCİ.COM DA EN UYGUNUNU BULDUM ALDIM 1 GÜNDE ELİME ULAŞTI ARTIK HEP BURADAN ALICAM.

21.12.2018 12:19
Yazan: niyazi
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

MUHTEŞEM HİZMET,HIZLI KARGO

Ürün 2 günde elime ulaştı ve 1 tane aldığım solisyonu 3 tane göndermişler. Lensci.com ailesine teşekkürlerimi sunarım. En uygun fiyatlar bu sitede kesinlikle tavsiye ederim. Lensleri henüz kullanmaya başlamadım fakat çok iyi olduklarından eminim doktor bana bu lensi önerdi.

6.9.2018 13:28
Yazan: Serkan
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Acuvue Oasys For Astigmatism (Toric)

Merhaba lensci.com calisanlari!
Merhaba lensci.com'dan hizmet alanlar!

Cok uzun zamandir yazmak istiyordum. Iki konuda durust bir sekilde yorum yapacagim.

1) lensci.com calisanlari ve lensci.com hizmeti: Bu siteyi internet uzerinde, lens arastirmasi yaparken kesfettim. Hemen Whatsapp numaralarini ekledim ve goz degerlerim cok dusuk oldugi icin lens ya da gozluk kullanmak zorunda olmasam da, lense olan merakimdan dolayi calisanlara Whatsapp uzerinden yuzlerce soru sordum. Her bir soruma gecikmeden ve l titizlikle cevap verdiler.

Lenslere olan merakim nedeniyle, hemen hemen her hafta farkli bir marka siparis verdim. Torik ve torik olmayan pek cok lensi denedim.

Her sorumda, her siparisim oncesi ve sonrasinda lenci.com calisanlara cok sicak davrandilar. Bıkmadan sorularima cevap verdiler. Lenslerimden birinde bir problem vardi ve ben degisim talebindr bulunmadan kendileri degisim onerdiler.

lensci.com'un bu sektorde en iyi hizmet veren sitelerden biri oldugunu samimiyetle bildirmek istiyorum. Yine ayni sekilde, lensci.com calisanlari, musteri/hasta memnuniyetine cok onem veren, onlari dinleyen, nazik ve yonlendire insanlar olarak, bence, dunyada en iyi musteri memnuniyeti saglayan bir kac kurum calisanlarindan biri. lensci.com calisanlari ile yazisirken, nazik davranacaklarini ve dogru/tarafsiz bilgiyi vereceklerini bildigim icin kendimi mutlu ve guvende hissediyorum.

2) Acuvue Oasys For Astigmatism (Toric): Her iki gozumun BC degeri 8.4 olmasina ve Acuvue Oasys For Astogmatism lenslerinin ise sadece 8.6 olarak uretilmesine ragmen, 8.4 BC degerine sahip gozlerimle birebir uyum sagladilar. Bu yuzden, gozumde/kornea uzerinde hemen hemen hic hareket etmiyorlar ve bunun sonucu kaliteli bir goruntu be maksimum konfor sagliyorlar. Baska marka torik lens de kullandim. Iclerinde, bu markadan memnun oldum gibi memmun oldugum markalar da vardi. Ancak, sunu belirtmeliyim ki, 8.4 olan gozler bu lense uyum sagliyorsa, 8.4 uzeri BC'ye (8,5 -
8,6 - 8,7) sahip tum gozlerin bu lense uyum saglayacagini dusunuyorum.

21.8.2018 18:58
Yazan: Erem
5
(1/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ilgili satış,mükemmel hizmet

yaklaşık 1 yıldır alışveriş yapıyorum bu siteden bir çok kez sipariş verdim okadar memnunum ki.her alışverişim sorunsuzdu çalışanları kesinlikle çok yardımcı çözüm yolu üretebiliyorlar anlayışlı ve ilgililer.herkese tavsiye ediyorum...teşekkürler

18.5.2018 09:22
Yazan: aslı
5
(2/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lensci.com emeğiniz ve ilginiz için teşekkürler

Lensler rahat kullanışlı gözde varmı yokmu belli olmuyor uzun kullanım için ideal. Lensci.com alışveriş için en doğru adres ilgi alaka aradığınızda ulaşabileceğiniz ve tüm sorunlarınızı çözebileceğiniz bir site çalışanlarına emeklerine ve ilgilerine çok teşekkür ediyorum.

24.2.2018 10:19
Yazan: Doğan
5
(2/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Memnuniyet

Gönderilen lenslerin son kullanma tarihi 2022 , lensler birkaç gün içinde elime ulaştı , wp tan mesajıma dönüş yapıldı, fiyat da uygun daha ne olsun:) Çalışanlarına teşekkür ediyorum.

25.11.2017 22:02
Yazan: Müslime
5
(2/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

ilk deneyim

merhabalar,

ACUVUE OASYS  toric lens kullanıyorum. Daha önce farklı ınternet sitelerınden 4 yıldır lens almaktayım denemedıgım lens markası kalmadı ama ACUVUE OASYS TORİC lens benım ıcın hepsinden özel ve güzel.. kullanımı cok rahat, lensci.com dan da ilk defa lens alıyorum. site olarak inşallah memnun kalırım..

4.11.2017 16:26
Yazan: sinan
5
(1/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Tavsiye ederim.

Lensleri aldim çok hizli kargolandi. Ürünler orijinal. Gayet ilgili ve başarılı satıcı.

3.7.2017 15:40
Yazan: Çetin
5
(1/0)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Teşekkür

Yaklaşık 7 ay önce bu markayla başlamıştım. Genel olarak memnun olmama rağmen farklı markalar denemek istiyordum. Doktorum gözümle uyumlu bulup ''macera aramayın'' deyince aynı markaya devam etme kararı aldım. Bu sefer internetten alma kararı verip en uygun fiyatla sunan lensci.com'dan sipariş verdim. Alışverişten çok memnun kaldım. Lensci.com'a teşekkür ederim.

16.3.2017 21:54
Yazan: Faruk
5
(3/0)
3 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

TEŞEKKÜRLER..

en uygun fiyata bu sitede buldum.. 2 kutu alın bir solüsyon bizden deyip fiyata yedirmiyorlar.. aksine ekstra reçete indirimi uyguluyorlar.. ürünüm de iki gün içinde teslim ettiler.. siteye 3. defa sipariş verdim.. çok memnunum.. teşekkürler..

3.3.2017 08:23
Yazan: ŞULE
5
(3/0)
2 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Hizmet Kalitesi

İlk defa lens kullanacak olmama ve lens konusunda hiç bir bilgim olmamasına rağmen bir cesaret lenslerimi bu siteden almaya karar verdim ve siparişim elime doğru ve gecikmeden ulaştı. Sipariş vermeden önce mutlaka stok durumunu kontrol ettirmenizi öneririm. Umarım lens kullanabilir ve memnun kalırım. Teşekkürler.

19.10.2016 14:40
Yazan: İLKNUR
5
(2/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İnce

Daha önce Purevision Toric Lens kullandım. Bu lense göre biraz daha kalın bir lensti ama daha memnundum. Acuvue Oasys Toric lens hem ince, hem de doğru yüzeyi bulmakta oldukça zorlanıyorum. Sanırım bitince eski lens markama ya da yeni bir deneyim için farklı markaya yöneleceğim. Memnun kalmadım.

31.7.2016 12:48
Yazan: YASİN
1
(1/1)
10 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Mükemmel Hizmet

İlk defa internetten lens aldım. Normal mağazadan almakla arada fark yok ayrıca fiyatlar çok uygun. Müşteri memnuniyeti de Lensci.com'da gerçekten çok iyi. Sipariş ettiğim lensin yanında başka markanın deneme lensini dahi gönderdiler. Hangisinden memnun kalırsanız, gözünüze hangisi daha uygun olursa onla devam edersiniz dediler.Bir daha başka yerden lens almam. Teşekkürler.

18.9.2015 17:34
Yazan: Ender
5
(10/3)
9 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İLK DENEYİM

İlk lensim freshlook du. Sonra Air Optik e geçtim. Nispeten daha iyiydi. Sonra optikçimin önerisi üzerine Provision 2 HD ye geçtim. Bu diğer ikisinden çok daha iyiydi. Zaman zaman batma yapıyordu ama genel olarak iyiydi. Çünkü ben uzun süre gözde bırakıyorum lensi. Takıyorum 15 gün sonra 1 gün çıkarıyorum. Tekrar takıyorum 15-20 gün sonra yenisini takıyorum. Acuvue Oasys i tavsiye üzerine aldım. Yumuşak ve ince bir lens. Taktığım gün denize gittim. Hiçbirşey olmadı. Herhangi bir batma veya kızarıklık yok. Şimdilik memnunum. Birşey çıkmazsa devam edeceğim. Çıkarsa artık Provision 2 HD ye geri döneceğim. Ancak ben şunuda anladım. Toric lensler normal lenslere göre biraz daha rahatsızlık veriyor. Melesa Provision 2 HD nin normal olanı toric olandan çok daha rahat. Son olarak Lenci.com olarak Gözüm  Optik e çok teşekkür ederim. Bu da ilk deneyimim oldu. Çeşitli form sitelerinde olumsuz yorum yapanlar olmuş. Neymiş sipariş veriyorlarmış stokta yok diye günlerce bekletiliyormuş. Yok öyle birşey. Çarşamba günü sipariş verdim, ürün Cumartesi Hatay/Antakya da elimdeydi. Ki toric lens kullanıyorum ve her yerde kolayca bulunan bir numara değil. Sipariş vereceklere tavsiyem, tereddütünüz varsa önce firmayla iletişim kurmanız. Teşekkürler...

7.9.2015 08:30
Yazan: MEHMET HALİS
5
(9/3)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express