ReNu 360ml Solüsyon

25,00 TL
Üretici: Bausch + Lomb
Sepete Ekle
ReNu® 20 yılı aşkın bir süredir yumuşak lens takanlar tarafından kullanılmaktadır. Yumuşak kontakt lenslerinizi temizler, durular, dezenfekte eder ve saklar. ReNu® MultiPlus® kontakt lensleriniz için konforlu bir temizlik sağlar. ReNu® MultiPlus Solüsyon HYDRANATE® içeren tek çok amaçlı solüsyon olduğundan, bu özel içerik lenslerinizi temizlerken protein birikimlerini ortadan kaldırır.
Ürün Etiketleri
Yorumunuzu yazın
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  • Kötü
  • Mükemmel
Mevcut yorumlar
En sevdiğim marka
Bir çok marka kullandım. Ama içlerinden en sevdiğim bu kesinlikle. Opti Free ben ve tanıdığım insanlarda dehşet baş ağrısı yaptı. Başta inanmak istemedim çünkü indirimden 3 kutu almıştım :) baktım her sabah baş ağrısıyla uyanıyorum dayanamadım ve ReNu aldım tekrardan. ReNu ya başladıktan sonra baş ağrım kalmadı. (Opti free çöpe gitmesin diye bir arkadaşıma hediye ettim fakat arkadaşımda rahatsızlandı ve lens solüsyonunu bana geri verdi) Bu nedenle güvendiğim tek marka.
Kimden: Feyza Nur | Tarih: 27.09.2017 23:57
Bu yorum faydalı mı? Evet Hayır (0/0)
İş görür
Daha önce Opti Free Express kullanmış lenslerimle beraber solüsyonumuda değiştirdim(eskisinden gayet memnundum) göze değdiğinde biraz yakma yapıyor üzerinde ovalama gerektirmez yazısı yok içindeki kullanım kılavuzundada ovalayın yazıyor zaten. Şeffaf şişe olması avantaj sonuç olarak pekte tavsiye etmiyorum Bio True yada Opti Free alın derim.
Kimden: Burhan | Tarih: 31.05.2016 21:01
Bu yorum faydalı mı? Evet Hayır (0/2)
Ürün özellikleri
Üretici Firma Bausch + Lomb
Ürün Cinsi Lens Solüsyonu
Ürün Ambalaj 360 ml