Purevision 2 Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)

1
Paket Seçiniz
Kazancınız
16,71 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Adisyon
14.0
14.0
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ... İLAVE GÜÇ: Düşük İlave: +0.75'den +1.50'ye Yüksek İlave: +1.75'den +2.50'ye Bausch + Lomb marka uzak-yakın aylık lens, %36 su içeriğine sahip, Purevision 2 HD multifocal şeffaf renksiz, silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lens kategorisindedir. Uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı, 101 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği ile her mesafede keskin ve canlı görüş sağlar. Uzak yakın gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi hastaları için ideal bir seçenektir.

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Purevision 2 Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Purevision 2 Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada)
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Purevision 2 Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + lomb
  Su İçeriği %36
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 130 Dk/ton
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Önerilen Kullanım Süresi Aylık Tek Kullanımlık
  Sferik Güç -10.00D, -9.75D, -9.50D, -9.25D, -9.00D, -8.75D, -8.50D, -8.25D, -8.00D, -7.75D, -7.50D, -7.25D, -7.00 D, -6.75D, -6.50D, -6.25D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1.25D, -1.00D, -0.75 D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,25D, +0,50D, +0,75D, +1,00D, +1,25D, +1,50D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00D, +3,25D, +3,50D, +3,75D, +4,00D, +4,25D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,25D, +5,50 D, +5.75D, +6.00D Ek: Yüksek: +1,75D ila +2,50D, Düşük: +0,75D ila +1,50D
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  % Mercek Malzemesi %64 balafilkon A
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel

Ürün Bilgisi

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

ÜRÜN TEDARİK SÜRESİ 6-8 HAFTAYI BULABİLİR...

Purevision 2 Multifocal kontakt lensler (6'lı paket), Bausch + Lomb'un 3 Bölgeli Progressive™ Tasarımı sayesinde gerçek dünya koşullarında her mesafeye odaklanmanıza olanak tanır. Bu kontakt lensler aynı zamanda gün boyu konfor için ince, yuvarlak kenarlara sahiptir.

Özellikler ve Faydalar

PureVision 2 Multi-Focal, yakındaki nesnelerin bulanık görünmesine neden olan yaşa bağlı bir göz rahatsızlığı olan presbiyopiyi gidermek için tasarlanmış aylık tek kullanımlık lenslerdir. Uzun süreli kullanım için FDA onaylıdırlar, yani 6 gece 7 güne kadar sürekli olarak takılabilirler. Her gece çıkarıldığında, temizlendiğinde ve saklandığında bu temas noktalarının yalnızca ayda bir değiştirilmesi gerekir. 30 gün sonra eski çiftinizi atın ve yenisini kullanın.

Bausch + Lomb'un tescilli 3 Bölgeli Progresif™ Tasarımına sahip olan bu kontaklar, mükemmel uzak görüş sağlamaya devam ederken net yakın ve orta görüş sağlar. Ayrıca %36 su içeren bir silikon hidrojel malzeme olan balafilcon A'dan yapıldıkları için son derece nefes alabilirler. Bu lens malzemesi gözlerin nemli kalmasına yardımcı olur, böylece kolayca kurumazlar. Ayrıca bu kontaklar ince, yuvarlak kenarları nedeniyle kalıcı konfor sağlar.

Kimin İçindir

Presbiyopi, gözlerin yakındaki nesnelere düzgün bir şekilde odaklanamamasıyla ortaya çıkan yaşa bağlı bir durumdur. İnsanların bu durumla başa çıkmalarına yardımcı olmak için okuma gözlükleri ve çift odaklı gözlükler yapıldı, ancak bu seçeneklerin hiçbiri aylık tek kullanımlık lenslerin rahatlığını tercih edenler için ideal değil. Neyse ki bazı kontakt lens üreticileri, presbiyopisi olan kişiler için aylık tek kullanımlık kontakt lens seçeneğini de içerecek şekilde ürün gamını genişletti. Göz sağlığı konusunda en güvenilir isimlerden biri olan Bausch + Lomb'un PureVision 2 kontakt lens serisinde böyle bir seçenek bulunuyor. Purevision 2 Multifocal kontakt lensler, presbiyopisi olan kişilerin düşük ışık koşullarında bile yakını, uzağı ve aradaki her yeri net bir şekilde görmesine olanak tanır. Aynı zamanda büyük okuma gözlüklerine ve çift odaklı gözlüklere karşı inanılmaz derecede rahat ve son derece nefes alabilen bir alternatiftir.

Presbiyopi Hakkında

Presbiyopi, yaşlanmanın bir sonucu olarak göz merceğinin sertleşmeye ve esnekliğini kaybetmeye başlamasıyla ortaya çıkar. Gözün düzgün odaklanamaması nedeniyle nesneler bulanık görünür. İnsanlar görüşlerindeki bu değişimi çoğunlukla 40 yaş civarında fark etmeye başlarlar. Bu tarihten yaklaşık 65 yaşına kadar presbiyopi yavaş yavaş kötüleşir. Her zaman mükemmel bir görüşe sahip oldukları için muaf tutulduklarını düşünenler muhtemelen hala şanssızlar çünkü presbiyopi eninde sonunda hemen hemen herkesi yakalıyor. Presbiyopi ortaya çıktığında, materyali yakından okumaya odaklanamadığınızı fark edebilirsiniz. Diğerleri yakındaki nesnelere bakarken baş ağrısı veya göz yorgunluğu yaşayabilir.

Purevision 2 Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Sıkça Sorulan Sorular

 • Purevision 2 Multifocal lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Purevision 2 Multifocal lenslerle kestirebilirsiniz. Purevision 2 Multifocal gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • Hangi Purevision 2 Multifocal indirimleri mevcut?

  Purevision 2 Multifocal Paket kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Purevision 2 Multifocal satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Purevision 2 Multifocal dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Purevision 2 Multifocal lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch + Lomb üzerinden temin edilmektedir.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Purevision 2 Multifocal lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontakt lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Purevision 2 Multifocal sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Purevision 2 Multifocal Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Purevision 2 Multifocal dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  Purevision 2 Multifocal de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerin görülebilir olması için bir renk tonu var mıdır ?

  Evet, Purevision 2 Multifocal kontakt lensler, temizlemeyi (solüsyonla birlikte kullanıldığında), tutmayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için açık bir renk tonu içerir. Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri nereden satın alabilirim? Purevision 2 Multifocal kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • Purevision 2 Multifocal başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, Purevision 2 Multifocal lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Purevision 2 Multifocal ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak Purevision 2 Multifocal kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Purevision 2 Multifocal reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, Purevision 2 Multifocal lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • Purevision 2 Multifocal kontaklarına alerjim olabilir mi?

  Purevision 2 Multifocal, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi Purevision 2 Multifocal lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lensler, Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %36 su içeriğine ve Multifocal lens tasarımına sahiptirler.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • Purevision 2 Multifocal tedarikçi firması kimdir ?

  Purevision 2 Multifocal aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • Purevision 2 Multifocal’in su içeriği nedir?

  Purevision 2 Multifocal, %36 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • Purevision 2 Multifocal indirim var mı?

  Tipik olarak evet, Purevision 2 Multifocal, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • Purevision 2 Multifocal’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, Purevision 2 Multifocal kontakt lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • Purevision 2 Multifocal lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, Purevision 2 Multifocal kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik-Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • Purevision 2 Multifocal’in iç-dış işareti var mı?

  Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri, iç-dış işaretine sahip olması halinde, Gözüm Optik-Lensci.com Ürün Özelliklerinde İçten dışa işareti Evet olarak belirtilir. Genellikle bir işaret varsa, onu görüntülemek için lensi parmak ucunuza yerleştirin. Parlak ışığa tutun ve lensin dış yüzeyine yandan bakın.

 • Purevision 2 Multifocal lensleri aylık mı?

  Evet, Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • Purevision 2 Multifocal kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, Purevision 2 Multifocal ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • Purevision 2 Multifocal lenslerin üreticisi kimdir ?

  Purevision 2 Multifocal, Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

Purevision 2 Multifocal (Uzak-Yakın Bir Arada) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

Lens

Çok iyi

31.8.2018 21:05
Yazan: alparslan
5
(0/0)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express