Dailies Total 1

1
Paket Seçiniz
849,90 ₺
 • Kazancınız
  369,50 ₺
  6 kutu satın aldığınızda
  Fiyatı: 4.729,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
14.1
14.1

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Dailies Total 1 Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Dailies Total 1
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Dailies Total 1 Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Alcon
  Ürün Cinsi Tek kullanım, günlük kullan-at lens
  Kutu İçeriği 30 Adet
  Su İçeriği %33
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Hayır
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 140
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Evet
  Nemlilik Maddesi İçerir Evet
  % Mercek Malzemesi %67 delefilcon A
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel
  Çap 14.1
  Temel Eğri 8.5
  Sferik Güç -12.00D, -11.50D, -11.00D, -10.50D, -10.00D, -9.50D, -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00 D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2,75D, -2,50D, -2,25D, -2,00D, -1,75D, -1,50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, +0,50D, +0,75D, +1,00 D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50D, +5,75D, +6,00D

Ürün Bilgisi

Hiçbir şey yokmuş gibi hissettiren lensleri tercih ediyorsanız Alcon'dan Dailies Total1®'i deneyin. Dailies Total1 (30'lu paket), uzun süreli konfor için hem Water Gradient hem de SmarTears® Teknolojisini içeren tek kontakt lenslerdir.

Özellikler ve Faydalar

Dailies Total 1, bir gün boyunca üstün, güvenilir konfor sağlayan, sonrasında atılması ve yeni bir çift ile değiştirilmesi gereken, günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Bu temas noktaları her gece uyumadan önce çıkarılacak şekilde tasarlanmıştır. Son derece nefes alabilen kontakt lensler iki benzersiz kontakt lens teknolojisine sahiptir: Water Gradient ve SmarTears Teknolojisi. Water Gradient Teknolojisi gözünüzde bir nem yastığı oluşturarak gözlerinizi olağanüstü derecede konforlu hale getirir. Dailies Total1 kontakt lenslerini deneyen 500'den fazla hastayla yapılan bir anket, 10 kullanıcıdan 9'unun kontakt lenslerin çok rahat olduğunu ve lens taktıklarını unuttuklarını kabul ettiğini ortaya çıkardı. Öte yandan SmarTears Teknolojisi , gözyaşlarınızda doğal olarak bulunan bir madde olan fosfatidilkolin (PC) salgılar. PC, gün boyu konfor sağlamak için gözünüzün gözyaşı tabakasının lipit katmanını stabilize etmeye yardımcı olur.

Dailies Total1'e özel SmarTears Tech, gözyaşlarında doğal olarak bulunan ve gözyaşı filminin lipit katmanını stabilize etmeye yardımcı olan bir bileşen salgılar. Kaynak: Alcon.

Dailies Total1 lensleri de delefilcon A'dan yapıldıkları için son derece rahattır. Bu silikon hidrojel lens malzemesi gözlerinize bol miktarda oksijen girmesini sağlayarak gözlerinizin gün boyu nemli, berrak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ayrıca Dailies Total1 kontakt lensleri olağanüstü görsel performans ve kontrast duyarlılığı sağlar. Farklı reçete derecelerinde mevcutturlar, bu da onları yakındaki veya uzaktaki nesneleri net bir şekilde görmekte güçlük çeken kontakt lens kullanıcıları için ideal kılar. Alcon Dailies Total One çiftlerinin her biri, kontakt lens kutunuzda kolayca fark edebilmeniz için gözle görülür şekilde renklendirilmiştir.

Kimin İçindirler

Dailyies Total1, uzun süreli konforu deneyimlemek isteyen kontakt lens kullanıcıları içindir. Ayrıca kontakt lens kuruluğuna yatkın kullanıcılar için de idealdir. Dailies Total1 kontakt lensleri aynı zamanda yakın görüşlülük (miyop) veya uzak görüşlülük (hipermetrop) olan kişiler için de mükemmel bir seçenektir çünkü farklı reçete güçlerine sahiptirler. Gözünüzde hiçbir şey yokmuş gibi hissettiren kontakt lensler için Gözüm Optik-Lensci.com'dan Dailies Total 1'i deneyin.

Dailies Total 1 Nasıl Takılır

Dailies Total1 yumuşak, tek kullanımlık kontakt lenslerdir ve bu nedenle bu lens türü için standart prosedürü izlemelisiniz. Ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayarak başlayın, ardından tüy bırakmayan bir havluyla kurulayın. İlk lensinizi baskın elinizin işaret parmağıyla kutudan çıkarın. Yumuşak temaslar için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonuyla durulayın. Lenste herhangi bir yırtık veya kalıntı olup olmadığını inceleyin ve ters olmadığından emin olun. Baskın elinizin orta parmağını kullanarak alt göz kapağınızı aşağı doğru çekin. Gerekirse üst göz kapağınızı çekmek için baskın olmayan elinizin orta parmağını kullanın. Yukarıya bakın ve lensi yavaşça gözünüze yerleştirin. Lensi ortalamak için birkaç kez göz kırpın. Bunu diğer lensle tekrarlayın. Dailies Total 1düzgün bir şekilde takılırsa gözleriniz rahat olmalı ve görüşünüz net olmalıdır.

Dailies Total 1 Sıkça Sorulan Sorular

 • Dailies Total 1 lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Hayır, Dailies Total 1 lenslerle şekerleme yapamazsınız. Dailies Total 1, gece kullanımı (tam gece uykusu) için onaylanmadığından, kısa bir süre şekerleme yapmak da önerilmez ve göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Bu kontakt lenslerle herhangi bir süre uyuklamak riskli bir olacaktır. Gece kullanımı sizin için gerekli ise gece kullanımı onaylanmış bir lens seçebilirsiniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

 • Dailies Total 1 lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Dailies Total 1 lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Dailies Total 1 lensler, indirimlerden sonra 756,65 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Dailies Total 1 kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır Dailies Total 1 lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş Dailies Total 1 dahil tüm kontakt lensler, Bausch + Lomb ve Johnson & Johnson gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Dailies Total 1 lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Alcon üzerinden temin edilmektedir.

 • Dailies Total 1 kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet, Dailies Total 1 lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik-Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak görüşlülük, astigmatizma ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Dailies Total 1 kontak lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Dailies Total 1 sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Dailies Total 1 kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Dailies Total 1 Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Dailies Total 1 dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Hangi Dailies Total 1 indirimleri mevcut?

  Dailies Total 1 kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Dailies Total 1 kontakt lensler de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, bir doktorun öngörüsüne göre gençler ve potansiyel gençler tarafından kullanılabilir. Genel olarak, kullanmak için sabit bir asgari yaş yoktur. Yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir kararla kullanabilirsiniz. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir ve bunlar bir çocuk için kullanımı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörlerine dayanır.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Dailies Total 1 kontak lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir.

 • Dailies Total 1 Kontakt lensin 6’lı setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  Dailies Total 1 kontakt lensin 6’lı setinin maliyeti 4.539,90 TL’ ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir. Dailies Total 1 kontakt lensin 4’lü set içeriği: 6 kutu Dailies Total 1

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Dailies Total 1 kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Dailies Total 1 kontakt lensin bir kutusu ne kadar sürer?

  Dailies Total 1 kontakt lensin bir kutusu (30 lens, 1 aylık bir tedarik) size üç ay sürecektir. Genellikle her iki göz için de en az 2 kutu gerektiren kontakt lensler satın alacağınızı unutmayın, bu yüzden her iki göz için bu miktarları ikiye katlayın.

 • Dailies Total 1 kontakt lensi başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Dailies Total 1 lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Hangisi daha iyi ? : Dailies Total 1 kontakt lens mi yoksa Dailies Aqua Comfort 30 plus kontakt lens mi?

  Hem Dailies Total 1 hem de Dailies AquaComfort Plus üstün, güvenilir konfor sağlayan günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Lens malzemesi, su içeriği ve oksijen geçirgenliği açısından büyük farklılıklar gösterirler. Dailies AquaComfort kontakları hidrojelden yapılmış yüksek su içerikli kontakt lenslerdir. Oksijen geçirgenlikleri düşüktür ancak nemli ve pürüzsüz kalmak için üç farklı ıslatıcı madde kullanarak bunu telafi ederler. Dailies Total 1 kontakt lensleri ise silikon hidrojelden yapıldıkları için yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptirler. Water Gradient ve SmarTears Teknolojisi sayesinde Ayrıca kuruluğu ve rahatsızlığı önlemeye yardımcı olan iki benzersiz ıslatma teknolojisine de sahiptirler.

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Dailies Total 1 kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi) Dailies Total 1 lens kutusunda kaç lens var? 1 kutu Dailies Total 1 kontakt lens, 1 aylık kontak lens tedariği olan 30 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 1 ay süreyle dayanır.

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Dailies Total 1 ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Dailies Total 1 kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Dailies Total 1 kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Dailies Total 1 kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Dailies Total 1 kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslere alerjim olabilir mi?

  Dailies Total 1 , temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Dailies Total 1 reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Dailies Total 1 lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Dailies Total 1 kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Dailies Total 1 kontakt lensler, Alcon tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojel'den yapılmıştır. %33 su içeriğine sahiptirler.

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Dailies Total 1 kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Dailies Total 1’in üreticisi kimdir ?

  Dailies Total 1 , günlük Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Alcon tarafından üretilmektedir.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Dailies Total 1 lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Dailies Total 1 'in su içeriği nedir?

  Dailies Total 1 kontakt lenslerin su içeriği %33'dür. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Dailies Total 1 kontakt lensler günlük mü?

  Evet, Dailies Total 1 günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Yanlızca bir gün takılması gerektiği ve sonrasında atılıp yeni bir lensle değiştirilmeleri anlamına gelir. Bir gün içindeki kullanım süreleri kişiden kişiye ve markadan markaya değişiklik gösterebilir, bu nedenle doktorunuzdan daha fazla bilgi almalısınız.

 • Dailies Total 1 üretimi durduruldu mu?

  Hayır Dailies Total 1 kontakt lensler Alcon tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Dailies Total 1 kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz.

 • Dailies Total 1’i bir günden fazla kullanabilir miyim ?

  Dailies Total 1 birkaç günlük kullanım için tasarlanmamıştır. Günlük tek kullanımlık lensler, maksimum konfor için diğer kontakt lens türlerinden daha ince olacak şekilde tasarlanmıştır ve yeniden kullanım için yeterince dayanıklı olmayacaktır. Dailies Total 1 lenslerinizi her gün değiştirerek enfeksiyon riskini sınırlayabilirsiniz. Netliğin keyfine daha iyi varacaksınız .

 • Dailies Total 1 kontakt lenslerde indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Dailies Total 1, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Dailies Total 1 kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Dailies Total 1 ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Dailies Total 1 tekrar kullanabilir miyim?

  Hayır, günlük lenslerinizi asla tekrar kullanmamalısınız. Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, her kullanımdan sonra atılacak şekilde tasarlanmıştır, bunları yeniden kullanan kişiler acı verici ve riskli sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Günlük kontakt lensler daha incedir, daha kırılgandır ve diğer kontakt lensler gibi nemi tutmaz.

 • Dailies Total 1 lenslerin üreticisi kimdir ?

  Dailies Total 1, Alcon tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

 • Dailies Total 1’ı ne kadar süre kullanabilirsiniz?

  Dailies Total 1 lensler günlük tek kullanımlık lenslerdir ve 14 saate kadar takılabilirler; ancak bu kullanımdan sonra yenilenmelidir .Günlük tek kullanımlık su gradyanlı lensler, SmarTears® Teknolojisinin kullanılması sayesinde yüksek su içeriğine sahiptir. Bu kontakt lensleri kullanarak gün boyu yüksek oksijen iletim hızıyla olağanüstü konforu yaşayabilirsiniz.

 • Dailies Total 1 Astigmat için uygun mudur ?

  Hayır, DAILIES TOTAL 1 astigmatı olan kişiler tarafından kullanılamaz. Konfordan ödün vermeden astigmatizmaya özel olarak üretilen günlük tek kullanımlık veya aylık lenslerin diğer seçeneklerini Lensci.com'da değerlendirebilirsiniz.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Dailies Total 1 satın almam gerekiyor?

  6 ay boyunca yetecek 6 kutu Dailies Total 1 kontakt lense ihtiyacınız var. 12 ay dayanabilmesi için 12 kutuya ihtiyacınız olacak. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir, dolayısıyla her iki gözü de kapsayacak şekilde bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Dailies Total 1 rahat mı?

  Evet. DAILIES TOTAL 1 kontakt lensler olağanüstü konfor sağlar. Bu kontakt lensler su gradyanlı bir bileşime sahiptir; kontakt lenslerin her katmanında farklı nem seviyeleri olduğu anlamına gelir. En içteki katman %80 nem oranına sahipken, en dıştaki katman neredeyse %100 nem içerir, bu da rakipsiz bir rahatlık ve kalıcı konfor sağlar.

 • Dailies Total 1 lensleri kuru gözlere iyi gelir mi?

  Evet , Dailies Total 1 kontakt lensler düşük su içeriğine (%33) sahip olduğundan kuru gözleri olan kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Düşük su içeriğine sahip lensler, yüksek su içeriğine sahip lenslere göre gözü daha az kurutur. Dailies Total 1 kontakt lensler Water Gradient ve SmarTears Teknolojisine sahip oldukları için kuru gözlere de iyi gelebilir ; Water Gradient Teknolojisi göz üzerinde bir nem yastığı oluştururken SmarTears Teknolojisi, gözyaşlarında doğal olarak bulunan ve gözyaşı filmini stabilize etmeye yardımcı olan bir bileşeni serbest bırakır.

 • Dailies Total 1’de dahil günlük lensler gözleriniz için daha mı iyi?

  Bazı kişiler günlük tek kullanımlık lensleri tercih etmektedir çünkü; aylık ve 2 haftalık lenslere göre daha az bakım gerektirirler. Günlük kullanımlar ayrıca kontakt lenslerinizde lipit ve protein oluşumunu da önler. Ancak aylık veya 2 haftalık lenslerin, kullanıcılar lensleri kullanımına uygun bir şekilde kullanıldığı sürece zamanla gözlere herhangi bir şekilde zarar olmadığı gözükmektedir.

Dailies Total 1 Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

FİYAT VE HIZ SÜPER

BU LENS PİYASANIN EN PAHALI LENSİ, EN UYGUN FİYATI SİTENİZDE BULDUM, DENEMEK İÇİN BİR KUTU SİPARİŞ VERDİM, ÇOK MEMNUN KALDIM, SİPARİŞ ETTİĞİM GÜN KARGOLANDI VE ERTESİ GÜN ULAŞTI

22.7.2020 08:58
Yazan: Ayşe
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Şimdilik piyasanın en iyisi

Kullandığım günlük ve aylık lensler arasında açık ara en iyisi. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fiyatı biraz tuzlu ama gözünüzün sağlığı ve rahatlığı için değer. Lensci.com'a gelirsek benim siparişimi sorunsuz bi şekilde hemen onaylayıp, teslim ettiler ama muhakkak stok bilgisi alın derim çünkü gönderim süresi ona göre değişir.

13.3.2018 11:07
Yazan: Damla
4
(1/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Dailies total day1

Günlük lenslerin hemen hemen hepsini kullandım. Ama dailies total day 1 en en en iyisi. Lensci.com süper ötesi. Hem uygun hem de işin en iyisi. İki kutu daha aldım ufak hediye için teşekkürler.

12.3.2018 23:35
Yazan: özgür
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Harika

Birçok marka kullandım ve bu ürün görme kalitesi, su oranı oksijen vs ile süper bir üründür.Lensçi.com a da ayrıca teşekkür ederim 1 günde elime ulaştı.Daha hesaplı bulan olursa farkını ödeyeyim

10.9.2016 17:13
Yazan: HÜSEYİN
5
(0/0)
1 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

mükemmel

ürün çok ama çok iyi neredeyse iki yıldır kullanmaktayım. Göz kuruluğu, yanma, batma gibi şikayetler kesinlikle yaşatmıyor ancak lensci.com'un ürünleri geç kargolama gibi bir özelliği var biraz daha hızlı teslimat bekliyoruz:)

17.12.2015 14:46
Yazan: halit
5
(1/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express