Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
450,00 TL
Bu şartlar yalnızca abonelerine özeldir.
Detaylar için tıklayın!.
Kazancınız
457,70 ₺
*4 Kutu Air Optix Hydraglyde Toric
*150 TL Hediye Çeki

2 Adet Renu 360 ml Solüsyon
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.5
14.5

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Aylik degisimli saydam torik lens.
  Su İçeriği %33
  Merkez Kalınlık 0,102 mm
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet olarak satisa sunulur.(Her bir çift lens 1 ay kullanilir.)
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 110
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  UV'yi Engeller Hayır
  FDA malzeme grubu Grup 1 düşük su <%50 su iyonik olmayan polimer
  Dezenfeksiyon Metodu Çok amaçlı solüsyon
  Renkli Gürünürlük Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %67 lotrafilcon A
  Çap 14.5 mm
  Temel Eğri 8,7 mm
  Sferik Güç -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00 D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25 D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism astigmatizmayı düzelten torik kontakt lenslerdir. Alcon'un yenilikçi SmartShield® Teknolojisine ve tescilli lens malzemesine sahip olan Air Optix for Astigmatizm aynı zamanda size 1. günden 30. güne kadar üstün konfor sağlar.

Özellikler ve Faydalar

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, bulanık görmeye neden olan yaygın bir göz rahatsızlığı olan astigmatizmi gidermek için tasarlanmış aylık tek kullanımlık kontaklardır. 30 gün boyunca her gün veya 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak giyilebilirler ve sonrasında yeni bir çift ile değiştirilmeleri gerekir. Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri, gözlerin yanıp sönme mekanizmasıyla çalışacak şekilde tasarlanmış benzersiz Precision Balance 8|4® Tasarımına sahiptir. Astigmatizmi olan kişiler için güvenilir, tutarlı görme keskinliği sağlamak üzere 30 günlük kullanım boyunca stabilite sağlar. Ayrıca Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’de 3, 6 ve 6'da çizici işaretler bulunur

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakları ayrıca lenslerin tortulardan korunmasına yardımcı olmak için ultra ince bir koruyucu katman oluşturan SmartShield Teknolojisini de içerir. Bu teknoloji aynı zamanda gün boyu konfor için camların yüzeyinin nemli kalmasına da yardımcı olur. Ayrıca Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri, lotrafilcon B adı verilen yüksek derecede nefes alabilen silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme, beyaz, sağlıklı görünen gözler için lense bol miktarda besleyici oksijen girmesini sağlar.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, istikrarlı ve net görüş sağlamak için bir dizi teknolojiye sahiptir.

Kimin İçindir

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri, astigmat nedeniyle görme sorunu yaşayan ve üstün konfor, nefes alabilirlik ve görme keskinliği sağlamak için gelişmiş özelliklere sahip torik kontaklar arayan kişiler içindir. Tarihsel olarak, astigmatizmayı karakterize eden gözün düzensiz eğriliği, uygun kontakt lens bulmayı zorlaştırıyordu. Üstelik astigmatı düzelten temaslar, göze göre aynı yerde kalması gereken iki reçeteyi gerektiriyor. Lens dönerse kullanıcının görüşü bulanıklaşacaktır. Bu nedenle, lens stabilitesi astigmatlı kişiler için sürekli olarak net görmenin anahtarıdır. Precision Balance 8|4 Design ile lens stabilitesi sorun değil. Alcon tarafından geliştirilen torik merceklere özgü bu tasarım, merceklerin sabit kalmasını sağlamak için gözün doğal yanıp sönme mekanizmasıyla birlikte çalışır. Böylelikle spor yapsanız veya fiziksel aktivite yapsanız bile kontakt lenslerinizin gözünüzde dönmesi veya kayması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Astigmatınız varsa Gözüm Optik–Lensci.com'daki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri hakkında göz doktorunuzla görüşün.

Astigmat Hakkında

Astigmat, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatı olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmat gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism Sıkça Sorulan Sorular

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism Sıkça Sorulan Sorular

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz? Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lenslerle kestirebilirsiniz. Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Hangi Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism indirimleri mevcut?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kutusunda kaç adet lens var?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lens, 6 aylık kontak lens kaynağı olan 6 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 6 ay süreyle dayanır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensler, indirimlerden sonra 601,21 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Bausch & Lomb gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’da indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensin tedarikçi firması kimdir ?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lens Aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lensler , Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılır. %33 su içeriğine ve Toric lens tasarımına sahiptirler.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’in su içeriği nedir ?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism , su içeriği %33’dır.Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lensleri aylık mı?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik - Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’da indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism , Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’in iç-dış işareti var mı?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Hayır olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kutusunda kaç adet lens var?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lens, 6 aylık kontak lens kaynağı olan 6 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 6 ay süreyle dayanır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lenslerin üreticisi kimdir ?

  Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism lensleri diğer popüler kontakt lens markalarına kıyasla gözlere beş kata kadar daha fazla oksijen ulaşmasını sağlayan özel bir silikon hidrojel malzeme kullandığından kuru gözlü kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Air Optix'in sağladığı tek konfor özelliği oksijen akışı değildir. Bu lenslerin bir istisnası var Dış katmanları lensle birleştiğinden, kalıcı olarak pürüzsüz bir dış yüzey oluşturduğundan, geleneksel olarak pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Diğer kontakt lensler zamanla protein birikintilerini toplarken, Air Optix kontakt lenslerin pürüzsüz yüzeyi, kalıntının birikebileceği hiçbir yer olmadığından birikintilere karşı direnç gösterir. Kuru gözler, temaslı kişilerle yönetilmesi zor bir durum olabilir, bu nedenle en iyi çözüm, uzmanınızdan destek almanızdır.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism renkli bir lens midir?

  Hayır, astigmat temas noktaları gözün düzensiz şekliyle çalışmak üzere tasarlanmış özel kontakt lenslerdir. Bu 'torik' kontakt lens sorunu çözmek için tasarlanmıştır ve bu nedenle renkli torik kontakt lensler astigmatizmayla baş etmenin yanı sıra göz rengini iyileştirmenin en iyi yoludur. Air Optix Plus HydaGlyde for Astigmatism renkli bir lens değildir.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’i hangi sıklıkla değiştirmelisiniz ?

  Ayda bir ,Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism aylık tek kullanımlık bir lenstir 30 günlük sürekli kullanım süresinin sonunda değiştirilmek üzere tasarlanmıştır (gece boyunca çıkarılması gerekir).

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontak lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensi Astigmatı düzeltebilir mi?

  Hayır, Astigmata yönelik Air Optix kontakt lensleri astigmatı kalıcı olarak düzeltemez. Astigmatı 'düzeltebilecek' torik kontakt lensler yoktur. Torik kontakt lens takmak görüşünüzü düzeltecektir ancak yine de astigmatınız olacaktır.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

tavsiye ederim

İlk defa kullanıyorum hem lens hem de marka olarak, şu ana kadar bir rahatsızlık olmadı ve nemli kalmada başarılı.

17.2.2023 09:44
Yazan: Kerem
5
(1/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express