Purevision 2 HD Toric (Astigmatlı lens)

1
Paket Seçiniz
699,90 ₺
2
Sağ ve Sol Göz için Lens Değerlerinizi Seçin İki göz numaranız farklı mı ?
 
Miktar
Dia(Çap)
BC
Dioptri
Silindir
Aks
14.5
14.5
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

Neden lensci.com?

Müşteri Memnuniyeti
21+ Yıl Müşteri
Memnuniyeti
Lens Teslimatı
6+ Milyon Başarılı
Teslimat
Gönderime Hazır Lens
1+ Milyon Lens
Gönderime Hazır
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm Purevision 2 HD Toric (Astigmatlı lens) Paketlerinde %100 müşteri memnuniyeti.

 • Tüm Purevision 2 HD Toric (Astigmatlı lens)
  3 TAKSİT

 • Lensci.com satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, tüm paranız memnuniyetle iade. Ayrıntılarpopup

 • Kontakt lenslerinizi iade mi etmek istiyorsunuz, bizi arayın. Ayrıntılarpopup

 • Purevision 2 HD Toric (Astigmatlı lens) Lens Paketlerinde %100 Orijinal ürün garantisi. Ayrıntılarpopup

Özellikler

  Üretici Firma Bausch + Lomb
  Oksijen Geçirgenlik (Dk/t) 91 Dk/t (-3.00D 1.25D x 180o için)
  Merkez Kalınlık 0.1 mm -3.00D için
  Kutu İçeriği Kutuda 6 adet olarak satisa sunulur.(Her bir adet lens 1 ay kullanilir.)
  Su İçeriği %36
  Malzeme Türü Silikon Hidrojel
  Gece Kullanımına Uygun mudur Evet
  Kullanılabilirlik Müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
  Kullanım Şekli Aylık
  Renkli Gürünürlük Evet
  UV'yi Engeller Hayır
  % Mercek Malzemesi %64 balafilkon A
  FDA malzeme grubu Silikon hidrojel
  Çap 14.50 mm
  Temel Eğri 8.90 mm
  Sferik Güç -9.00D, -8.50D, -8.00D, -7.50D, -7.00D, -6.50D, -6.00D, -5.75D, -5.50D, -5.25D, -5.00D, -4.75D, -4.50 D, -4.25D, -4.00D, -3.75D, -3.50D, -3.25D, -3.00D, -2.75D, -2.50D, -2.25D, -2.00D, -1.75D, -1.50D, -1,25D, -1,00D, -0,75D, -0,50D, -0,25D, +0,00D, +0,75D, +1,75D, +2,00D, +2,25D, +2,50D, +2,75D, +3,00 D, +3,50D, +4,50D, +4,75D, +5,00D, +5,50D, +6,00D

Ürün Bilgisi

 MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN STOK BİLGİSİ ALINIZ...

ÜRÜN TEDARİK SÜRESİ 6-8 HAFTAYI BULABİLİR...

2011'de piyasaya sürülen PureVision 2 HD Toric, tüm mesafelerde net, keskin görüş sağlayan torik lenslerdir. Bu temas noktaları ayrıca özel ComfortMoist™ Teknolojisi sayesinde üstün, uzun süreli konfor sağlar.

Özellikler ve Faydalar

PureVision 2 HD Toric, aylık tek kullanımlık lenslerdir. Günlük kullanım veya yedi güne kadar uzun süreli kullanım için endekslidirler. Herkesin bu kontakt lensleri yedi gün boyunca sürekli takamayacağını unutmayın. Göz doktorunuz farklı bir kullanım programı önerirse, onların talimatlarını takip edin. Torik lensler olarak PureVision 2 HD Toric küresel sapmaları azaltır. Işık ışınları gözden geçerken farklı açılarda odaklandığında küresel sapmalar meydana gelir. Tüm gözlerde bir dereceye kadar sapmanın olması normaldir ve nadiren düzeltmeye ihtiyaç duyulur. Ancak ciddi vakalarda düzeltilmeyen küresel sapmalar optimum görme keskinliğinden daha azına neden olabilir.

PureVision 2 HD Toric ayrıca göz kapaklarınızla birlikte çalışarak temas noktalarınızı yerinde tutan Auto Align Design™ özelliğine sahiptir. Üstelik PureVision 2 HD Toric, Yüksek Çözünürlüklü Optikler sayesinde hareleri ve parlamayı azaltır. Sonuç olarak, düşük ışık koşullarında veya dijital cihazlar kullanılırken bile sürekli olarak canlı ve net görüş elde edilir. PureVision 2 HD Toric, rahat bir lens takma deneyimi sağlamak için ComfortMoist Teknolojisini kullanır. Bu kontaklar aynı zamanda lense göz üzerinde daha doğal bir his veren ince bir lens tasarımına da sahiptir. Ayrıca PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri, beyaz ve sağlıklı kalmaları için ihtiyaç duydukları oksijenin gözlerinize ulaşmasını sağlayan silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır. PureVision 2 HD Toric, takma ve çıkarma sırasında daha kolay kullanım için bir görünürlük rengiyle birlikte gelir.

Kimin İçindir

PureVision 2 HD Toric kontakt lensler astigmatlı kişiler içindir ve optimum görme keskinliği ve uzun süreli konfor sağlamak için gelişmiş özelliklere sahip lensler arıyorlar. Tüm gün yerinde kaldıkları için PureVision 2 HD Toric, son derece aktif yaşam tarzlarına sahip astigmat hastaları için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca PureVision 2 HD Toric, iki haftada bir veya günlük tek kullanımlık lens yerine aylık tek kullanımlık lensin rahatlığını tercih edenler için idealdir.

Astigmat Hakkında

Astigmat, gözün korneasının uyumsuz eğrilere sahip olduğu yaygın bir göz rahatsızlığıdır. İdeal olarak göz yuvarlak bir top şeklindedir. Işık göze girdiğinde eşit şekilde bükülerek baktığınız nesneyi net bir şekilde görmenizi sağlar. Astigmatı olan kişilerde, korneanın uyumsuz eğrileri nedeniyle ışık bir yöne diğerine göre daha fazla bükülür. Sonuç olarak nesnenin yalnızca bir kısmı odaktadır. Astigmatı olan çoğu insan bununla doğar, ancak durumun neden böyle olduğu belli değildir. Ayrıca bir göz yaralanması, göz hastalığı veya göz ameliyatı sonrasında da astigmat gelişebilir. Astigmat belirtileri yavaş geliştiğinden, görüşünüzde değişiklik fark ederseniz bir göz doktoruna başvurmanız önemlidir.

Purevision 2 HD Toric (Astigmatlı lens) Sıkça Sorulan Sorular

 • Purevision 2 HD Toric lenslerle biraz kestirebilir misiniz? Uyuklayabilir misiniz?

  Evet, Purevision 2 HD Toric lenslerle kestirebilirsiniz. Purevision 2 HD Toric gece kullanımı (tam bir gece uykusu) için onaylandığından, kısa bir süreliğine şekerleme yapmak sorun teşkil etmez. Her zaman olduğu gibi, her kullanıcı için teknik olarak onaylanmış olsa bile, doktorunuzdan bunu yapmanın uygun olduğu onayını yine de alın. İster gece uyumak, ister kontakt lenslerle kestirmek olsun gözünüze ulaşan oksijen miktarını azaltan bir durum olduğundan dolayı doğru lens seçimi yapmak çok önemlidir.

 • 6 ay veya 12 ay kullanmak için kaç kutu Purevision 2 HD Toric satın almam gerekiyor?

  Tek kutu içerisinde 6 adet lens vardır. Bir kutu aldığınızda 6 ay kullanıma uygun olmakla birlikte iki kutu aldığınızda 12 ay kullanabilirsiniz. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • Hangi Purevision 2 HD Toric indirimleri mevcut?

  Purevision 2 HD Toric kullanıcıları düzenli olarak Gözüm Optik-Lensci.com'daki indirimlerden yararlanabilir . Gözüm Optik-Lensci.com'da, diğer perakendecilerde sıklıkla gerekli olan daha fazla kutu almanın aksine, az siparişlerde de indirim almaya hak kazanabilirsiniz. Kurallarımıza bakın İndirim tutarının ne kadar olduğunu görmek için indirim sayfalarını veya kontakt lens ürün sayfalarını güncelleyin. İndirim teklifleri zaman zaman değişiklik göstermektedir.

 • Purevision 2 HD Toric lenslerini en iyi fiyata nereden satın alabilirim?

  Purevision 2 HD Toric kontakt lensler, fiziksel mağazalardan farklı olarak online satışta en iyi fiyata sunulmaktadır. Bu kontakt lensleri, farklı optik mağazalarından satın alırken, daha yüksek masraflar ve daha düşük satış hacminden kaynaklanan ek maliyetler, müşteri olarak daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmanıza neden olur. Öte yandan online perakendeciler daha düşük maliyetlerden ve daha yüksek satış hacmi sayesinde daha düşük fiyatlardan yararlanır. Gözüm Optik-Lensci.com'da Purevision 2 HD Toric kontakt lensler, indirimlerden sonra 659,57 TL karşılığında satın alınabilir. Bu fiyatlar, farklı optik mağazalarında veya internet sitelerinde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Purevision 2 HD Toric kontakt lensleri online olarak sipariş vermek güvenli midir?

  Evet, Gözüm Optik-Lensci.com'dan sipariş verilen Purevision 2 HD Toric dahil tüm kontakt lensler, Johnson & Johnson ve Alcon gibi önde gelen kontakt lens markaları tarafından üretilen ve para iade garantisiyle desteklenen, FDA onaylı, orijinal lenslerdir. müşteri hizmetleri tecrübesi ve para iade garantisiyle; müşteri deneyimini verimli, kolay ve keyifli hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uluslararası barkod ve lot barkodları ile kayıt altındadır. Purevision 2 HD Toric lens ürünleri Gözüm Optik-Lensci.com olarak Bausch & Lomb Türkiye üzerinden temin edilmektedir.

 • Purevision 2 HD Toric kontakt lenslerini takmaya alışmak ne kadar zaman alır?

  Purevision 2 HD Toric kontak lensini ilk kez takıyorsanız, günlük olarak kullanmaya alışmanız birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kontak lensler şekli, malzemesi, nefes alabilirliği, kullanılan ıslatıcı maddeler ve diğer faktörler açısından markadan markaya farklılık gösterir ve bu nedenle bir uyum süresi gerektirir. Sert lenslerin alışması bazen daha uzun sürebiliyor, oysa günümüzde kullanılan kontakt lenslerin çoğunda adaptasyonu kolay olan yumuşak bir silikon türü kullanılmaktadır.

 • Reçetem yanımda olmazsa ne olur? Yine de Purevision 2 HD Toric kontakt lensleri sipariş edebilir miyim?

  Evet, reçetenizin basılı bir kopyası elinizde yoksa yine de Purevision 2 HD Toric sipariş edebilirsiniz. Geçerli bir kontakt lens reçeteniz olduğu sürece (göz doktorunuzda kayıtlı olacaktır), Gözüm Optik-Lensci.com adresinden bize sipariş verebilirsiniz. Lensinizi seçin, doktorunuzun iletişim bilgilerini bize bildirin, biz de gerisini halledeceğiz.

 • Purevision 2 HD Toric kontakt lensler için gözlük reçetemi kullanabilir miyim?

  Maalesef hayır, Purevision 2 HD Toric lensler için gözlük reçetenizi kullanamazsınız. Gözlük reçetenizde kontakt lens reçetesinin yalnızca güç kısmı bulunur. Kontakt lens sipariş etmek için dioptriye ek olarak, uygun taban eğrisi (BC) ve çap (DIA) da gereklidir Kontakt lens sipariş verebilmek için reçetenizde lens değerlerinin tümü olması gerektiği için lens değerleri ile gözlük değerleri farklı olarak reçetelendirilir. Lens alımı sırasında mutlaka lens reçetenizin olmasında fayda vardır.

 • Purevision 2 HD Toric kontakt lensi FDA onaylı mıdır?

  Evet ,Purevision 2 HD Toric kontakt lensi FDA onaylıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, tüm kontakt lensleri reçeteli tıbbi cihazlar olarak düzenlemektedir ve bu nedenle bir onay sürecinden geçmeleri gerekmektedir, ardından ABD'de yasal olarak satılabilirler (eğer onaylanırsa). Gözüm Optik- Lensci.com yalnızca FDA onaylı kontakt lensler satmaktadır. Yakın, uzak , astigmatlı ve hatta kozmetik lenslere yönelik lensler, envanterimiz yalnızca FDA onaylı kontakt lenslerden oluşur.

 • Purevision 2 HD Toric Gözüm Optik-Lensci.com'da satılıyor mu? Neden diğer satıcılardan daha ucuz?

  Evet, Purevision 2 HD Toric dahil, Gözüm Optik-Lensci.com'da satılan tüm kontakt lensler %100 orijinaldir ve para iade garantisiyle birlikte gelir. Gözüm Optik-Lensci.com, hacimli alım ve satım yaparak, maliyetleri ve genel giderleri akıllıca yöneterek ve diğer satıcılara kıyasla daha küçük ama daha adil kar marjlarını kabul ederek, kullanıcılara son derece rekabetçi bir şekilde ürün satabilmektedir.

 • PureVision 2 HD Toric'de indirim var mı?

  Tipik olarak evet, PureVision 2 HD Toric, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri kullanmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

  PureVision 2 HD Toric de dahil olmak üzere çoğu kontakt lens gibi, doktorunuzun talimatına göre gençler ve potansiyel olarak ergenlik öncesi yaştaki kişiler tarafından da kullanılabilir. Genel olarak, lens takmak için sabit bir minimum yaş yoktur, çünkü bu yaşam tarzı alışkanlıklarına, bütçeye ve tabii ki doktorunuzun rehberliğine dayalı bir karardır. Kontakt lensler, kullanım ve bakım/temizlik konusunda özen ve tutarlılık gerektirir; bunlar bir çocuğun lens kullanımını düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken yaşam tarzı faktörleridir.

 • PureVision 2 HD Toric’i başka biri için satın alabilir miyim?

  Evet, PureVision 2 HD Toric lensleri başka biri için (örneğin bir çocuk veya satın alma işleminde yardımcı olduğunuz biri) online olarak satın alabilirsiniz. Aynı basit adımlar geçerlidir. Gözüm Optik-Lensci.com'da yalnızca hangi lensleri istediğinizi, reçetelerini, kişinin doktorunun iletişim bilgilerini (reçete doğrulaması için) bilmeniz ve bir kredi kartı gerekir. Gerisini biz hallederiz!

 • PureVision 2 HD Toric’i ne kadar süreyle kullanabilirim?

  PureVision 2 HD Toric, (6 lens, 6 aylık tedarik) 1 kutu size 6 ay yetecektir. Bu miktarlar tek göz için geçerlidir. Dolayısıyla her iki göz için bu miktarları iki katına çıkarın.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri online olarak nasıl satın alabilirim?

  PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri online satın almak için bir kredi kartına, sipariş etmek istediğiniz miktara ve reçetinize ihtiyacınız olacaktır. Bunlar temel bilgiler. ! Reçetenizi sizin adınıza onaylamak için göz doktorunuzla iletişime geçebiliriz. Reçetenizin fiziksel bir kopyası elinizde varsa, ve Gözüm Optik-Lensci.com hesabınıza yüklemişseniz harika, o zaman size ulaşmamıza gerek kalmayacak. Gözüm Optik-Lensci.com’da sipariş vermek çok basit. herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız dost canlısı Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz yardıma hazır.

 • PureVision 2 HD Toric kontak lensleri nereden satın alabilirim?

  PureVision 2 HD Toric kontakt lensler, online satıcılardan, bazı fiziksel mağazalardan satın alınabilir. En düşük fiyatlar ve en geniş seçenekler, genellikle perakendecilerin müşterilere fayda sağlayabilecek yüksek hacim ve daha düşük maliyetlerden yararlanabileceği online ortamda bulunabilir. (Gözüm Optik-Lensci.com özel indirim/alışveriş tasarrufları gibi)

 • PureVision 2 HD Toric kutusunda kaç adet lens var?

  PureVision 2 HD Toric HD lens, 6 aylık kontak lens kaynağı olan 6 adet lens içerir. Göz başına 1 kutu, 6 ay süreyle dayanır.

 • PureVision 2 HD Toric 4’lü setinin maliyeti ve içeriği nedir?

  PureVision 2 HD Toric 4’lü setinin maliyeti 2.999,90 TL’ye kadar düşmüş bir fiyattır. Bu indirimli fiyat, Gözüm Optik-Lensci.com'da mevcut olan özel indirimleri de içermektedir. Bu fiyat bilgisi günlük olarak güncellenmektedir. PureVision 2 HD Toric 4’lü set içeriği: 4 kutu PureVision 2 HD Toric ve 2 adet 360 ML Renu solüsyon

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, PureVision 2 HD Toric ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • PureVision 2 HD Toric kontak lens reçetemi nasıl okuyabilirim?

  PureVision 2 HD Toric kontakt lensler de dahil olmak üzere kontakt lens reçeteleri standart bir formatı takip eder ve kısaltılmış terimler kullanır. Dioptri, temel eğri, çap ve diğer parametreler için değerler vardır; bunlardan bazılarını kontak lens siparişi verirken belirtmeniz gerekir.. Buraya tıklayarak PureVision 2 HD Toric kontakt lens reçetenizi nasıl okuyacağınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD Toric reçetemi yenileyebilir miyim?

  Evet, PureVision 2 HD Toric lens reçetenizi online olarak yenileyebilirsiniz. Gözüm Optik-Lensci.com'da. Reçetenizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde yenilemek için hesap bilgilerim kısmından reçete bölümünde ‘Reçete değiştir.’ kısmından işlem yapabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lenslerimin ters yüz olup olmadığını nasıl anlarım?

  PureVision 2 HD Toric kontakt lenslerinin gözünüzde rahatsızlık hissetmesi durumunda tersyüz olduğunu bileceksiniz. İçten dışa kontakt lensler de göz kırptığınızda çok fazla hareket eder ve hatta dışarı fırlayabilirler. Bazı kontakt lensler, çıkarıldıktan sonra kontrol edilebilecek bir iç-dış işareti bulunur, ancak bu durum tüm lensler için geçerli değildir.

 • PureVision 2 HD Toric kontaklarına alerjim olabilir mi?

  PureVision 2 HD Toric, temas noktaları hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır, yani temas noktaları genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Çoğu durumda, alerjik reaksiyona neden olan şey temas noktalarında kirletici maddelerin birikmesidir. Kızarıklık, sulanma ve olası bir alerjik reaksiyonun diğer belirtilerini yaşarsanız , kontakt lenslerinizi derhal çıkarın ve doktorunuza başvurun.

 • PureVision 2 HD Toric’in tedarikçi firması kimdir ?

  PureVision 2 HD Toric Aylık Tek Kullanımlık kontakt lenslerdir. Silikon Hidrojelden yapılmıştır ve Bausch & Lomb tarafından üretilmektedir.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lensler nelerden yapılmıştır?

  PureVision 2 HD Toric kontakt lensler, Bausch & Lomb tarafından geliştirilen özel bir formülasyon kullanılarak Silikon Hidrojelden yapılmıştır. %36 su içeriğine ve Asferik lens tasarımına sahiptirler.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri nereden satın alabilirim?

  PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri uygun ve güvenilir olarak Gözüm Optik-Lensci.com sitemizden yada aynı fiyata Gözüm Optik mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lenslerimi nasıl saklamalıyım?

  Günlük tek kullanımlık kontakt lensler saklanamaz ve her günün sonunda atılması gerekir. Bir gün sadece birkaç saat takmış olsanız bile, yine de kullanımdan sonra onları atmanız ve ertesi gün yeni bir lens takmanız gerekir. Haftalık kontakt lenslerinizi ise, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu içinde, sıkıca kapatılmış kontakt lens kutusunda 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz . Aylık lensler için, bunları 30 güne kadar sıkıca kapatılmış bir kontakt lens kutusunda kontakt lens solüsyonu içinde saklayabilirsiniz.

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lenslerin süresi dolabilir mi?

  Tüm kontakt lensler gibi PureVision 2 HD Toric lenslerin de son kullanım tarihi vardır. Son kullanma tarihi, kutunun üzerine AY-SENE veya GÜN-AY-SENE formatında belirtilmektedir. Tipik olarak, kontakt lenslerin son kullanma tarihi ambalajlama tarihinden birkaç yıl sonradır

 • PureVision 2 HD Toric'in su içeriği nedir?

  PureVision 2 HD Toric, %36 su içeriğine sahiptir. Kontakt lensteki su içeriği ne kadar yüksek olursa, lens kullanımı sırasında korneaya o kadar fazla oksijen ulaşır. Ancak işin içinde başka faktörler de var; bu nedenle su içeriği, belirli bir kişi için bir lensin performansını değerlendirmek için tek başına yeterli bir faktör değildir. Yüksek su içerikli lensler başlangıçta rahat hissedersiniz ancak zamanla kuruyabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Sizin için en iyi içeriği bulmak için mutlaka doktorunuza danışmanız gereklidir.

 • PureVision 2 HD Toric lensleri aylık mı?

  Evet, PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri aylık tek kullanımlıktır. Bu lens 30 gün boyunca her gün takılması , geceleri çıkarılıp temizlenmesi ve saklanması gereklidir. 30 gün sonra yeni bir lensle değiştirilmek üzere imha edilmesi gerekiyor.

 • PureVision 2 HD Toric’in üretimi durduruldu mu?

  Hayır, PureVision 2 HD Toric kontak lensler Bausch & Lomb tarafından durdurulmamıştır. Gözüm Optik-Lensci.com'da üretilmeye, pazarlanmaya ve satılmaya devam ediliyor. Tipik olarak, bir kontakt lensin üretici tarafından üretimi durdurulursa, bunu ürün sayfamızda üretimden kaldırılmış bir lens olarak açıkça belirtirterek sepete ekleme yapılmasını engellemekteyiz.

 • PureVision 2 HD Toric'de indirim var mı?

  Tipik olarak evet, PureVision 2 HD Toric, Gözüm Optik-Lensci.com aracılığıyla indirim tasarrufu sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için satın aldığınız miktarın belirtilen gereksinime ulaşması gerekir. İndirim teklifleri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hangi indirimlerin sunulduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Sonuç olarak, indirim ne olursa olsun aylık, fiyatlarımız online veya mağazadaki herkes için son derece rekabetçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • PureVision 2 HD Toric lenslerin UV koruması var mı?

  Hayır, PureVision 2 HD Toric kontakt lenslerin UV koruması yoktur. Bu özelliğe sahip lensler arıyorsanız, Ürün sayfasında her ürün için özel tasarlanan ürün özellikleri kısmı yer almaktadır. Gözüm Optik- Lensci.com’da satılan diğer lenslere göz atabilirsiniz

 • PureVision 2 HD Toric kontakt lensleri satın almak için bir reçeteye ihtiyacım var mı?

  Evet, PureVision 2 HD Toric ve diğer lensleri satın almak için geçerli bir reçeteye ihtiyacınız var. İstisnasız olarak, herhangi bir türde veya markada kontakt lensi online olarak veya mağazadan satın almak için reçete gereklidir. Daha önceki alımlarınızda Gözüm Optik-Lensci.com’da geçerli bir reçeteniz kayıtlıysa, tekrar reçete göndermenize gerek kalmaz. Gözüm Optik-Lensci.com'da reçete doğrulaması kolaydır. Reçeteniz bulunmuyorsa uzmanınıza danışmanız yeterlidir. Hekiminiz tarafından sizlere verilmiş ve sisteme yüklenmiş olması gereklidir.

 • PureVision 2 HD Toric lenslerin üreticisi kimdir ?

  PureVision 2 HD Toric, Bausch & Lomb tarafından üretilir ve Gözüm Optik-Lensci.com'da satılır.

Purevision 2 HD Toric (Astigmatlı lens) Yorumlar

Yorum Yazın:

Fikrinizi bildirmek ve siteyi ziyaret eden herkesle paylaşmak için bir yorum yazın.

 1. Bir derecelendirme seçmek için bir yıldıza tıklayın.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro, American Express