ReNu 360ml Solüsyon

1
Paket Seçiniz
199,00 ₺
ReNu® 20 yılı aşkın bir süredir yumuşak lens takanlar tarafından kullanılmaktadır. Yumuşak kontakt lenslerinizi temizler, durular, dezenfekte eder ve saklar. ReNu® MultiPlus® kontakt lensleriniz için konforlu bir temizlik sağlar. ReNu® MultiPlus Solüsyon HYDRANATE® içeren tek çok amaçlı solüsyon olduğundan, bu özel içerik lenslerinizi temizlerken protein birikimlerini ortadan kaldırır.

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
  • Tüm ReNu 360ml Solüsyon
    3 TAKSİT

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Ürün Cinsi Lens Solüsyonu
  Kutu İçeriği 360 ml

Ürün Bilgisi

Nasıl Kullanılır?

Doğru dezenfeksiyon için aşağıdaki tüm adımlar sırayla uygulanmalıdır:

Kullanım Talimatları: 

  • Ellerinizi sabun ile yıkayın. 
  • Kontakt lensinizi boş lens kutusuna yerleştirin ve  ReNu® MultiPlus Çok Amaçlı Solüsyon ile doldurun. Kullanmadan önce en az dört (4) saat süreyle (ya da bütün gece) lensleri solüsyonda bırakın.
  • Lensleri temizlemeden (ovmadan) önce ellerinizi yumuşak sabun ile yıkayın. Batırılma işleminden sonra lensleri lens kutusundan çıkarın ve lenslerin her iki yüzünü avucunuzdaki dört (4) damla ReNu® MultiPlus Çok Amaçlı Solüsyon ile yirmi (20) saniye boyunca ovalayın.
  • Yumuşamış yüzey birikimlerini tamamen yok etmek için yaklaşık beş (5) saniye boyunca sürekli olarak ReNu® MultiPlus Çok Amaçlı Solüsyon ile yıkayın ve lensleri takın.
  • Her kullanımdan sonra lens kutusunun içini sıcak su ile iyice temizleyin, ters çevirip kurumaya bırakın.

ReNu 360ml Solüsyon Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

  1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

En sevdiğim marka

Bir çok marka kullandım. Ama içlerinden en sevdiğim bu kesinlikle. Opti Free ben ve tanıdığım insanlarda dehşet baş ağrısı yaptı. Başta inanmak istemedim çünkü indirimden 3 kutu almıştım :) baktım her sabah baş ağrısıyla uyanıyorum dayanamadım ve ReNu aldım tekrardan. ReNu ya başladıktan sonra baş ağrım kalmadı. (Opti free çöpe gitmesin diye bir arkadaşıma hediye ettim fakat arkadaşımda rahatsızlandı ve lens solüsyonunu bana geri verdi) Bu nedenle güvendiğim tek marka.

27.9.2017 23:57
Yazan: Feyza Nur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İş görür

Daha önce Opti Free Express kullanmış lenslerimle beraber solüsyonumuda değiştirdim(eskisinden gayet memnundum) göze değdiğinde biraz yakma yapıyor üzerinde ovalama gerektirmez yazısı yok içindeki kullanım kılavuzundada ovalayın yazıyor zaten. Şeffaf şişe olması avantaj sonuç olarak pekte tavsiye etmiyorum Bio True yada Opti Free alın derim.

31.5.2016 21:01
Yazan: Burhan
3
(0/2)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express