• Tel : 0216 532 08 08 - Whatsapp: 0532 130 55 04
ReNu 360ml Solüsyon resmi

ReNu 360ml Solüsyon

€10,08
ReNu® 20 yılı aşkın bir süredir yumuşak lens takanlar tarafından kullanılmaktadır. Yumuşak kontakt lenslerinizi temizler, durular, dezenfekte eder ve saklar. ReNu® MultiPlus® kontakt lensleriniz için konforlu bir temizlik sağlar. ReNu® MultiPlus Solüsyon HYDRANATE® içeren tek çok amaçlı solüsyon olduğundan, bu özel içerik lenslerinizi temizlerken protein birikimlerini ortadan kaldırır.
  • Tüm ReNu 360ml Solüsyon Ürünlerinde 6 TAKSİT

Ürün Özellikleri

Özellik Değer
Üretici Firma Bausch + Lomb
Ürün Cinsi Lens Solüsyonu
Ürün Ambalaj 360 ml

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

  1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

En sevdiğim marka

Bir çok marka kullandım. Ama içlerinden en sevdiğim bu kesinlikle. Opti Free ben ve tanıdığım insanlarda dehşet baş ağrısı yaptı. Başta inanmak istemedim çünkü indirimden 3 kutu almıştım :) baktım her sabah baş ağrısıyla uyanıyorum dayanamadım ve ReNu aldım tekrardan. ReNu ya başladıktan sonra baş ağrım kalmadı. (Opti free çöpe gitmesin diye bir arkadaşıma hediye ettim fakat arkadaşımda rahatsızlandı ve lens solüsyonunu bana geri verdi) Bu nedenle güvendiğim tek marka.

27.9.2017 23:57
Yazan: Feyza Nur
5
(0/0)
0 kişi aşağıdaki yorumu faydalı buldu:

İş görür

Daha önce Opti Free Express kullanmış lenslerimle beraber solüsyonumuda değiştirdim(eskisinden gayet memnundum) göze değdiğinde biraz yakma yapıyor üzerinde ovalama gerektirmez yazısı yok içindeki kullanım kılavuzundada ovalayın yazıyor zaten. Şeffaf şişe olması avantaj sonuç olarak pekte tavsiye etmiyorum Bio True yada Opti Free alın derim.

31.5.2016 21:01
Yazan: Burhan
3
(0/2)
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express